Filmowy przewodnik weekendowy

Na ten weekend polecamy przede wszystkim komedie! Gwarantujemy świetną zabawę i dużą porcję dobrego humoru!
Filmowy przewodnik weekendowy
02.04.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, serial obyczajowy

Odnaleziono daleką rodzinę Elżbiety. Wilczyńscy mieszkają pod Białymstokiem, nie są zamożni. Joanna, Agnieszka i Karol chcą ich odwiedzić. Policyjny psycholog ustala, czy Joanna może tymczasowo opiekować się dziećmi. Ula i Agata namawiają przyjaciółkę do poszukiwań Tadeusza. Makowska wraz z Wilczkiem kontynuują śledztwo. Kolejne poszlaki wskazują ojca dzieci, który mógł uszkodzić samochód. Marcin próbuje zrobić dobre wrażenie na Joannie. Stara się jej wytłumaczyć, że nie jest tylko siostrzeńcem szefa.

Sobota, TVP2, 21:45, Mama na obcasach, komediodramat

Helen Harris wiedzie żywot modelki, której jedyną troską są pokazy mody i imprezy z udziałem nowojorskiej elity. Pewnego dnia wydarza się tragedia. Jej siostra i szwagier giną w wypadku samochodowym, osierocając trójkę dzieci. Ku zaskoczeniu Helen obowiązek opieki nad 15-letnią Audrey, 10-letnim Kennym i 5-letnią Sarah przypada właśnie jej. Ambitnie podchodzi do zadania i zamierza wszystkim udowodnić, że potrafi być odpowiedzialną mamą. Pomocną dłoń wyciąga do niej starsza siostra i bardzo miły pastor Dan Parker.

Sobota, TVN, 20:00, Polowanie na druhny, komedia

Bohaterami są John i Jeremy, przyjaciele, których łączy zamiłowanie do imprez weselnych. John i Jeremy działają według ściśle opracowanej strategii: podając się za przyjaciół rodziny i wykorzystując osobisty urok, podrywają dziewczęta, by następnie ulotnić się bez śladu. W końcu jednak nadchodzi dzień, gdy wpadają we własne sidła. Podczas wesela córki dygnitarza Williama Cleary'ego John łamie zasady i zakochuje się w siostrze panny młodej, która ma już chłopaka. Jeremy'ego podrywa natomiast najmłodsza, lecz za to najbardziej natrętna druhna.

Sobota, Polsat, 21:35, Wielkie kino, komedia

Czwórka nienajmłodszych sierot : Edward, Peter, Lucy i Susan, trafia do fabryki czekolady Willy'ego. Ten postanawia uwięzić gości. Na szczęście Lucy znajduje wyjście z pułapki. Za sprawą czarodziejskiej szafy cała czwórka ucieka z fabryki do krainy o nazwie Gnarnia, którą rządzi rozwiązła wielbicielka taniego wina, królowa Biała Suka. W Gnarnii bohaterowie spotykają fauna, małoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera oraz kapitana piratów Jacka Swallowsa. Wszyscy jednoczą siły, by pokonać Białą Sukę i zakończyć w Gnarnii niekończącą się zimę.

 

polowanie na druhny

Niedziela, TVP1, 21:25, Sześć dni, siedem nocy, komedia

Robin Monroe i jej narzeczony spędzają egzotyczne wakacje na jednej z wysp. Jednak dziewczyna musi przerwać urlop i wrócić na jeden dzień do pracy. Ponieważ nie ma już biletów na samolot, decyduje się na wynajęcie małej awionetki pilotowanej przez ekscentrycznego Quinna. W czasie lotu rozpętuje się burza, Quinn utraciwszy panowanie nad maszyną, jest zmuszony do awaryjnego lądowania. Samolot rozbija się na bezludnej wyspie. Rozbitkowie nie mają drogi odwrotu, zostają uwięzieni wśród dzikiej przyrody. Od tej pory są skazani na swoje towarzystwo.

Niedziela, TVP2, 21:10, Ruiny, horror

Amy i Stacy spędzają wakacje w meksykańskim Cancun w towarzystwie Jeffa i Erica. Pod koniec pobytu poznają Niemca Mathiasa i jego greckiego kolegę Dimitria. Ci proponują im wycieczkę do Coba, w którym można obejrzeć ruiny świątyni Majów. Podczas eskapady okazuje się, że Mathias poszukuje zaginionego brata i jego dziewczyny. Podróżni zostają zaatakowani przez Indian. Uciekając przed napastnikami, znajdują schronienie wśród ruin. Komnata, w której Majowie składali ofiary, jest porośnięta winoroślą. Roślina okazuje się groźniejsza niż tubylcy.

Niedziela, TVN, 21:25, Przepis na życie, serial obyczajowy

Irena spotyka się z Andrzejem. Dochodzi do awantury. Anka szuka pracy na stacji benzynowej, gdzie po raz kolejny spotyka Maćka. Beata zabiera Andrzeja do rodzinnego domu. Wizyta kończy się niepomyślnie. Sąd orzeka rozwód i zasądza na rzecz Anki i Mani 2500 zł alimentów. Kobiety są zdziwione niespodziewaną hojnością Andrzeja, nie wiedząc o ingerencji Ireny. Anka zauważa ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika, umieszczone na drzwiach lokalu Jerzego. Postanawia podjąć tę pracę.

Niedziela, Polsat, 22:30, To nie tak, jak myślisz, kotku!, komedia

Maria Morawska odkrywa, że jej mąż, Filip, zdradza ją. Postanawia się zemścić. Gdy wiarołomny neurochirurg wyjeżdża na sympozjum naukowe, ona i jej kochanek Boguś udają się na weekend do Grand Hotelu w Sopocie. Doktorowa nie podejrzewa, że mąż upatrzył sobie to samo miejsce na schadzkę z pielęgniarką Dominiką. Nie wie także, że jej towarzysz jest poszukiwanym przez policję przestępcą, uwikłanym w kradzież czterech milionów złotych. Mężczyznę ściga również oszukany wspólnik. Tymczasem doktora Morawskiego nęka fajtłapowaty asystent Jakub Bazyl.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

5 najczęstszych urodowych problemów Polek: Jak im raz na zawsze zaradzić?

Te problemy zna z autopsji każda z nas! Pozbądź się ich skutecznie!

Uwaga, większość związków kończy się po trzech latach znajomości! (Poznaj najczęstsze powody!)

Zobacz, jak poznać, że do Waszego związku zbliża się kryzys. Dowiedz się, co zwiastuje koniec sielanki.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 18:43
"To nie tak jak myślisz, kotku!".. Raczej nie w niedzielę i nie w Polsacie. Brawo za rzetelność przekazu informacji red. Kingi Walczak :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 11:53
co polecacie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 09:42
i w piątek też leciał ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 08:00
''to nie tak jak myslisz, kotku'' - tak glupi film, jakiego ki jeszcze nie widzialam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie