Co dziś w serialach?

Jeśli jesteś ciekawa, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
12.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5414

Eryk przychodzi zobaczyć się z Marcusem. Pyta Beth, czy wszystko z nią w porządku, gdy dowiaduje się, że została potrącona przez samochód. Marcus prosi Eryka o rozmowę na osobności i prosi, aby pomyślał o wybaczeniu żonie. Pam grozi Donnie - jeśli Eryk nie będzie ze Stephanie, to żadna inna kobieta nie będzie go miała. Donna jest przerażona. Błaga Pam, aby pozwoliła jej pomóc mężowi. Musi wmówić Erykowi, że między nimi wszystko się skończyło. Brooke niepokoi się coraz bardziej, gdy przysłuchuje się, jak Rick prosi Marcusa, by był jego drużbą.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2069

matka Norberta uważa, że Ola nie czuła się dobrze w jej towarzystwie. Dziewczyna z kolei jest zadowolona; ma wrażenie, że matka ukochanego czuła się swobodnie, a to dowód, iż mogą razem zamieszkać. Krystyna obawia się, że Leszek nie zdoła odzyskać danych z komputera. Elżbieta wybiera się na spotkanie z zakonnikami, którzy wiele wiedzą na temat sekt. Małgorzata namawia Jerzego na wizytę u psychotronika. Jacek zostaje wezwany na policję, gdyż znaleziono obrączkę prawdopodobnie należącą do Beaty. Bolek zaprasza Monikę i Feliksa do Tureckiej Woli.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 99

Wiktorię oburza Szekspir stwierdzeniem zawartym w jego dziele, że słabość jest rodzaju żeńskiego. Dochodzi do polemiki z kuratorem oświaty i wizyty Leszczyńskich w szkole. Weronika podsyca bunt córki. Ryszard, chcąc utrzymać stałych klientów i pozyskać nowych, musi wstąpić do koła łowieckiego. Zbyszek, były szef Ryszarda, jest ekspertem w dziedzinach integrowania się prezesów i tajników myślistwa.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 572

Hubert postanawia zrobić przerwę w organizowaniu imprez i przyłożyć się do nauki, by zdać maturę. Nie mówi tego ojcu. Renata odwiedza Romana. Składa mu życzenia noworoczne. Pyrka chwali się, że następnego dnia odnawia śluby małżeńskie. Stefan zwierza się Kasi, że planuje oświadczyć się Oksanie. Chce wiedzieć, co córka o tym myśli. W trakcie akcji ratunkowej, w której biorą udział Roman i Borys, dochodzi do tragedii.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 826

Marta robi Andrzejowi niespodziankę - leci do Berlina. Budzyński senior spotyka się z Barbarą. Tłumaczy, że krążące o nim plotki nie są prawdziwe. Mostowiakowa domyśla się, że kłamstwa wymyślili Lucjan i Kisiel. Barbara i Lucjan padają ofiarą oszusta. Chłopak podający się za kolegę Pawła wyłudza od nich 300 zł. Zduński rozmawia z Olą o łączących ich uczuciach. Przekonuje ją, by została w klubie. Nowacki przychodzi do kawiarni Anny, flirtuje z Gruszyńską. Gdy odprowadza znajomą do domu, Bogdan zastępuje im drogę. Mężczyzna jest agresywny.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 72

Artur zostaje zatrzymany przez policję. Monika, domyślając się powodu jego aresztowania, udaje się po pomoc do Kazika. Rafał i Robert informują panią Broniec o zatrzymaniu Artura. Kobieta przychodzi do jego domu, by ocenić sytuację dzieci. Spotyka tam Konstancję, która zapewnia ją, że do wyjaśnienia sprawy zaopiekuje się dziećmi. Artur prosi Roberta, by wyciągnął go z aresztu. Robert obiecuje, że zrobi wszystko, co w jego mocy. Nie zamierza jednak podjąć żadnych działań. Wiki planuje rozpocząć pracę w firmie od poniedziałku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1428

Dziedzic, w tajemnicy przed narzeczoną, idzie do lekarza na konsultację. Doktor zleca wykonanie dodatkowych badań. Sara wraca do pracy w redakcji. Igor proponuje jej dalszą pracę nad artykułem. Ku jego zdziwieniu, Sara zdecydowanie odmawia. Szymek zaprasza Daniela na spotkanie ze znajomymi z obozu integracyjnego, na którym ma być też Dorota. Daniel okłamuje Olę, że spędzi ten wieczór z kolegą na piwie. Jednak Dorota nie dociera na spotkanie. Daniel jest rozczarowany i wywołuje awanturę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1287

Dragon namawia Radka, by tego samego wieczoru rozegrali sprawę do końca i uciekli z Wrocławia, zanim zostaną zdemaskowani. Gdy Sabina wraca z zajęć, czeka na nią przygotowana przez Radka kolacja. Wykorzystując chwilę nieuwagi, Radek dosypuje Sabinie do wina środek odurzający. Dziewczyna traci świadomość. Artur prosi Anetę, aby odwołała zeznania w sprawie Wekslera. Nie zależy mu na tak bardzo na zniszczeniu Karola, by ryzykować życie córki. Pałkowska nie ma zamiaru wycofać się tuż przed finałową rozgrywką.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 27

Igor wziął kredyt na nową linię napojów, a nadal nie może sprzedać kamienicy. Grabowski prosi znajomego detektywa, Huberta Palewicza, żeby odszukał w Indiach siostrę Olgi, Laurę Turowską. Michał jest szczęśliwy, że Anna nie wyjechała. Kobieta zgadza się wyjść za niego za mąż. W "Delfinie" trwa prywatka. Marek jest zaskoczony, widząc tam Alicję. Uświadamia sobie, że dziewczyna przyszła ze względu na Kamila. Nowik ignoruje zaloty Grabowskiej, prosząc Magdę do wolnego tańca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zaprzyjaźniła się z kangurem, ubiera go w dżinsy i t-shirty! Władze chcą ich rozdzielić!

Kobieta i zwierzę pomagają sobie nawzajem: Christie opiekuje się Irwinem po ciężkim wypadku, a on leczy ją z depresji.

POADNIK ROZSĄDNEJ PANI DOMU: Na czym można zaoszczędzić?

Wszystko drożeje. Na szczęście, są rzeczy, na które nie musisz wydawać kroci. Jedyne, czego potrzebujesz, to podstawowa wiedza na temat oszczędzania.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2011 19:55
a co to kogo obchodzi ja plakac po niej nie bd:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 14:19
a słyszałyście, ze Julka z Usta Usta zginie??:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 13:04
niewiem nie ogładam seriali co jedynie pierwsza milośc i to nie codziennie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 13:03
Podobno Barbara z Grabiny w najbliższych odcinkach będzie miała wylew.... wiecie coś o tym? Kurczę niefajnie :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 00:32
Cała rodzina Pyrków jest pogrążona w rozpaczy po śmierci Romana. Tylko Maria nie chce przyjąć do wiadomości, że jej mąż nie żyje. Zachowuje się w sposób niepokojący bliskich. Borys rezygnuje z wyjazdu z Laurą w góry, bo czuje że jest potrzebny Marysi i dzieciom Romana. Laura jest zła. Sara jedzie wraz z Basią i Zenkiem na USG. Okazuje się, że dziewczyna Adama urodzi chłopca. Basia nie posiada się ze szczęścia. Alina oznajmia Waldemarowi, że nie zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Zamierza zniszczyć męża w sądzie i puścić go z torbami. Zwierza się także Bożenie, że tydzień przed świętami Waldek spędził z nią noc. Nowakowska uważa, że mogą ten fakt obrócić na swoją korzyść. [TVP] Alina odwiedza męża w kancelarii. Próbuje mu uświadomić, że gdyby kochał Klaudię, nie doszłoby do ich wspólnej nocy. Ma jeszcze nadzieję, że Rybiński do niej wróci. Waldek jednak rozwiewa jej złudzenia. Justyna wraca ze Szwajcarii z konsultacji u neurochirurga. Jest zrozpaczona, wszystko wskazuje na to, że nie będzie już mogła grać zawodowo na skrzypcach. Jola uważa, że w takiej sytuacji powinna zdecydować się na dziecko. Magda poznaje Różę i Zuzię. Nawiązuje z Różą bliższe relacje, zwierza się jej ze swoich planów poświęcenia się pracy z trudną młodzieżą. Bożena i Alina mówią Klaudii o zdradzie Waldemara. [TVP] Borys troskliwie opiekuje się przeziębioną Marią. Tymczasem dzieci Pyrków bardzo źle znoszą śmierć ojca. Agatka zamknęła się w sobie, Staś budzi się w nocy z płaczem, Wojtek podjada po kątach, a Huberta prawie cały czas nie ma w domu Jola jest podekscytowana faktem, iż Janek będzie woził jakąś ważną bizneswoman. Ma nadzieję, że kobieta da mu świetną pracę. Tymczasem okazuje się, że klientką Janka jest Dominika. Mężczyzna z miejsca się w niej zakochuje Oksana znajduje w trakcie sprzątania umowę kredytową Stefana, opiewającą na kwotę 50 tysięcy zł. Domyśla się, że to Górka wpłacił na konto fundacji brakujące pieniądze na operację Saszy... [TVP]
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo