Co dziś w serialach?

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się u Twoich ulubionych bohaterów tuż przed weekendem!
Co dziś w serialach?
01.04.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5401

Stephanie ponownie wyprasza Brooke. Dochodzi do kłótni. Podczas gdy w domu panuje zamęt, Donna zakrada się do Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2062

Norbert próbuje pocieszyć Olę i obiecuje, że przeprowadzi się z powrotem, kiedy tylko stan matki się polepszy. Agata przynosi do Rosso szkice projektu dla Kazunia. Narzeka na rubaszne zachowanie Bolka i nie chce więcej z nim współpracować. Maciek pokazuje Kasi kupon loterii z rzekomą wygraną. Szybko przyznaje, że to żart primaaprilisowy. Ola żali się matce na Norberta. Krystyna twierdzi, że postępowanie chłopaka świadczy o jego odpowiedzialności. Jacek odbiera telefon z fundacji zaginionych. Jakiś człowiek widział Beatę w okolicy Pułtuska.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 438

W hotelu lekarzy dochodzi do zatrucia czadem. W budynku przebywają Lena z Amelką. Wiki znajduje nieprzytomnych przyjaciół. Jest ofiara śmiertelna. Amelkę boli brzuch. Gawryło informuje Zosię, że trzeba natychmiast przeprowadzić operację. Burska nie jest jednak przekonana o trafności jego diagnozy. Dzwoni do Kuby, ale on nie odbiera telefonu. Witek wyznaje Lenie, że gdyby ją stracił, jego życie byłoby pozbawione sensu. Agata decyduje się na operację i endoprotezę biodra. Wiki zdradza Piotrowi, że ma córkę. Przemek i Marcin odzyskują przytomność.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 65

Monika i Gośka zostają porwane. Gośce udaje się uwolnić i zawiadomić policję. Wiki przyjeżdża z Konstancją do kamienicy, by dać jej prezent, który przywiozła dla Basi z Las Vegas. Konstancja nie chce wejść do mieszkania Moniki. Zatrzymuje się na klatce schodowej, gdzie spotyka Cezarego. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1280

Bartek ma żal do rodziców, że nie są gotowi zaakceptować Eweliny jako przyszłej synowej. Jest zawiedziony, że tak chłodno ją przyjęli. Renata otrzymuje list polecony od komornika. Okazuje się, że przed kilkoma laty jej mąż podjął decyzję o budowie domu i wziął kredyt. Ponieważ stracił pracę, obowiązek spłaty długu przechodzi na Renatę. Mikser przyznaje Sabinie rację i zgadza się wynająć pokój Radkowi. Chłopak przyjechał do Wrocławia na studia i zajmuje się pisaniem programów komputerowych.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 20

Michał i Anna dochodzą do wniosku, że Ewa ma romans z Igorem. Następnego dnia Anna jedzie do rodziców. Mówi mu o romansie brata. Okazuje się, że Andrzej już dawno zauważył nocne wizyty Ewy. Irena robi porządek w rzeczach Olgi. Niespodziewanie znajduje jej pamiętnik. Po przeczytaniu go dzwoni do Igora i każe mu natychmiast przyjechać. Igor zaczyna czytać zapiski zmarłej żony. Leszek przychodzi do restauracji, nie wiedząc, że kolacja została odwołana. Klara proponuje mu posiłek we dwoje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Krwawy los Baletnic TO TRZEBA ZOBACZYĆ

Wieloletnie treningi, mordercze próby, trud ponad siły – oto styl życia baletnic, który doprowadza do ruiny ich delikatne stopy.

On potrafi odwrócić stopy o 120 stopni! Moses Lanham to kolejny CZŁOWIEK – GUMA!

Mężczyzna zgłosił już swoją kandydaturę do Księgi Rekordów Guinnessa.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 11:24
H5rmBI hfcblhzrklsz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 16:46
IMHO you've got the right aswner!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2011 13:59
prosto w serce to najlepszy serial...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 16:02
i moj tez :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 12:12
stephanie zawsze kłóci się z brooke
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo