Co dziś w serialach?

Nie możesz się już doczekać popołudnia i swoich ulubionych seriali? Zajrzyj już teraz do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
29.03.2011

TVP1. 16:10, Moda na sukces, odc. 5395

Lekarz Eryka tłumaczy Stephanie, że stan byłego męża pogarsza się. Donna i Owen rozmawiają o pokazie w Paryżu, który poszedł bardzo dobrze. Thorne, Felicia, Ridge i Stephanie na zmianę czuwają przy Eryku. Owen informuje Donnę, że muszą poczekać z lądowaniem z powodu pogody. Forresterowie gromadzą się przy łóżku Eryka i modlą się o cud. Stephanie zapewnia dzieci, że ojciec słyszy ich słowa. Sama myje mu nogi przed jego odejściem. Kiedy rodzina rozpacza, Eryk budzi się i wyciąga rękę do Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2059

Elżbieta zastanawia się, gdzie może jeszcze poszukać pomocy w sprawie zaginięcia Beaty. Małgorzata stara się namówić ją na wyjście do siłowni. Bogna chce iść na spotkanie grupy AA. Leszek uprzedza, że umówił się z klientem i nie będzie mógł zająć się dziećmi. Michał sprawdza noclegownie i schroniska dla bezdomnych w okolicy. Namawia Jacka, żeby zgłosił zaginięcie Beaty do fundacji, która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych. Norbert przychodzi do Pawła. Wyznaje, że musi wybierać między chorą matką a Olą.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 91

W nowym mieszkaniu sąsiedzi dają się we znaki Leszczyńskim. Nad nimi mieszka para, która uwielbia huczne przyjęcia. Każdej nocy hałaśliwe towarzystwo zakłóca spokój. Weronika wysyła Pawła z misją uciszenia lokatorów. Barańscy również nie mogą się wyspać. Ryszard chrapie, ale stanowczo temu zaprzecza. Domownicy włączają się w walkę o ciszę nocną.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 564

Marta ma dosyć awantur i scen zazdrości, które Robert urządza jej o Piotra. Ich związek przechodzi kryzys. Tymczasem Piotr prosi byłą żonę, by do niego wróciła. Stan zdrowia Saszy pogarsza się. ChŁopiec ukrywa przed wszystkimi, że źle się czuje. Traci przytomność. Alina zamierza udowodnić Waldemarowi, że świetnie sobie bez niego radzi. Planuje wydać wszystkie oszczędności na remont domu. Ksawery uważa, że Kaśka podsunęła mamie ten pomysł. Ludmiła żałuje, że zatrudniła Kostka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 822

Natasza odwiedza Kubę. Wyznaje, że Igor wyjechał na kilka dni, a ona chce ten czas spędzić z Zioberem. Paweł przeprowadza się do Oazy  domyśla się, że przyjaciel pragnie zostać z ukochaną sam na sam. Anna zostaje zaatakowana przez byłego szwagra. Szuka pomocy u Hanki. Wyznaje Mostowiakowej, że są przyrodnimi siostrami. Marek zaprasza żonę na romantyczny wieczór w restauracji. Hanka rozmawia z Nowackim. Dyrektor prosi, by umówiła go z Anną na randkę. Marszałek przekonuje Filarskiego, że jest zakochany w Krystynie. Prosi matkę Kingi o rękę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 62

Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Okazuje się, że Wiki wygrała sporą sumę pieniędzy w Las Vegas. Rafał jest szczególnie zainteresowany jej wygraną. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Uzgadnia z Moniką listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń. Artur przyjeżdża do Moniki. Tymczasem Rafał robi wszystko, co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara zamierzała go oszukać.

serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1420

Filip prosi Martę o spotkanie. Ola nie może się doczekać przyjazdu Daniela. Postanawia ugotować dla niego obiad. Zimińscy na prośbę córki zostawiają jej wolne mieszkanie na wieczór. Igor jest bardzo zaangażowany w pracę na budowie i pisanie artykułu. Prosi Magdę, by przez kilka dni jej matka opiekowała się Julką. Sara też nie próżnuje. Przedstawia Nowakowi efekt rozmów z urzędnikami. Ma dowody na to, że doszło do nadużycia. Spotkanie Igora z Sarą przeciąga się do późnej nocy. 

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 5

Piotr i Lena wrócili z zagranicy, by na stałe zamieszkać w Polsce. Wprowadzają się do mieszkania Piotra. Wkrótce Piotr przedstawia Lenę swojej mamie. Adam i Julia przeżywają niespodziewane problemy. Mały Leo śpi razem z nimi i ta sytuacja stresuje Adama. Julia ani na chwilę nie spuszcza oka z niemowlęcia. Krzysztof i Agnieszka rozwodzą się. Mężczyzna wynajmuje apartament i wyprowadza się. Agnieszka spotyka się z Markiem. Budzi to złość Krzysztofa. Ponadto Agnieszka nie zamierza wziąć odpowiedzialności za rozpad małżeństwa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1277

Minęły trzy miesiące. Marysia postanowiła, że nie będzie informować Pawła o ciąży. Nie chce kolejny raz wprowadzać zamętu w jego życie. Kinga uważa, że Paweł ma prawo o tym wiedzieć. Śmiałek przesiaduje nad rzeką w nadziei, że jeszcze raz spotka potwora, przez którego wpadł do studni. Stefani jest załamana, że wszelkie próby poszukiwania nowego etatu kończą się niepomyślnie. Berenika prosi Artura, by jej pomógł. Marysia poznaje właściciela galerii w Berlinie, Huberta, który nie robi na niej najlepszego wrażenia.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 17

Michał zdążył w ostatniej chwili uniknąć śmierci pod kołami samochodu Igora. Pomimo protestów Anny jej brat rzuca się na Michała. W domu Igor informuje rodziców, że narzeczony siostry na niego napadł. Kamilowi bardzo podoba się praca w restauracji. Adam jest zadowolony z młodego pomocnika. Magda wciąż nie może się do niego przekonać. Zwierza się matce, że nie ufa Kamilowi. Marek zauważa, że jego twarz pokrywają czerwone krosty. Stara się przekonać matkę, żeby pozwoliła mu zostać w domu, ale Monika nie chce o tym słyszeć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego kobiety w stałych związakach przestają o siebie dbać?

Przy mężczyźnie nie tylko tyjemy, ale i brzydniemy. Dlaczego?!

ENNEAGRAM: Sprawdź, którym typem osobowości jesteś!

Enneagram wyróżnia 9 typów charakteru. Dowiedz się, którym z nich jesteś!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2011 23:00
moda na sukces o tak!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2011 16:37
ach ta Marysia denerwuje mnie już xdd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2011 10:12
marysiaaa jedz do pawła proszęę :(((
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo