Co dziś w serialach?

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się u Twoich ulubionych serialowych bohaterów przed weekendem.
Co dziś w serialach?
25.03.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5391

Stephanie odbiera telefon od Pam, która przeprasza za próbę zabójstwa Eryka. Kobieta rozłącza się, zanim rozmówczyni zada więcej pytań. Katie zapewnia, że Bridget może uporać się z jej ciążą, ale według Brooke ta wiadomość zrujnuje jej życie. Stephanie wraca do domu. Jest w szoku, widząc Owena i Donnę uprawiających seks. Wściekła, że Donna zdradza męża, wraca do szpitala. Nick oświadcza Bridget, iż musi jej coś wyznać. Wyjaśnia, jak on i Katie znaleźli się razem na Catalinie. Bridget domyśla się, że stało się tam coś ważnego.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2057

Jacek i Elżbieta udają się do Jeremiasza, aby dowiedzieć się więcej na temat Beaty, którą Jeremiasz i Stanisława widzieli na dworcu. Starsi państwo nie są już pewni, czy to była ona. Czesia zauważa, że Jadzia potrafi zaopiekować się Anulką. Kamila redaguje ogłoszenie o zaginięciu Beaty; wspólnie z Błażejem i znajomymi ze szkoły rozwieszają kartki w mieście. Norbert wraca ze szpitala. Opowiada Oli, że matka czuje się lepiej. Elżbieta obawia się, że Beata, która chorowała kiedyś na zapalenie mózgu, może teraz stracić pamięć.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 437

Wiki wybiera się na rozprawę przeciwko Januszowi. Przemek, który miał ją wspierać, zostaje wezwany do pomocy przy operowaniu profesora Soszyńskiego. Do szpitala trafia pani Lidia, dla której źródłem radości są listy otrzymywane od wnuka mieszkającego za granicą. Ten jednak prosi ją o coraz większe kwoty pieniędzy. Lena i Latoszek spędzają razem czas w szpitalu. Wspominają, że dobrze im się razem pracowało. Witek prosi Lenę, aby została z nim na zawsze. Operacja profesora przebiega pomyślnie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 60

Monika jest świadkiem pocałunku Artura i Tamary. Zszokowana wybiega z firmy. Artur ma żal do Tamary. Ta udaje skruchę i twierdzi, że źle zrozumiała ich relację. Monika jest rozczarowana zachowaniem Artura. Dochodzi do wniosku, że zauroczenie nim było błędem. Czarek w romantyczny sposób prosi Monikę o rękę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1275

Nad rzeką trwają poszukiwania śmiałka. Podczas kolejnego spotkania Artur i Grażyna ustalają wspólny plan działania. Wekslerowa jest gotowa zdobyć informacje, dzięki którym jej mąż trafi do więzienia. Anna nie może zapomnieć o Pawle i ich rozmowie na temat jego uczucia do Marysi. Uważa, że on nie jest jeszcze gotowy, żeby zaangażować się w nowy związek. Berenika zachęca ją, by się nie poddawała. Daje jej klucze do mieszkania i namawia, żeby przygotowała kolację, podczas której będą mieli szansę porozmawiać.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 15

Gardas informuje zebranych, że postępowanie wobec Michała zostanie umorzone. Uważa, że nie ma dowodów popełnienia przestępstwa. Igor stara się przekonać prokuratora, żeby zmienił zdanie. Następnego dnia mężczyzna odsłuchuje pocztę głosową w telefonie Olgi. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że żona miała umówiony zabieg w klinice w Genewie. Igor prosi Ewę, żeby zarezerwowała mu bilet do Szwajcarii. Sylwia dostała czekoladki od tajemniczego wielbiciela. Kamil chce wiedzieć, kto nim jest. Tomasz wyznaje, że to on kupił Sylwii prezent.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Maj 2013: Ogólnoświatowy kataklizm może doprowadzić do końca świata!

Spowoduje go wyjątkowo groźny słoneczny „efekt Carringtona”.

Jocelyn Wildstain („Kobieta Kot”) znów sie zoperowała! Wygląda gorzej niż kiedykolwiek!

Operacje plastyczne, które zmieniły Jocelyn Wildstain w potwora, kosztowały w sumie ponad trzy miliony dolarów!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 12:26
szkoda ze beata odchodzi z klanu ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 10:51
Śmiałek umówił się z Beatą dlatego znikneli;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo