Co dziś w serialach?

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dziś w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
04.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5402

Donna błaga męża, aby nie rezygnował z ich małżeństwa. Opowiada mu o Owenie, który był przy niej w czasie śpiączki Eryka. Brooke przychodzi do domu i zastaje romantycznie przystrojoną sypialnię. Thorne i Stephanie zdają sobie sprawę, że paczka jest pusta i odkrywają, iż Donna użyła jej, aby wkraść się do domu. Wchodzą do pokoju Eryka, gdy małżonkowie chcą się pocałować. Stephanie wypycha Donnę na zewnątrz. Kłócą się o Eryka. Brooke i Ridge spierają się o rodziny. Eryk próbuje zdecydować, czy wybrać Donnę, czy Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2063

Jacek jedzie do Pułtuska. Właściciel motelu zobaczył zdjęcie Beaty i wydaje mu się, że osoba, która zaczyna u niego pracę, to poszukiwana Borecka. Niestety, to pomyłka. Norbert spędził weekend z matką. Ola wypytuje go, czy za nią tęsknił. Surmaczowa wybiera się na Sadybę, aby wesprzeć Elżbietę. Koziełło i Krystyna uważają, że to kiepski pomysł. Zyta martwi się, że mimo kolejnych prób nie może zajść w ciążę. Denerwuje ją postawa Michała, który myśli tylko o Beacie. Krystyna zostaje zaproszona do studia radiowego w związku z książką Vujkovicia.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 94

Marysia nie chce jeść mięsa. Postanawia zostać wegetarianką. Rodzice są przerażeni. Roma zamierza walczyć z chorobą córki. Paweł Leszczyński zostaje zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze stawiają mu zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Weronika nie może uwierzyć, że mąż jest przestępcą.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 567

Nadchodzi dzień ślubu Iwony i Alka. Kilka godzin przed ceremonią chłopak zastaje ukochaną we łzach. Maria planuje szczegóły uroczystości odnowienia ślubów. Pyrka radzi się Borysa, co powinna zawierać przysięga małżeńska. Justyna wraca z Berlina. Udaje, że próby z orkiestrą poszły świetnie, a palec dobrze się goi. Dopiero w domu wyznaje Norbertowi, że nie podpisano z nią kontraktu. Kasia odkrywa, że Stefan był tajemniczym darczyńcą, który wpłacił brakującą sumę na operację Saszki. Ludmiła zaczyna interesować się Kostkiem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 823

Natasza, która spędziła z Kubą noc, otrzymuje smutną wiadomość. Paweł zaprasza Olę na Wigilię do Grabiny. Dziewczyna wyznaje Zduńskiemu, że jest w nim zakochana. Marek obchodzi imieniny. Dostaje prezenty od całej rodziny. Najpiękniejszy upominek jest od Hanki. Anna przyjeżdża do Grabiny na zaproszenie Hanki. Mostowiakowa przedstawia rodzinie nową ciocię. Barbara namawia Tadeusza, by zaprosił Hankę i Marka do Kanady. Przyjaciel, który nadzorował remont domu, złamał nogę. Mostowiakowie mają go zastąpić.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 66

Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni sytuację osobistą. Nina prosi Cezarego, by przyznał się do romansu z Konstancją. Odbywa się rozprawa sądowa dotycząca adopcji. Zdaniem sędziego na niekorzyść Artura świadczy brak żony, a także to, że Kuba nie osiąga wymaganych wyników w nauce. Konstancja proponuje, że nauczy Kubę chemii, sądząc, że dzięki temu zyska w oczach Artura.

prosto w serce

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1423

Artykuł Igora i Sary okazał się sukcesem i trafił na pierwsze strony gazet. Nowak proponuje stażystce, by wspólnie uczcili to wydarzenie. Ludwika pilnuje, by domownicy nie przeszkadzali Emilce w nauce do egzaminów. Gosia zaręczyła się z Piotrem. Danka reaguje na wiadomość bez entuzjazmu. Oli też nie podoba się ten pośpiech. Za to Marek jest zachwycony przyszłym zięciem. Piotr planuje ślub kościelny i huczne wesele. Ku zdziwieniu Oli, jej siostra godzi się na wszystko, co proponuje narzeczony.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1281

Bartek i Ewelina są podenerwowani spotkaniem z rodzicami. Po pierwszej lokatorskiej imprezie Sabina i Mikser wychodzą na zajęcia. Po powrocie dziewczyna odkrywa, że jej mieszkanie zostało splądrowane. Jest zszokowana, kiedy trafia na włamywacza. Radek broni jej przed napastnikiem w kominiarce. Technicy policyjni zabezpieczają ślady. Ustalają, że złodziej dostał się do mieszkania, nie uszkadzając zamka w drzwiach. Renata dowiaduje się, że w świetle prawa zobowiązana jest spłacić zadłużenie męża.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 21

Igor jest przerażony tym, co wyczytał w pamiętniku Olgi. Odkrywa, że żona go nienawidziła. Irena stara się przekonać Andrzeja, żeby pozwolił synowi na rozpoczęcie produkcji napojów energetyzujących. Andrzej odmawia. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Grabowski wspomina żonie o romansie syna z Ewą. Igor chce wiedzieć, skąd ojciec ma takie informacje. Po spotkaniu z Biernackim Igor zwalnia Ewę. Monika urządza mężowi awanturę. Jest przekonana, że Leszek ma romans z Klarą. Tomek zwierza się Kamilowi, że marzy o prawdziwym związku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

„Miałam 32 lata, kiedy dowiedziałam się, że za rok będę całkowicie bezpłodna” - historia walki o macierzyństwo 

Wzruszająca opowieść Kasey Edwards, która postanowiła zawalczyć o swoje PRAWO DO BYCIA MAMĄ.

Uwaga, większość związków kończy się po trzech latach znajomości! (Poznaj najczęstsze powody!)

Zobacz, jak poznać, że do Waszego związku zbliża się kryzys. Dowiedz się, co zwiastuje koniec sielanki.

 

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 15:08
mnie tam tylko pierwsza milosc interesuje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 20:26
dobrze ze jest ta strona bo nie moglam pws obejrzeć kurde blaszka ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 16:57
Nudaaa... We wszystkich serialach ciągle to samo! Nie mogą nic nowego wymyślić! tsss beznadzieja;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 10:13
na wspólnej to mój serial
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 10:12
Pierwsza miłość rules!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie