Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na poniedziałkowe popołudnie? Spędź je w gronie bohaterów Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
28.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5393

Rick i Taylor żądają, aby Stephanie powiedziała Donnie o powrocie Eryka do domu. Jednak ta opowiada, co widziała w pokoju byłego męża. Bridget dowiaduje się, że Nick wiedział o dziecku od paru tygodni. Chce, aby natychmiast zabrał ją z powrotem do portu. Kobieta oświadcza, że nie są już małżeństwem. Taylor zauważa, że Stephanie wraca do starych sztuczek, ponieważ nie pozwoliła powiedzieć Donnie o powrocie Eryka. Katie przeprasza Bridget, ale ta nie jest w stanie jej wybaczyć.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2058

Ola rozpamiętuje wizytę matki Norberta po ucieczce ze szpitala. Kobieta ma pretensje do syna, że pozwolił umieścić ją na oddziale zamkniętym. Agnieszka i sekretarka próbują dostać się do komputera Beaty. Leszek namawia Agę, aby porozmawiała z Jackiem, gdyż firma musi działać dalej. W Rosso trwa sprzątanie po wizycie działaczy sportowych. Zadowolony Bolek chwali restaurację Moniki. W nocy Jaś słyszy płacz Małgosi. Dziewczynce śniło się, że bandyci zabili mamę. Surmaczowa znajduje ulotki o zaginięciu Beaty.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 90

Bartek zaczyna mieć kłopoty w szkole. Ku zaskoczeniu wszystkich ma problemy z matematyką, z którą dotychczas dobrze sobie radził. Szef Ryszarda sumiennie wypełnia domowe obowiązki. Roma, której zaczyna doskwierać bezczynność, znajduje w domu dziwne pigułki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 563

Justyna ćwiczy grę na skrzypcach. Mimo braku czucia w palcu, postanawia jechać do Berlina. Rodzina zastanawia się, jak jej pomóc. Kostek nie przychodzi do pracy w warzywniaku. Uważa, że to zajęcie jest poniżej jego godności. Spotkanie kolegi uświadamia mu jednak, że jako były więzień nie znajdzie szybko pracy. Skruszony prosi Ludmiłę o jeszcze jedną szansę. Magda zostaje okradziona przez Gniewosza podczas wypłacania gotówki z bankomatu. Tomek pomaga jej złapać złodzieja. Okazuje się, że chłopiec potrzebował pieniędzy na leki dla babci.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 821

Lenka obchodzi urodziny. Dziadkowie oraz Paweł z przyjaciółmi zaglądają na Deszczową. Piotrek jest w Berlinie, zapomina o rocznicy, za co Kinga go krytykuje. Pod nieobecność męża Zduńska odbiera telefon od wielbiciela z agencji. Paweł dostaje list z Meksyku. Ola przegląda w Oazie pocztę, znajduje przeznaczoną dla Pawła wiadomość od Eweliny. Dziewczyna usuwa e-mail. Michał wyznaje Marii, że kocha Grażynę. Kilka godzin później żona dziękuje Łagodzie za to, że ją uratował. Hanka i Marek odkrywają, że Kaśka i Sebastian znów są parą.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 61

Przy wsparciu Niny Czarek z entuzjazmem rozpoczyna przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała dotyczące bankructwa Tamary. Mężczyzna próbuje się zorientować, jakie są jej zamiary. Podczas rozmowy przyznaje, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.

serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1419

Roman spotyka się z córką, by ją przekonać, że powinna prosić męża o wybaczenie i wrócić do niego. Przyjaciel Jerzego stara się zdobyć sympatię Izabeli. W tym celu z powodzeniem odgrywa rolę "złotej rączki". Iza jest nim zachwycona. Wydaje się, że Szalej chciałby zostać u Dudków na dłużej. Kindze udaje się przekonać Michała, że przyda im się wakacyjny wyjazd. Dzięki temu oderwie się od gry na giełdzie. Niespodziewanie Laura przyznaje Kindze rację. Jednocześnie próbuje jednak wybadać, czy Brzozowski jest gotów wejść w ryzykowną inwestycję.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1276

Marysia dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia zadzwonić do Pawła, ale na dźwięk jego głosu rozłącza się. Kiedy próbuje ponownie, w słuchawce słyszy głos Anny, która domyśla się, kto dzwoni. Tymczasem Paweł postanawia wynająć mieszkanie Emilki i zamieszkać z Anną. Po powrocie do domu Śmiałek opowiada, jakoby zobaczył potwora. Uciekając przed nim, wpadł do studni, z której Malwina go wyciągnęła. Nikt mu nie wierzy. Aneta mówi Karolowi, że oprócz nich do przetargu startuje również Izabela Kulczycka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 16

Igor nie może uwierzyć, że Olga była w ciąży. Podczas rozmowy z Ewą przysięga, że zabije Michała. Po powrocie do Polski udaje się do domu Michała i Anny. Żąda od siostry, żeby powiedziała mu, gdzie jest Michał. Anna postanawia udać się do szpitala. Na miejscu widzi, że Igor stara się przejechać Michała. Kamil i Sylwia obiecują sobie, że nie będą się już kłócić. Chłopak wyznaje matce, że będzie pracował w restauracji u Kesslerów. Marek nie może zrozumieć, dlaczego Alicja go pocałowała, a teraz zachowuje się, jakby między nimi nic się nie stało.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Jak cię widzą inni?

Przekonaj się, co myślą o Tobie ludzie z Twojego otoczenia.

Ma 18 lat, waży 3 kg, je kromke chleba dziennie ! Ollie Roche walczy z anoreksją, inaczej umrze!

Ollie po raz pierwszy przeszedł na dietę w wieku 15 lat. Dzisiaj ma 180 cm wzrostu i waży tyle co 9-latek!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 19:12
macie troche przeterminowana wiadomości na temat co dziś było w Pierwszej Miłości... najpierw przeczytajcie co piszecie, a później wstawiajcie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 19:11
macie trochę przeterminowana wiadomości na temat co dziś było w Pierwszej Miłości... najpierw przeczytajcie co piszecie, a później wstawiajcie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 17:52
Bo to bardzo piękna kobitka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 12:53
grazynka nawet ladnie tu wyszla:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo