Co dziś w serialach?

Zdrada, namiętność, nowe intrygi... Już teraz dowiedz się, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
23.03.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5387

Donna telefonuje do Marcusa, mówiąc, że umknęła napastnikowi i udaje się do Big Bear Cabin. Brooke wraca do domu i widzi klucze Stephanie w drzwiach. Kobieta uświadamia sobie, iż Donna może mieć rację. Pokazuje klucze Stephanie, ale kobieta twierdzi, że szukała ich przez cały dzień. Pam dociera do chaty, a jej obecność zaskakuje Donnę. Owen odczytuje wyniki badań laboratoryjnych Eryka i domyśla się, że to Pam go otruła. Donna przeprasza Pam za swoje zachowanie względem niej. Kiedy się odwraca, Pam chwyta za broń.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2055

Beata przychodzi na Sadybę. Zostawia recepty dla Elżbiety i żegna się przed wyjazdem na Ukrainę. W pracy przekazuje obowiązki Leszkowi. Bolesław idzie na spotkanie z architektem. Jest zdziwiony, gdy okazuje się, że to młoda kobieta. Agata szybko studzi jego zapał i wyraża opinię o wybujałym ego Bolka. Jerzy ma gotowy scenariusz imprezy urodzinowej Eugeniusza. Małgorzata jest zachwycona. Ku niezadowoleniu Surmaczowej, Błażej umawia się z Kamilą do kina. Agnieszka telefonuje do Jacka, gdyż nie może dodzwonić się do Beaty. Jej telefon milczy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 88

Paweł pracuje w zakładzie fotograficznym i w agencji. Weronika namawia męża, by zrezygnował z pracy u Mikołaja. Sprzątając pokoje dzieci, Roma znajduje w komputerze informację, że ktoś wchodził na strony z filmami pornograficznymi. Podejrzewa, że Łukasz przygotowuje się do rozpoczęcia nowego etapu w związku z Wiktorią. Jest zazdrosna o dziewczynę syna. Knuje intrygę, w którą wciąga teściową.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 561

Przemek zabiera Malwinę na wycieczkę do Wioski Dziecięcej pozarządowej organizacji dobroczynnej, która opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Na miejscu opowiada dziewczynie o swojej przeszłości i planach, które snuli wspólnie z żoną przed wypadkiem. Justyna jest załamana z powodu skaleczenia. Rana jest głęboka i trudno się goi. Nie ma czucia w palcu, a od kilku dni powinna uczestniczyć w próbach w Berlinie. Oksana i Sasza odwiedzają Stefana. Stan zdrowia chłopca jest zły.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 7

Nie jest łatwo być jedyną kobietą w rodzinie wśród czterech mężczyzn, którzy nie zawsze potrafią zrozumieć i docenić jej starania. Życie takiej pani to nieustanna walka. Czasami jednak z odsieczą nadciąga przyjaciółka, która doradzi i uwrażliwi panów na problemy kobiet za sprawą feministycznej wersji gry planszowej.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 58

Rafał przygotowuje prezentację na przetarg. Prowokuje Wandę do kolejnej awantury z Anetą. Ta jest zrozpaczona. Laura chce poprawić los Sabriny. Informuje ją, że czeka na nią praca, a ona sama może zamieszkać w domu Artura. Rafał i Artur wygrywają przetarg. Okazuje się, że brała w nim również udział piękna kobieta  Tamara, która jest dawną znajomą Artura.

serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1417

Zuza denerwuje się przed rozprawą z byłym szefem. Izabela zastaje Jerzego i Szaleja śpiących w salonie. Budzi mężczyzn i wypomina im nocne szaleństwa. Jej irytacja rośnie, kiedy dowiaduje się, że Jerzy wybiera się z dawnym przyjacielem w Bieszczady. Daniel, zaniepokojony nieobecnością Doroty, odwiedza asystentkę w jej domku. Kobieta proponuje wspólny spacer, podczas którego dziękuje mu za miniony wieczór, prosząc o dyskrecję. Rozmowę przerywa dźwięk telefonu Daniela. Dzwoni Ola, która mówi mu, że bardzo tęskni.

Polsat, 18:00 Pierwsza miłość, odc. 1273

Gdy Grażyna wraca do domu, jest zaskoczona przemalowaną na różowo elewacją. Karol wyjaśnia jej, że Stefani jest za to odpowiedzialna. Weksler postanawia ją zwolnić. "Kaśka" namawia Pawła, żeby zatrudnił ją w "Barbarianie". Ola postanawia nabrać dystansu do ostatnich wydarzeń i zamierza wyjechać na roczne stypendium zagraniczne. Artur chce zmusić Wekslera, żeby wyjawił prawdę. W tym celu spotyka się w restauracji z Grażyną Weksler. Kobieta nie może uwierzyć, że jej mąż mógłby się posunąć do zabójstwa.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 13

Kamiński stara się namówić Klarę na wakacje. Kobieta odmawia, gdyż dla niej ich związek się skończył. Kamiński przypomina jej, że gdyby nie on, jej kariera w Szwecji utknęłaby w martwym punkcie. Między byłymi kochankami dochodzi do szarpaniny. Alicja rozmawia z Markiem o otwarciu nowego klubu. Igor informuje Ewę, że nie będzie nowej linii produkcyjnej. Dziewczyna jest rozczarowana. Igor opowiada jej o romansie Olgi i Michała. W salonie piękności Ewa nieopatrznie zdradza Monice, że spotyka się z żonatym mężczyzną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria’s Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!

Studia wbrem rodzicom: Jak dopiąć swego i spełniać marzenia?

Jak przekonać rodziców do swojej decyzji, jeśli masz w planach inne studia niż oni by sobie tego życzyli?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 17:45
jest sabrina! oglądaj uważnie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 17:18
W serialu PROSTO W SERCE nie ma żadnej SABRINY tylko jest SABINA;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 09:35
RODZINKA PL SUPER FILM
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo