Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dziś wydarzy się w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
13.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5416

Brooke denerwuje Taylor, mówiąc, że nie wyobraża sobie, aby Rick mógł długo wytrzymać w związku bez dzieci. Pam jest zadowolona, gdy Eryk informuje Donnę, że ich małżeństwo jest skończone. Ridge wypytuje Steffy o jej niepokoje. Dziewczyna zwierza się, że chodzi o ślub Taylor i Ricka. Stephanie zauważa, iż Eryk nie ma obrączki i próbuje go pocieszyć. Pam mówi Donnie, że jeśli dotrzyma obietnicy, to już jej więcej nie zobaczy. Taylor chciałaby, aby Brooke oddała jej męża.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2070

Jacek opowiada Elżbiecie o wizycie na komendzie policji. Znaleziona obrączka na pewno należała do Beaty, a została zastawiona w lombardzie. Monika jest zła na Feliksa, że wbrew jej woli zgodził się na wyjazd do Tureckiej Woli. On uważa, iż nie można było zmarnować okazji. Grażynka zauważa, że Kasia ma pomalowane paznokcie i szminkę na ustach. Przekonuje córkę, że jest jeszcze za młoda na makijaż. Jacek przyjeżdża do firmy Beaty. Z budynku policja wyprowadza młodą kobietę.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 100

Wiktoria chce się wyprowadzić do ojca. Weronika bardzo to przeżywa, ale Paweł uspokaja ją, że dziewczyna wróci po kilku dniach. Łukasz dostaje pracę w barze szybkiej obsługi, zamierza też opuścić dom rodzinny. Roma pragnie mu pomóc w urządzaniu nowego lokum. Ma jednak konkurencję.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 573

Rodzina Pyrków jest pogrążona w rozpaczy po śmierci Romana. Maria nie przyjmuje do wiadomości, że mąż nie żyje. Zachowuje się w sposób, który niepokoi bliskich. Borys rezygnuje z wyjazdu w góry, czuje, że jest potrzebny Marysi i dzieciom Romana. Laura jest na niego zła. Sara jedzie z Basią i Zenkiem na USG. Okazuje się, że dziewczyna urodzi chłopca. Alina oznajmia Waldemarowi, że nie zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Zwierza się Bożenie, że Waldek spędził z nią noc. Nowakowska uważa, że mogą wykorzystać ten fakt.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 13

Natalia próbuje nauczyć Kubę podstaw gramatyki języka polskiego, co okazuje się trudnym wyzwaniem. Ludwik chciałby w spokoju obejrzeć dokument o mnichach buddyjskich. Natalia i Ludwik zastanawiają się nad powiększeniem rodziny.

rodzinka.pl

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 73

Artur pozostaje w areszcie. Jeden ze współwięźniów wzbudza jego zainteresowanie. Przeprowadzają długą i szczerą rozmowę, która w znacznym stopniu zmieni spojrzenie Artura na życie. Tymczasem w firmie zbiera się rada nadzorcza. Rafał z jednej strony niby broni dobrego imienia Artura, z drugiej jednak próbuje go skompromitować w oczach członków rady. Monika postanawia za wszelką cenę uwolnić Artura.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1429

Gosia i Piotr ustalają datę ślubu kościelnego. Emilka obawia się powrotu do szkoły, a przede wszystkim reakcji koleżanek na jej widoczną już ciążę. Ludwika spędza kolejne miłe popołudnie z panem Henrykiem. Starsza pani jest zauroczona sąsiadem. Antosia idzie po raz pierwszy do szkoły. Adam obiecuje, że zaraz po zajęciach zabierze ją na lody. Niestety, zatrzymują go obowiązki. Petrus czeka na Antosię pod szkołą. Roztocki jest zaskoczony, kiedy po południu zastaje w domu Sebastiana bawiącego się z dziewczynką.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1288

Sabinę męczy ból głowy. Radek cieszy się, kiedy okazuje się, że dziewczyna nie pamięta zbyt wiele z poprzedniego wieczoru. Chłopak planuje wycofać się ze współpracy z Dragonem. Mikser prosi Błażeja, żeby sprawdził w dziekanacie informacje na temat Radka. Wiktoria chce odzyskać zaufanie mieszkańców Wadlewa. Prosi brata Tomasza, by pomógł jej stać się lepszym człowiekiem. Podczas rozmowy z Kingą Marysia deklaruje, że nigdy nie powie Pawłowi prawdy o dziecku. Kinga postanawia sama to zrobić.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 28

Po powrocie do domu Michał odkrywa, że Anna odeszła. Ewa zwierza się Monice z romansu z Igorem. Mówi też o uczuciu, które łączyło Klarę z Kamińskim. Kesslerówna radzi Pruskiej, żeby uważała na męża. Do salonu przychodzi znajoma Moniki, Sandra Skiba. Namawia Monikę na operację plastyczną. Zabiera ją na wizytę do profesora Baumana, który nie widzi przeszkód w przeprowadzeniu operacji. Informuje o niezbędnych badaniach, które Monika będzie musiała przeprowadzić. Ona prosi Leszka o skierowania. Ten, słysząc, do czego są jej potrzebne, odmawia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

REPORTAŻ: Wyszłam za mąż, nie z miłości (Historie prawdziwe)

Poznaj historię pięciu kobiet, które wyszły za mąż z innych pobudek niż wielka miłość!

Napompowane usta, wydęte buziaczki, silikonowe dziubki: SŁITAŚNE FOCIE opanowały internet!

Zobacz, do czego może doprowadzić brak umiaru w poprawianiu urody…

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 19:20
polskie seriale bleeee już wole zagraniczne telenowele:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 13:34
rodzinka.pl fajny serial :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 12:42
e nie lubie polskich seriali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 09:06
rodzinka .pl rządzi !!! Kacperek śmiech powalaa mnie !!:]
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie