Filmowy przewodnik weekendowy

Już dziś wieczorem "Seks w wielkim mieście" - żadna fanka kultowego serialu nie powinna tego przegapić!
Filmowy przewodnik weekendowy
26.03.2011

Sobota, TVP1, 21:20, Skarb narodów, przygodowy

Od sześciu pokoleń rodzina Benjamina Franklina Gatesa wytrwale poszukuje skarbu templariuszy. Ben Gates trafia na pewien ślad. Otóż mapa prowadząca do skarbu została ukryta, jako niewidzialny zapis, na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Nie tylko Gates jest w posiadaniu tej cennej informacji. Wie o niej również jego groźny przeciwnik, chciwy Ian Howe. Ben postanawia wykraść pilnie strzeżony dokument, a tym samym pokrzyżować plany rywala.

Sobota, TVP2, 21:45, Pretty Woman, komedia

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, film stał się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivien Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka pewnego dnia na ulicy przystojnego i bardzo bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivien. Proponuje jej na czas pobytu w Los Angeles posadę damy do towarzystwa.

Sobota, TVN, 20:00, Seks w wielkim mieście, komedia

Samantha zamieszkała w Kalifornii, ale przyjazd do Nowego Jorku nie stanowi dla niej żadnego problemu. Charlotte i Miranda pochłonięte są mężczyznami i dziećmi. Carrie od lat jest z Mr Bigiem, ale dopiero teraz postanowili, że zamieszkają razem. Decyzja o wspólnym mieszkaniu pociąga za sobą serię nieoczekiwanych zdarzeń, w które zostają zaangażowane przyjaciółki Carrie.

Sobota, TVN, 23:00, Dziewczyna mojego kumpla, komedia

Przystojny Sherman "Tank" Turner dorabia, pomagając porzuconym mężczyznom w odzyskaniu partnerek. W tym celu umawia się z ich byłymi dziewczynami i zdobywa ich zaufanie, po czym staje się arogancki. Po takich randkach kobiety w pośpiechu wracają w objęcia dawnych partnerów. Pewnego dnia z jego usług postanawia skorzystać niezaradny współlokator. Dustin ma nadzieję na zyskanie zainteresowania koleżanki z pracy. Tank stara się wykonać zadanie jak najlepiej, szybko jednak staje przed dylematem, czy pozostać lojalnym, czy pójść za głosem serca.

Sobota, Polsat, 21:30, Totalny kataklizm, komedia

W 10 001 roku p.n.e. pewien jaskiniowiec spotyka szablozębną Amy Winehouse. Piosenkarka oznajmia mu, że 29 sierpnia 2008 r. nastąpi koniec świata. Jedyną szansą na ocalenie życia na Ziemi jest odłożenie na miejsce "Kryształowej Czaszki". Will Jones budzi się ze snu. Opowiada o proroctwie dziewczynie, Amy. Podczas imprezy organizowanej przez Willa niespodziewanie gaśnie światło, odczuwalne są też wstrząsy. Media informują o trąbie powietrznej, deszczu asteroid i trzęsieniu ziemi. Ocalenie świata zależy teraz od Willa i jego przyjaciół.

film

Niedziela, TVP1, 21:30, Pamiętnik księżniczki II: Królewskie zaręczyny, komedia

Księżniczka Mia skończyła właśnie 21 lat i wkrótce ma objąć tron maleńkiego europejskiego państwa Genovii. Jednak aby stać się prawowitą królową, musi najpierw wyjść za mąż w ciągu zaledwie 30 dni. Jeśli tego nie zrobi, korona przepadnie na rzecz sir Nicholasa. Czas nagli, a jedyny stosowny kandydat do ręki Mii brytyjski arystokrata Andrew Jacoby okazuje się wyjątkowym nudziarzem. Księżniczce zdecydowanie bardziej podoba się konkurujący z nią o najwyższy tytuł, zniewalająco przystojny Nicholas.

Niedziela, TVP1, 23:00, Zakochany Paryż, obyczaj

Dwadzieścia historii miłosnych, opowiedzianych przez 22 reżyserów współczesnego kina. Suzanne opłakuje śmierć synka  jej Paryż to miasto żałoby. Pewien mężczyzna, dowiedziawszy się, że żona jest śmiertelnie chora, zakochuje się w niej na nowo. Początkująca aktorka Francine jest zakochana w niewidomym chłopaku. Gena i Ben spotykają się w kawiarni, by omówić szczegóły rozwodu. Pewna kobieta uczy się francuskiego, żeby spełnić marzenie i pojechać do Paryża. Na miejscu odkrywa, że w mieście zakochanych czuje się jeszcze bardziej samotna.

Niedziela, TVP2, 21:10, Zielona mila, obyczaj

Pensjonariusz domu starców, Paul Edgecomb, ogląda w telewizji przedwojenny film. Obraz przywołuje w nim odległe wspomnienia, z których zwierza się przyjaciółce. W 1935 r. mężczyzna pracował w jednym z więzień na południu Stanów Zjednoczonych jako strażnik czwórki morderców czekających na karę śmierci. Przyszło mu odprowadzać skazanych do sali, gdzie odbywały się egzekucje. Jednym z więźniów był czarnoskóry John Coffey, który został skazany za zamordowanie dwóch dziewcząt.

Niedziela, TVN, 15:50, Kochany urwis, komedia

Junior to istny potwór w dziecięcej skórze. Mało kto może z nim wytrzymać. Niszczy wszystko, co znajduje się w zasięgu ręki. Ma siedem lat i już trzydzieści razy oddawany był do sierocińca. Tymczasem Ben i jego żona, Flo, nie mogą mieć własnych dzieci. Adopcja wydaje się być dla nich najlepszym rozwiązaniem, chyba że trafią na małego Juniora. Gdy chłopiec się u nich pojawia, Flo jest gotowa szybko się go pozbyć. Ben jednak nie zamierza łatwo się poddawać, chce być troskliwym i cierpliwym ojcem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Jak Cię widzą inni?

Przekonaj się, co myślą o Tobie ludzie z Twojego otoczenia.

ELIZABETH TAYLOR: Zagra już tylko na niebaińskim ekranie!

Piękna, utalentowana, oszałamiająca. Odeszła wielka gwiazda kina, ikona pop kultury, symbol starego Hollywood. Niepokorna skandalistka i wiecznie poszukująca szczęścia femme fatale – Elizabeth Taylor.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 20:16
nie moge uwierzyc,ze nie wspomniano o drodze do zatracenia na tv 4 sobota 20
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 15:14
totalny kataklizm to totalne dno - nie traćcie czasu na oglądanie tego. Nie ma nic śmiesznego, a cały film jest bez sensu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 12:16
w sobotę leci mnóstwo wspaniałych filmów O.o właściwie to nie oglądałam tylko "Totalny Kataklizm", ale jakoś nie przepadam za parodiami i jeszcze z główną rolą Kim Kardashian, której nie trawię. "Seks W Wielkim Mieście" oglądałam z 10 razy, ale to może dlatego, że kocham ten serial, a film jest dobry. O "Pretty Woman" nie będę wspominać, bo to już klasyk, ale jakoś mnie nie wciągnął, chociaż film bardzo ładny. "Skarb Narodów" obejrzałam 2 razy, a jego kontynuacje z 5 razy. Oba baaardzo dobre. Uwielbiam filmy o jakiś znakach to pewnie dlatego mi się spodobał tak samo jak "Kod Da Vinci".
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 09:09
"Zielona mila", zawsze na nim płaczę. "Pamiętnik księżniczki 2" dobry na odstresowanie się
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 08:59
DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA bardzo polecam świetna komedia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo