Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu!
Co dziś w serialach?
06.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5406

Rick pociesza Talor. Zapewnia ją, że wszystko będzie w porządku. Katie opowiada Nickowi o rozmowie z Bridget, która stara się pogodzić z decyzją o rozwodzie. Nick informuje ukochaną o decyzji Taylor. Brooke czuje, że postępuje właściwie, stając się matką dla chłopca. Wyznaje to Ridge'owi. Ridge ma wątpliwości dotyczące podjętej przez Brooke decyzji, ale kobieta nie podziela jego obaw. Taylor uświadamia sobie, że musi zapomnieć o Ridge'u.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2065

Michał udaje się na badania. Bogna informuje męża, że ma zamiar pojechać do Hrubieszowa, gdyż chce porozmawiać z siostrą. Monika narzeka na Feliksa i jego nową pracę. Mimo to wyprawia mu przyjęcie urodzinowe. Bolek zaprasza Krystynę i Pawła na weekend majowy do Woli Tureckiej. Surmaczowa wypytuje Stanisławę o postępy w poszukiwaniach Beaty. Ku zgorszeniu Jeremiasza sugeruje, że ktoś mógł porwać Borecką z miłości. Michał odbiera wyniki badań - nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie został ojcem.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 96

Weronika i Paweł dochodzą do wniosku, że nie mają przyjaciół, z którymi mogliby spędzać czas wolny. Leszczyńska postanawia zaprzyjaźnić się z sąsiadami ze swojej klatki schodowej. Problem w tym, że sąsiedzi mają nieco inne plany... Marysia i Łukasz rozkręcają własny biznes. Sprawa jest jednak utrzymywana w tajemnicy. Roma wietrzy kłopoty...

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 569

Teresa przeżywa potajemny ślub Iwony. Maria broni decyzji młodych. Wpada na pomysł, by odnowienie ślubów połączyć z przyjęciem weselnym. Klaudia tęskni za rodzicami, chce pogodzić się z nimi przed świętami. Waldemar odwodzi ją od tego pomysłu. Alina pozbywa się z domu rzeczy Waldemara. Ksawery spotyka się z ojcem, mówi mu, że mama bardzo cierpi. Waldemar odwiedza żonę. Basia i Sara robią zakupy w warzywniaku. Basia odkrywa, że Sara jest wegetarianką. Uważa, że dieta jest niebezpieczna dla zdrowia dziecka.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 11

Ludwik i Natalia muszą wyjaśnić dzieciom, co to jest rodzina, a także wytłumaczyć, na czym polega szacunek dla drugiego człowieka. mama musi stawić czoła dorastającemu Kacprowi. Tata i Marek próbują zachęcić Kubę do uprawiania sportu.

serial rodzinka.pl

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 68

Rafał i Robert wpadają na pomysł, jak poróżnić Monikę z Arturem. Zatrudniają atrakcyjnego uwodziciela, Żonkila. Zadaniem mężczyzny jest okazywanie względów Monice, by ją oczarować i uwieść. Artur oczekuje od Moniki poważniejszej deklaracji dotyczącej ich uczuć. Konstancja w pomysłowy sposób uczy Kubę przedmiotów ścisłych.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1425

Emilka chce zrezygnować z egzaminu. Agnieszka z Rafałem próbują ją przekonać, że powinna przynajmniej spróbować. Podczas przygotowań do uroczystego obiadu Ludwika wywołuje pożar w domu. Ola jest sceptycznie nastawiona do ślubu siostry z Piotrem. Przekonuje rodziców, że Czubak manipuluje Gosią. Renata przypomina narzeczonemu o wizycie kontrolnej u lekarza - to warunek jego powrotu do pracy. Sławek reaguje agresywnie. Kraszewska idzie do lekarza i opowiada mu o niepokojącym zachowaniu narzeczonego. Wieczorem Sławek traci przytomność.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1283

Weksler jest przekonany, że szybko wyjdzie na wolność. Wychodząc z budynku, w którym mieści się areszt, Grażyna zostaje otoczona przez grupę dziennikarzy. Błażej ratuje ją z opresji. Izabela wręcza Arturowi dokumenty, dzięki którym wykupi on aktywa. Aby odzyskać pozostałe akcje, Artur składa Karolowi wizytę w areszcie. Grzegorz otwiera list od komornika. Nie może uwierzyć, że Henryk straszy Renatę i zmusza ją do spłaty długu. Renata wyjawia Grzegorzowi, że ona i Henryk nadal są małżeństwem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 23

Ewa oświadcza rodzinie, że znalazła nową pracę u Biernackiego. Magda mówi ojcu o aferze z mecenasem Brodą. Adam rozumie, że skrzywdził Kamila. Chce go znowu zatrudnić, ale na stanowisku barmana. Anna otrzymuje ważne zadanie. Ma poprowadzić sprawę we Wrocławiu. Gdy mówi Michałowi o półrocznym wyjeździe, ten zastanawia się, czy Irena to załatwiła. Igor spotyka się z notariuszem w sprawie kamienicy Grabowskich. Okazuje się, że żeby sprzedać kamienicę Olgi, Igor będzie potrzebował podpisu jej siostry, która zaginęła w Indiach.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Totalne zakompleksienie kobiet: Oddałybyśmy nawet 20 LAT ŻYCIA, byle być choć trochę ładniejsze! (Smutne)

Wiele pań zrezygnowałoby z naprawdę wielu rzeczy byleby tylko pięknie wyglądać.

Wybory Miss Więzienia: Najpiękniejsza okazała się 19-letnia MORDERCZYNI!

W konkursie wygrała 2 tys. zł, które wyda w więziennym sklepie…

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 14:39
ja mam na odwrot z polskich seriali to tylko pierwsza milosc lubie a reszta mi powiewa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2011 20:30
rodzinka.pl super, pierwsza milosc mi sie znudzila juz daaaaawno :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2011 14:56
Pierwsza Miłość :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2011 12:21
pierwsza miłość najlepsza! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2011 09:54
rodzinka.pl to fajny serial :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo