Co dziś w serialach?

Jaki serial najbardziej lubicie oglądać? Na wspólnej, M jak miłość czy może od lat jesteście wierne Modzie na sukces?
Co dziś w serialach?
11.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5412

Pam obserwuje, jak Marcus zostaje odwieziony do szpitala. Donna wpada w panikę, myśląc, że go straci. Rick zaskakuje Taylor, proponując ślub w następnym tygodniu. Katie chciałaby spędzić wieczór z Jackiem, sądząc, iż przyda jej się towarzystwo. Donna oskarża Stephanie o podłożenie węża do skrzyni. Uważa, że był on przeznaczony dla niej, nie dla syna. Ridge chwali Brooke, że dobrze zrobiła, zostawiając Jacka z Katie. Dowiedziawszy się o wypadku, Steffy przychodzi do Marcusa. Pyta go, czy wszystko będzie dobrze.  

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2068

Krystyna jest zła, że nie zrobiła kopii zapasowej przetłumaczonej powieści. Alicja pokazuje jej ostatnie wydanie "Sjesty" z fragmentami powieści Vujkovicia przetłumaczonymi przez Sandrę. Ola opowiada Grażynie o strojach koleżanek Kasi na ostatniej imprezie. Zaniepokojona matka postanawia porozmawiać z dziewczynką. Bogna znajduje w koszu na pranie swoją piżamę. Leszek wyjaśnia, że spała w niej Jagoda, gdy opiekowała się dziećmi. Ola i Norbert postanawiają iść do kina. Dziewczyna jest zaskoczona, widząc, że jej ukochany przyszedł z matką.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 98

Weronika niechcący obraża nianię, panią Czesię. U Leszczyńskich rozpętuje się wojna domowa. Mateusz idzie do wymarzonego przedszkola. Musi się zmierzyć z pierwszymi trudnościami wynikającymi z życia w grupie. Ryszard udziela mu lekcji, jak odnaleźć się wśród rówieśników.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 571

Paweł i Julia przyjeżdżają z Włoch. Dowiadują się o konflikcie między Zwoleńskimi i Marczakami. Roman odkrywa, że Hubert oblał próbną maturę. Każe synowi zrezygnować z grania w zespole lub z organizowania imprez, jednak młody Pyrka nie zamierza słuchać ojca. Dochodzi do kłótni. Klara także ma pretensje do Huberta o to, że nie zdał egzaminu. Karolina próbuje nawiązać rozmowę z Robertem, jednak Romanowski ucina pogawędkę. Dziewczyna odwiedza mieszkanie Walawskich pod nieobecność właścicieli. Pani Helenka ją wpuściła. Karolina robi zdjęcie Ewie.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 825

Mirka informuje Kingę, że straci pracę. Kwiatkowska sprzedaje agencję i zmienia branżę _ zostaje wspólniczką Irka. Bizneswoman spędza noc z Jankowskim. Kinga ma problemy z firmą wywożącą śmieci. Niespodziewanie pomoc organizuje natrętny wielbiciel, który opłaca przyjazd konkurencyjnej firmy. Filarska szykuje się do ślubu z Marszałkiem. Gdy Artur opuścił dyżur, by ratować chorą Basię, stan jednego z pacjentów gwałtownie się pogorszył. Lekarz dostaje naganę. Staszek namawia Dorotę, by wybaczyła Lewickiemu. Anna spotyka się z adwokatem.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 71

Monika i Nina znajdują list od Cezarego. Laura wyjawia Konstancji, że jest szykanowana przez uczennice z klasy. Ta szuka sposobu, jak pomóc dziewczynie. Robert i Rafał spotykają się z Sebastianem Zadwornym, który żąda pieniędzy w zamian za to, że nie oskarży Artura o pobicie. Podczas rozmowy z Niną Monika wyjawia jej, że nie wyjdzie za mąż za Cezarego. Następnie spotyka się z Arturem, by wyznać mu prawdę, że Cezary nie jest jej bratem.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1427

Sara kolejny dzień nie zjawia się w redakcji. Igor dowiaduje się, że dziewczyna zrezygnowała z pracy. Pan Henryk zaprasza Ludwikę do siebie na wspólne słuchanie winylowych płyt. Okazuje się, że oboje pasjonują się muzyką poważną. Ludwika spędza u sąsiada długie godziny. Dudek jest wdzięczny Szalejowi za opiekę nad Edytą. Prosi, by jak najwięcej z nią rozmawiał. Ten zaprasza Edytę do ulubionego pubu, w którym zaczynają wspominać Paryż. Niestety, zostają tam zaczepieni przez pijanych mężczyzn, którzy chcą z Szalejem zagrać o Edytę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1286

Brat Tomasz postanawia ukarać winowajcę, który w nocy ukradł z przychodni szkielet i umieścił go w bramce w sali gimnastycznej. W przeciwieństwie do Krzyśka Mirek publicznie przyznaje się do kradzieży. Dragon niecierpliwi się, ponieważ sprawa z rodziną Wekslerów znacznie się przeciąga. Hubert namawia Marysię, by poinformowała Pawła o tym, że zostanie on ojcem. Tłumaczy, że gdyby był na jego miejscu, chciałby o wszystkim wiedzieć. Majka tłumaczy, że nie zamierza włączać byłego męża z powrotem do swojego życia.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 26

Anna mówi Michałowi, że nie zdecyduje się na szybki ślub. Michał jest rozczarowany. W kancelarii Anna potwierdza Lindnerowi, że zajmie się sprawą. Mecenas mówi jej, że wyjeżdżają tego samego dnia. Anna zostawia Michałowi wiadomość na sekretarce i udaje się na dworzec. Monika ma pretensję do Klary o spoufalanie się z jej mężem. Klara twierdzi, że ona i Leszek są tylko znajomymi z pracy. Magda prosi ojca o pozwolenie na zorganizowanie imprezy. Adam wyraża zgodę. Magda prosi Kamila o pomoc przy przygotowaniach.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Oto 12-letni geniusz: Ten chłopiec wstrząsnął całym naukowym światem! (Już jest studentem)

Podobno chłopiec jest już bardzo bliski obalenia teorii względności Alberta Einsteina.

Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA

Bestia bez serca! Umyślnie skazał swojego pupila na śmierć w męczarniach.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 13:25
skazany tak ogladałam wszystkie serie i wszystkie odcinki i chciałabym żeby go jeszcze raz puścili w tv i te kryminalne też są super:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 06:10
"Skazany na śmierć", "CSI: NY uwielbiam te seriale ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2011 15:05
Kto ogląda te seriale? Lepszesą amerykańskie jaknp. "Skazany na śmierć", "CSI: NY" czy nawet niemiecki serial kryminalny "Cobra 11: Oddział Specjalny". Nawet "Malanowski i partnerzy" (polski serial detektywistyczny) jest lepszy niż te nudne seriale które nadają się jedynie jako usypiacze.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2011 09:20
A ja nie cierpię pierwszej miłości. ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2011 07:49
Ja też!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo