Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku twojego ulubionego serialu? Zajrzyj koniecznie do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
24.03.2011

TVP1, 16:10, Moda na suckes, odc. 5389

Donna czuje się niepewnie po opuszczeniu chaty. Owen zapewnia ją, że Pam nie zagrozi jej ponownie. Doktor Patrick tłumaczy Katie, że ciąża może kosztować ją życie. Stephanie uważa, że nawet jeśli Pam jest chora psychicznie, należy okazać jej współczucie. Katie informuje Nicka, że z ciążą wszystko w porządku. Mówi również, że on i Bridget muszą przygotować się na przyjście dziecka. Mężczyzna zgadza się porozmawiać z nią następnego dnia. Siedząc przy łóżku Eryka, Stephanie zapewnia, że nie zrezygnuje z niego.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2056

Jacek próbuje zgłosić na komisariacie zaginięcie żony, ale policjant uważa, że jest za wcześnie. Pracownicy firmy kosmetycznej zastanawiają się, gdzie się jest Beata. Portier z nocnej zmiany zapewnia, że światło w jej gabinecie widać było całą noc. Jacek przeszukuje biuro żony i znajduje telefon komórkowy. Jagoda, dziewczyna z Brzezin, przyjeżdża do Czesi i Darka. Dowiedziała się, że Czesia otwiera punkt przedszkolny i chciałaby w nim pracować. Stasia i Jeremiasz twierdzą, że widzieli Beatę na dworcu.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 60

Mateusz postanawia oddać uszkodzony wazon do sklejenia. Udaje się więc do fabryki porcelany w Ćmielowie, gdzie obiecano mu pomóc. Na miejscu spotyka nowego dyrektora, Olewicza, który pod nieobecność chorego właściciela wprowadza własne rządy. Mateusz jest świadkiem nieprzyjemnych rozmów Olewicza z sekretarką. Następnego dnia dyrektor zostaje znaleziony martwy nad urwiskiem. Rozpoczyna się śledztwo.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 89

Paweł wyjeżdża na szkolenie na Wyspy Kanaryjskie. Weronika zostaje sama. Pakunki po przeprowadzce nie zostały uprzątnięte, a Stasiu zaczyna ząbkować. Teściowa rusza z odsieczą. Roma Barańska, przeczuwając, że Wiktoria odbiera jej syna, postanawia się zemścić. Zgodnie z rodzinną tradycją dziewczyna Łukasza przejdzie tak trudną próbę, jakiej przed laty musiała sprostać Roma.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 562

Remigiusz przyłapuje Kostka na kradzieży. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Wanda prosi Michała, by dał bratu pracę. Jeleniowi nie podoba się ten pomysł, ale pod naciskiem matki obiecuje, że coś wymyśli. Tymczasem Kostek prosi Michała o pożyczkę. Gdy ten odmawia, robi mu awanturę. Oznajmia, że poradzi sobie bez jego pomocy i zatrudnia się u Ludmiły w warzywniaku. Justyna idzie z Zenkiem i Norbertem na konsultację do Borysa. Sacewicz nie ma dla niej dobrych wiadomości. Róża i Zdzisio denerwują się przed rozprawą o przyznanie im opieki nad Zuzią.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 116

Do szpitala trafia policjant, który uległ wypadkowi przy skoku z dachu na dach. Jego odwaga i dziwne decyzje życiowe mają źródło w tym, że w jego rodzinie wszyscy mężczyźni umierają około czterdziestki, a on za tydzień kończy czterdzieści lat. Cameron domaga się, by zespół zdiagnozował tajemniczą chorobę. Chase nie może pracować, bo prześladują go wspomnienia związane z Dibalą. Cuddy zmusza House'a do wypełnienia procedury niezbędnej do odzyskania prawa uprawiania zawodu. Ten zaczyna słyszeć głosy.

hotel

  TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 4

Przy podwarszawskiej szosie zostaje znalezione ciało pracownicy banku. Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa, policjanci wpadają na trop malwersacji. Tarkowski, pod wpływem Rogoża, nabiera zaufania do Oster. Powstrzymuje Olę od prowadzenia dalszego śledztwa, co doprowadza do konfliktu między kochankami. Ola, zazdrosna o Tarkowskiego, udaje się do prokuratora Wójcika z propozycją inwigilacji Oster.  

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 11

Z powodu złamanego palca Kevin postanawia zrobić żonie prezent. W aptece zainstalowano automat wydający leki. Eddie uważa, że skoro stracił pracę, on i Jackie nie muszą ukrywać romansu. Cooper jest pod wrażeniem intymnych chwil spędzonych z Jackie. Na kursie stepowania dochodzi do sprzeczki między Jackie i koleżanką. Znany krytyk filmowy, który złamał rękę, trafia pod opiekę Zoey.  

TVN, 17:55, Prosto w w serce, odc. 59

Cezary zaprasza Monikę do restauracji na uroczystą kolację. Spotykają tam Artura z Tamarą. Monika nie potrafi opanować emocji i psuje atmosferę. W rezultacie przeprasza Cezarego, że zepsuła spotkanie, które przygotował. Sabrina mieszka w domu Artura, powodując nieporozumienia Laury z Kubą. Sabrina jedzie na rozmowę kwalifikacyjną do agencji aktorskiej. Laura jej towarzyszy. Tamara odwiedza Artura w jego firmie. Prosi go o udostępnienie sali konferencyjnej na kilka godzin. Monika jest zazdrosna.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1418

Kinga z niepokojem zauważa, że Michał coraz więcej czasu spędza, grając na giełdzie. Laura dowiaduje się, że był on kiedyś uzależniony od hazardu. Sławek wraca do domu ze szpitala. Renata się nim opiekuje. Pewnego dnia wychodzi na chwilę do rodziców i zostawia mężczyznę pod opieką Norberta. Zuza wygrywa sprawę w sądzie. Roman przychodzi jej pogratulować. Podczas rozmowy dowiaduje się, że Marta zamieszkała z Januszem. Hoffer jest tym wstrząśnięty. Postanawia poważnie porozmawiać z córką. Ma on także pretensje do Kamila.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1274

Grażyna kolejny raz spotyka się z Arturem. Wciąż nie może uwierzyć w to, co od niego usłyszała. Na potwierdzenie wiarygodności Artur zawozi ją do domu opieki, aby porozmawiała z matką Izabeli. Wekslerowa ma skrupuły, by wejść we współpracę z Arturem i świadomie narazić męża na problemy. Artur nie ma wątpliwości, że skoro jej mąż przyczynił się do śmierci niewinnego człowieka, to powinna go za to spotkać odpowiednia kara. Po kłótni z Makowską Śmiałek udaje się na ryby i ślad po nim ginie.

hotel

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 14

Michał nie może uwierzyć, że Igor go oskarżył. Anna zapowiada, że będzie bronić narzeczonego przed sądem. Michał nie chce, żeby ukochana występowała przeciw rodzinie. W obecności Moniki Sylwia ze wstydem zauważa, że nie może zapłacić za kawę. Tomasz ratuje ją z opresji. Sylwia zwierza mu się, że nie ma pieniędzy. W prokuraturze Anna i Michał rozmawiają z prokuratorem Gardasem. Ten oznajmia, że po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy podjął już decyzję.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 5

Grażyna przywozi do hotelu ukochanego, Aleksandra, ponieważ wróżka powiedziała jej, że on znajdzie się tego dnia w niebezpieczeństwie. Gdy kobieta dowiaduje się, że Aleksander zamówił na wieczór kolację zaręczynową, natychmiast dzwoni do Mirandy, żeby przyjechała i orzekła, czy należy za niego wychodzić za mąż. Kiedy wróżka zjawia się w hotelu, okazuje się, że to oszukana i wykorzystana finansowo przez Aleksandra pani psycholog, która od dwóch lat bezskutecznie go szuka. Tomek jest załamany odmową Natalii.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 5

Lucyna przychodzi do Anieli. Chce rozmawiać z Ewą na temat testamentu. Dowiaduje się, że Ewa wyjechała do Warszawy. Rafał przedstawia bilans sprzedaży za miniony miesiąc. Obcina pracownikom premie. Bartek i Jasiek szukają Ewy w Warszawie. Odwiedzają biuro firmy, ale nie zastają jej. Jasiek wpada na pomysł, aby odszukać matkę Ewy, dentystkę, której adres można znaleźć w Internecie. Aby zarobić na deski snowboardowe dla dzieci, Patryk bierze udział w sesji fotograficznej. Bartek prosi Barbarę o pomoc w skontaktowaniu się z Ewą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Seksowna pupa: 7 kroków do stanu idealnego

Dbaj o pośladki, a będą kształtne, jędrne i apetyczne. Podpowiadamy, co powinnaś jeść, jakich kosmetyków używać i jaki trening im zafundować.

Wiosna- pora wcale nie na miłość! W marcu, kwietniu i maju najrzadziej uprwaimy seks! (PRAWDA?)

Ale za to najłatwiej teraz o wpadkę! Jak to możliwe?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 13:38
Barwy szczęścia i House
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 09:35
W CZWARTKI NIC CIEKAWEGO WIECZOREM
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo