Książkowa premiera: „Z tobą lub bez ciebie” to powieść o miłości znalezionej u stóp Himalajów!

8 kwietnia ukaże się książka „Z tobą lub bez ciebie” Carole Matthews, autorki bestsellerów czytanych w ponad 20 krajach. Opowieść jest zabawna i lekka, ale mówi o ważnych sprawach.
Książkowa premiera: „Z tobą lub bez ciebie” to powieść o miłości znalezionej u stóp Himalajów!
24.03.2011

Kiedy Jake mówi, że coś się popsuło, Lyssa domyśla się, że nie chodzi mu o toster. Nie wie jednak o jego romansie z inną kobietą. Lyssa zdaje sobie sprawę, że szlochanie w poduszkę i czekanie, aż Jake wróci z podkulonym ogonem, nic nie da. Postanawia więc wyruszyć na trekking do Nepalu. Siostra żartuje, że Lyssa pozna tam włochatego pasterza jaków, nikt się jednak nie spodziewa – a najmniej sama zainteresowana – że u stóp Himalajów znajdzie miłość. Gdy nadchodzi czas powrotu do domu, do zimnego Londynu i skruszonego Jake’a, Lyssa musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. To zabawna i mądra opowieść o każdej z nas.

O autorce

Carole Matthews nigdy nie sądziła, że zostanie popularną autorką powieści o miłości – pragnęła zostać fryzjerką, kontrolerem lotów albo pilotem wycieczek… Zanim jednak zabrała się do pisania, pracowała w lodziarni, następnie jako sekretarka i terapeutka.

Jej książki to powieści romantyczne, przyprawione dużą dawką humoru. Wydane zostały w 24 krajach, a powieść Welcome To the Real World (Witamy w prawdziwym świecie) znalazła się na liście książek nominowanych do nagrody dla najlepszej powieści romantycznej roku Romantic Novelists’ Association (Stowarzyszenia Autorów Powieści Romantycznych).

W Polsce wydano trzy powieści tej autorki: Klub Miłośniczek Czekolady, Dieta miłośniczek czekolady oraz Na dobre i na złe.

Carole Matthews lubi podróże (oczywiście w Himalaje), czekoladę, szampana, Facebooka i pracę w swoim ogrodzie.

Serdecznie polecamy!

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 15:03
ja juz przeczytalam, w niektorych ksiegarniach juz jest ta ksiazka. bardzo bardzo fajna:) kiedys bylam w podobnej sytuacji jak bohaterka. jaka szkoda ze nie pojechalam wtedy w jakas daleka podroz!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 20:56
no na pewno przeczytam ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 17:31
Klub Miłośniczek czekolady i dieta miłośniczek czekolady - bardzo fajne książki polecam!;) i chyba skuszę się też na tą ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 13:43
fajna, optymistyczna ksiazka, polecam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 09:24
ja chyba tez :) ale po maturze:P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie