Co dziś w serialach?

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się u Twoich ulubionych bohaterów tuż przed weekendem!
Co dziś w serialach?
08.04.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5410

Donna błaga Eryka o jeszcze jedną szansę. Przekonuje go, że znów mogą być szczęśliwi, ale on nie potrafi podjąć decyzji. Stephanie jest pewna, że były mąż rozstanie się z Donną i wróci do niej.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2067

Leszek przeprasza Jagodę za zamieszanie i próbuje wytłumaczyć, że przypadkiem przewrócił się na śpiącą dziewczynę. Elżbieta zastanawia się, czy to możliwe, aby Beatę porwała jakaś sekta. Kamila sugeruje, że może chodzić o majątek Boreckiej. Razem z Jerzym wchodzą na stronę zakonników, którzy piszą na temat sekt. Roman ogląda projekt trybuny honorowej w Woli Tureckiej. Uprzedza Kazunia, że realizacja pomysłu będzie kosztowna. Krystyna kończy tłumaczyć powieść Vujkovicia. Gdy ponownie włącza komputer, widać tylko czarny ekran.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 439

Kuba nakłania Zosię, aby przenieśli się na stałe do Australii. Burska nie chce o tym słyszeć. Młodzi lekarze tymczasowo mieszkają w szpitalu. Wiki myśli, że z jej winy doszło do zaczadzenia. Do szpitala trafia dwoje ekologów - aktywiści spadli z drzewa, do którego przykuli się łańcuchami. Agata decyduje się na wszczepienie endoprotezy. Lena cieszy się z powrotu do pracy. Wykrywa toczeń u ekolożki. Piotr proponuje Wiktorii swoje mieszkanie. Dziewczyna zaprasza Agatę do Gawryły. Sambor proponuje lokum Przemkowi i Borysowi.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 70

Artur zabiera Monikę z basenu i wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po otrzymaniu tej wiadomości mężczyźni informują Czarka, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1285

Artur nie może zapomnieć o przesyłce, którą dostał od Wekslera. Cały czas myśli o Stasi i jej bezpieczeństwie. Zamierza odnaleźć córkę. Tylko w ten sposób ochroni ją przed Karolem. Związek Stefani i "Kaśki" przeżywa pierwszy poważny kryzys. Ona zarzuca chłopakowi, że ogląda się za innymi kobietami, nawet kiedy jest w jej towarzystwie. Tosia, nowa zawodniczka w drużynie piłkarskiej, jest bardziej zdecydowana i sprawniejsza od kolegów. Po treningu Mirek i Krzysiek trafiają prosto do gabinetu Bartka. Marysia przychodzi do galerii przeziębiona.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 25

Sylwia zwierza się Teresie, że wrócił ojciec Kamila. Kobieta nie wie, co ma zrobić. Anna przychodzi do "Delfina" i prosi o pokój na kilka dni. Później spotyka się z ojcem i pyta go o radę. Andrzej wyznaje, że na jej miejscu wyjechałby do Wrocławia. Tymczasem Michał żali się Klarze. Ona nie może uwierzyć, że Ostrowski okazał się takim głupcem. Ewa zwierza się Monice z romansu z Igorem Grabowskim. Do salonu "Deja Vu" przychodzi znajoma Moniki, Sandra Skiba. Namawia Monikę na operację plastyczną i zabiera na wizytę do profesora Baumana.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jeffree Star: Ekscentryczny model, szokujące dziwadło czy wielki artysta? Zobacz zaskakujące metamorfozy internetowego idola!

Chłopak posiada miliony fanów na całym świecie. Wszyscy jego wielbiciele z niecierpliwością czekają na kolejne przemiany ekscentrycznego artysty!

Czarny kombinezon z bawełny NA KAŻDĄ OKAZJĘ! Zobacz, jak go nosić do pracy, szkoły, na randkę i spacer brzegiem morza!

To nie takie trudne ubrać się super modnie i bardzo wygodnie! W czarnym kombinezonie zabłyśniesz wszędzie, 24 h/d!

 

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 13:26
moda na sukces chyba najstarszy i najgłupszy serial jak miałam 8 lat z mama ogladałam to pamietam musiało minać z 50 odcinków zanim się jedna sprawa wyjaśniła.... a ten ridge boże jaki staruch chyba się z grzebieniem pokłocił i maszynka do golenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2011 00:47
ridge forrester ( ron moss ) .. muahahahaha ! xd oglądnijcie sobie jego teledysk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 21:01
zdjęcie i podpis pod nim mnie rozwalił xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 20:48
Jak ten facet się w ogóle nazywa?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 19:44
Ale kolczyk:D buhahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie