Co dziś w serialach?

Paweł, Monika, Weronika, Kinga, Igor... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz serialowy przewodnik, aby być na bieżąco.
Co dziś w serialach?
30.03.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5397

Doktor Patrick mówi Stephanie, że Eryk poczynił znaczne postępy. Rick zapewnia Taylor, iż ciągły płacz Jacka nie ma z nią nic wspólnego. Donna zwierza się Brooke, że mąż przyłapał ją i Owena. Próbuje dodzwonić się do rezydencji, ale Stephanie nie pozwala jej niczego wyjaśnić. Eryk dowiaduje się o występkach Pam. Brooke dzwoni do Ridge'a i próbuje przekonać go, by pozwolił Donnie zobaczyć się z Erykiem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2060

Bogna nie może wybaczyć mężowi, że zostawił dzieci pod opieką obcej kobiety. Leszek tłumaczy się, że dziewczyna była z agencji niań. Paweł postanawia spotkać się z ojcem Norberta. Może wspólnie znajdą wyjście z sytuacji. Sekretarka wzywa Jacka do firmy Beaty. Ktoś musi podjąć decyzję w sprawie rocznego bilansu. Surmaczowa wypytuję Kamilę o postępy w poszukiwaniach Beaty. Paweł rozmawia z Krystyną na temat ojca Norberta. Okazuje się, że doktor Piątkowski nie poczuwa się do obowiązku, żeby pomóc synowi w opiece nad chorą matką.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 92

Weronika jest nerwowa. Nawet drobiazgi wytrącają ją z równowagi i wywołują napady szału. Rodzina namawia ją, by wzięła udział w terapii. Roma zamierza kandydować do rady osiedla. Powodem tej decyzji jest plac zabaw dla dzieci  postanowiono go zlikwidować, by utworzyć w tym miejscu parking samochodowy.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 565

Z powodu przeziębienia Sasza zostaje zatrzymany w szpitalu na obserwacji. W jego stanie operacja jest niemożliwa. Stefan jest przekonany, że lekarze nie chcą przeprowadzić zabiegu. Ponieważ nie ma wystarczającej kwoty na leczenie, postanawia wziąć kredyt pod zastaw domu. Roman i Maria przeżywają odrodzenie miłości. Pyrka zaskakuje żonę propozycją odnowienia przysięgi małżeńskiej. Iwona i Alek rezerwują termin ślubu. Dziewczyna źle się czuje, nie powiadomiwszy najbliższych o ceremonii. Magda chciałaby podjąć pracę w świetlicy środowiskowej.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 9

Ludwik zaplanował dzień atrakcji dla synów. Niestety, nie wzbudza to entuzjazmu chłopców. Ludwikowi udaje się namówić rodzinę na mecz hokeja i nauczyć synów robienia kul śnieżnych. Natalia przekonuje Tomka, że uczenie się dat na historii jest bardzo ważne. Piecze też ciasto czekoladowe. W nocy Ludwik szuka kryształowej kuli.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 63

Tamara usiłuje szantażować Artura. Cezary dowiaduje się, że został zaproszony do eliminacji teleturnieju. Kuba, mimo starań, nie zdaje egzaminów z chemii i fizyki. Monika dowiaduje się, że lokal, w którym pracuje Gośka, jest okryty złą sławą. Próbuje przekonać koleżankę, by zrezygnowała z tej pracy.

serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1421

Sławek powoli wraca do zdrowia, zaczynają go jednak dręczyć silne bóle głowy. Nadzorujący budowę inżynier podważa kompetencje Hoffera. Roman jest oburzony. Kinga pakuje rodzinę na wakacje, gdy nieoczekiwanie przychodzi Laura. Pyta Michała, czy podczas urlopu może do niego dzwonić w ważnych sprawach. Kinga przejmuje inicjatywę i oświadcza Pawłowskiej, że nie ma takiej możliwości. Brzozowski potwierdza. Jednak chwilę potem wychodzi z domu, by w tajemnicy przed Kingą, powiedzieć Laurze, że może dzwonić.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1278

Kinga namawia Marysię do powrotu do Wrocławia. Artur przedstawia Izabeli prawdę, którą odkrył na temat wyburzenia kamienicy w Poznaniu i śmierci jej ojca. Odtwarza jej nagranie, na którym Karol opowiada, w jaki sposób załatwiał kiedyś interesy. Śmiałek unika ludzi i przesiaduje w szopie. Mieszkańcy Wadlewa śmieją się z niego i jego historii o potworze. Makowska czuje, że Marianowi przestało na niej zależeć. Mikser i Sabina dochodzą do wniosku, że ze względów ekonomicznych muszą znaleźć nowego współlokatora na miejsce Oli.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 18

Ewa nie wierzy, że Olga była w ciąży z Michałem. Igor nie chce jej słuchać. Andrzej udaje się do domu Ostrowskiego, by porozmawiać z Anną. Nie zastaje córki, a Michałowi mówi, że nie może mu już ufać. Leszek obiecuje Markowi, że nie powie Monice o wagarach, jeśli syn nie będzie go oszukiwał. Gdy rodzina szykuje się do obiadu, dzwoni Alicja, która mówi Monice, że Marka nie było w szkole. Adam nie może zrozumieć, dlaczego Kamil odrzucił jego ofertę. Teresa uświadamia mu, że Magda nie przepada za Nowikiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najstraszniejsze miejsca na ziemi

Są mroczne, tajemnicze, a na ich widok serce zaczyna bić szybciej…

Jan Paweł II, Jerzy Owsiak, Kuba Wojewódzki – oto autorytety młodych Polaków!

Kogo jeszcze podziwia młodzież z naszego kraju?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 11:45
IGOR, troche mniejsze mniemanie o sobie, naprawde jest masa lepszych od ciebie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 11:14
Ale Marysia zbrzydła w ciąży...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 08:40
nie powiedziala ....moze dzis powie;D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 08:40
nie powiedziala ...moze dzis powie;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 07:37
może mi ktoś powiedzieć, czy Kinga wczoraj powiedziała Pawłowi o ciąży Marysi? bo nie oglądałam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo