Co dziś w serialach?

Intrygi, rozstania i miłosne przygody... Sprawdź, co wydarzy się życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
05.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5404

Brooke jest zaskoczona, kiedy Taylor prosi ją, aby została oficjalną matką Jacka. Bridget spotyka Owena w restauracji. Rozgniewana chlusta mu wodą w twarz. Rick i Taylor przyglądają się, jak Brooke bawi się z dziećmi. Kobiety rozmawiają na temat Jacka. Taylor mówi Brooke, że ich wzajemna niechęć ma wpływ na jej związek z dzieckiem. Ridge informuje Stephanie o rozwodzie Bridget i Nicka i uwikłanie Katie w sprawę. Owen nadal próbuje zauroczyć Bridget.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2064

Paweł i Pawełek słuchają wywiadu, którego Krystyna udziela w porannej audycji radiowej. Szef wydawnictwa oświadcza, że chciałby jak najszybciej otrzymać tłumaczenie powieści Vujkovicia. Alicja i Koziełło obiecują przejąć część obowiązków Lubiczowej, aby mogła dokończyć przekład. Michał niechętnie zgadza się na badania płodności. Twierdzi, że skoro ma dwóch synów, to musi być zdrowy. Antek i Renata martwią się o Jerzego, który załamał się po zniknięciu córki. Bogna wybiera się na spotkanie grupy AA. Zgadza się, aby niania zajęła się dziećmi.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 95

Bartek Leszczyński zaczyna się dziwnie zachowywać. Prześladuje go mania wykonywania czynności w określony sposób. Nagle ujawnia się wszystkim jego geniusz matematyczny. ChŁopiec dokonuje skomplikowanych obliczeń Ryszard dostaje w prezencie od klienta bilety do opery. Roma jest zachwycona. Nawet dzieciom podoba się pomysł zobaczenia Traviaty. Ryszard nie może jednak zaakceptować tematu opery. Traviata opowiada bowiem o kurtyzanie A on uważa to za bardzo nieprzyzwoite!

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 568

Robert zrywa kontakty z Karoliną, a Marta obiecuje być bardziej stanowcza wobec Piotra. Karolina zaczyna wykazywać zainteresowanie małą Ewą. Ma w tym wyraźnie jakiś cel. Iwona i Alek zapraszają Pyrków i rodziców chłopaka na uroczysty obiad, w trakcie którego informują, że wzięli ślub. Selim wpada w furię. Reakcja Pyrków zaskakuje Iwonę. Tomek odwiedza Magdę w Zakrzewiu. Spędzają popołudnie w domku letniskowym. Wkrótce dołącza do nich Malwina. Magda zaczyna zastanawiać się nad podjęciem pracy w "Wiosce dziecięcej".

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 824

Henio oznajmia rodzinie, że ma pracę, nie chce jednak zdradzić, czym się zajmuje. Budzyński przyjeżdża do Polski. Odwiedza Szymona. Wygląda na to, że udało im się załatwić sprawę z Rosnerem i ojciec Ewy nie będzie żądał pieniędzy od lekarza. Łukasz odkrywa, że Gabi umawia się z Wojtkiem. Natalka urządza w domu wróżby andrzejkowe pod nieobecność Hanki i Marka. Kisiel i Lucjan wpadają na pomysł, jak zepsuć reputację Tadeuszowi. Barbara przynosi od Kwaśniakowej informację, że Budzyńskiego odwiedzają dziewczyny.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 67

Monika i Artur idą do ambasady na kolację, która okazuje się wielką wpadką towarzyską Moniki i kończy się skandalem. Artur jednak nie zauważa niezręczności kobiety. Jest zachwycony jej urokiem i temperamentem. Następnego dnia w prasie ukazują się zdjęcia i złośliwe komentarze dotyczące wydarzeń w ambasadzie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1424

Andrzej spotyka się z Laurą, która pod nieobecność Michała ma go wprowadzić w sprawy giełdowe. Córka Dudków przyjeżdża z Paryża. Szalej przygląda się jej z wielkim zainteresowaniem. Edyta zdradza Izie powód przyjazdu _ została porzucona przez chłopaka. Zwierza się, że ma złamane serce. Podsłuchujący rozmowę Szalej postanawia natychmiast pocieszyć dziewczynę. Igor martwi się o nową stażystkę, gdyż nie przyszła do pracy i nie odbiera jego telefonów. Przypuszcza, że Sara zakochała się w nim. Mówi o tym Kamilowi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1282

Aneta spotyka się z Karolem w restauracji, by omówić szczegóły czekającego go spotkania z biznesmenami. Tuż przed transakcją w pokoju hotelowym policja montuje systemy podsłuchowe. Karol wręcza łapówkę urzędnikom. Ma ona zagwarantować wygrannie przetargu na budowę oczyszczalni ścieków na terenie Rumunii. Wszystko zostaje nagrane. Radek wypytuje Sabinę o szczegóły dotyczące jej życia. Jest mile zaskoczony wiadomością, że jego współlokatorka zasiada w radzie nadzorczej dużej firmy. Jacek postanawia nawiązać cieplejsze relacje z Romanem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 22

Ewa nie może uwierzyć, że Igor ją zwolnił. Klara daje jej leki uspokajające. Rano odkrywa, że siostra zniknęła. Leszek wciąż stara się pogodzić z Moniką. Kobieta uważa, że mąż ją ośmieszył. Tomek mówi Kamilowi, że się zakochał. Igor spotyka się z Piotrem Narewskim, który zajmuje się majątkiem rodziny Olgi. Informuje go, że zamierza jak najszybciej sprzedać kamienicę należącą do zmarłej żony. Później spotyka się z Ireną i zapewnia ją, że ma pieniądze na rozkręcenie linii napojów energetyzujących. Irena radzi mu, żeby pozbył się Ewy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Totalne zakompleksienie kobiet: Oddałybyśmy nawet 20 LAT ŻYCIA, byle być choć trochę ładniejsze! (Smutne)

Wiele pań zrezygnowałoby z naprawdę wielu rzeczy byleby tylko pięknie wyglądać.

Dziewice 18+: Dumne z cnoty czy zawstydzone niewinnością?

Wśród kobiet, które osiemnastkę dawno mają już za sobą nie brakuje tych, które nigdy nie uprawiały seksu. Dlaczego dorosłe dziewice wciąż nimi są?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 14:58
boziu klan to stare dewotki ogladaja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 23:14
W klanie powinno byc alicja i deptula a nie kowiello :D co za ignorantka to pisala? you fucked bitch
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 14:03
Mucha jest fajna, a prosto w serce to rewelacja, o wiele lepszy niż Brzydula czy Majka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 10:46
Mucha jest beznadziejną aktorką -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 10:13
ale MUCHA ma brzuszysko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo