Co dziś w serialach?

Kto z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora tylko już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika.
Co dziś w serialach?
22.03.2011

TVP1,16:10, Moda na sukces, odc. 5385

Stephanie odwiedza Owena w więzieniu i prosi go, aby przyznał się, że on i Donna razem zaplanowali otrucie Eryka. Ten jednak zaprzecza i dodaje, że między nim a szefową są tylko relacje biznesowe. Marcus i Steffy chcą wspólnie spędzić dzień, ale chłopak nie potrafi odpędzić od siebie myśli, że Eryk może się nie obudzić. Donna mówi Brooke, iż wierzy Owenowi. Wyznaje również, że wie, kto próbował otruć jej męża. Pam uświadamia sobie, że Owen ochrania kogoś  tą osobą jest Donna.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2054

Jacek ma pretensje do Beaty, że poprzedniego wieczoru wyszła na spotkanie służbowe. Po namowach Oli Norbert postanawia porozmawiać z ojcem. Czekając pod gabinetem, słyszy pozytywne komentarze na jego temat. Jednak ojciec nie przejmuje się informacją o pobycie byłej żony w szpitalu. Małgorzata umawia się z Jerzym i prosi go o pomoc w organizacji imprezy. Norbert obawia się, że po kłótni ojciec nigdy się już do niego nie odezwie. Tymczasem mężczyzna dzwoni z prośbą o spotkanie. Bolek chce zaprosić działaczy sportowych do Rosso.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 87

Leszczyńscy pakują rzeczy w starym domu. Wkrótce rozpocznie się przeprowadzka do mieszkania. Weronika znajduje w pudle Pawła koronkową bieliznę, która nie jest jej własnością. Teściowa opowiada jej historię miłości Pawła do Wioli. Weronika odnajduje dawną miłość męża. Kolega ze szkoły śledzi Magdę, stoi też przed oknami domu Barańskich. Roma jest pełna obaw o bezpieczeństwo córki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęscia, odc. 560

Żaneta wraca do szkoły. Irena mówi Annie, że wysłała list do kuratorium w sprawie dziewczyny. Po lekcjach Przemek pomaga Żanecie uniknąć spotkania z ojcem. Odprowadza ją do domu Marczaków i zaprasza Malwinę na wycieczkę. Roman i Maria wracają z Włoch. Teresa przygotowuje dla nich kolację niespodziankę. Zjawiają się także Iwona i Alek. Roman mówi Alkowi, iż podoba mu się, że walczą o swój związek. Basia nie potrafi zaakceptować ciemnoskórej narzeczonej syna. Tymczasem, za pośrednictwem Joli, Sara oznajmia Grzelakom, że chce z nimi zamieszkać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 820

Zyga włamuje się do mieszkania Eweliny i wyprowadza Grażynę. Tymczasem Ewelina jedzie do Pawła, by odebrać okup. Zduński czeka na nią w towarzystwie Michała. Zmuszają dziewczynę, by zaprowadziła ich do Raczyńskiej. Gdy Łagoda chce uwolnić żonę, dochodzi do strzelaniny. Michał zostaje ranny, a Zyga i Ewelina uciekają. Renia odkrywa, że w prezencie ślubnym dostała sprzęt pochodzący z kradzieży. Irek i Kuba wracają do Polski, zamierzają rozkręcić nowy biznes. Ewa przychodzi do szkoły. Łukasz otacza dziewczynę troskliwą opieką.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 57

Cezary przygotowuje niespodziankę dla Moniki. Artur spotyka się z wychowawczynią Kuby. Dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony z dwóch przedmiotów. Rozmowa dotyczy także wielu innych problemów chłopca w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, mówiąc, że Feliks i Aneta są w sobie zakochani. Wanda przychodzi do firmy i urządza Anecie awanturę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, by wyszła.

usta

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1416

Sławek źle znosi pobyt w szpitalu. Dudek niechętnie idzie na spotkanie autorskie z okazji wydania książki. Nieoczekiwanie wita go tłum wiwatujących ludzi. Książka okazuje się sukcesem. Na prezentację przychodzi też gość, którego widok szokuje Jerzego. Igor chce podjąć pracę na budowie. Wyjaśnia Ewie, że w ten sposób zamierza przeprowadzić dziennikarskie śledztwo. Kierownik budowy zatrudnia młodego Nowaka. Igor zaczyna zagadywać współpracowników i zbierać informacje do artykułu, gdy niespodziewanie Sara zjawia się na budowie.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 4

Krzysztof i Agnieszka, Adam i Julia jadą do Splitu na ślub Leny i Piotrka. Agnieszka jest zdecydowana odejść od Krzysztofa. Ten jednak dostarcza jej wiele dowodów miłości i przygotowuje olśniewającą niespodziankę. Do Splitu przylatuje także Marek, który nalega, żeby Agnieszka odeszła od Krzysztofa. Adam, Piotrek, Agnieszka i Krzysztof jadą do luksusowego domu ojca Leny  Jerzego, który podczas ich wizyty niespodziewanie pojawia się na miejscu. Mężczyzna jest zaskoczony wiadomością o ślubie Leny i negatywnie nastawiony do zięcia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1272

Policja aresztuje Aleksa pod zarzutem kradzieży samochodu. Mężczyzna jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że dokumenty, które dostał od Artura, są nieważne. Podczas rozmowy Artur poznaje motywy działania Aleksa. Mikser dzwoni do Oli i prosi ją, by przyjechała odwiedzić Sabinę. Makowska chce naprawić relacje ze Śmiałkiem. Zamierza dać mu więcej swobody w podejmowaniu decyzji związanych z przetwórnią. Marian nie kryje zdziwienia, kiedy przekonuje się, jak wiele pracy czeka go przy prowadzeniu firmy.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 12

Monika jest zła na Leszka, że zapomniał o kolacji z okazji ich rocznicy ślubu. Ich syn, Marek, radzi ojcu, żeby zrobił mamie niespodziankę. Kesslerowie rozmawiają o przyjeździe profesora Kamińskiego. Rodzice radzą Klarze, żeby posłuchała głosu serca. Kiedy dziewczyna jedzie do portu, by spotkać się z Tadeuszem, niespodziewanie psuje się jej samochód. Andrzej gratuluje Ewie udanych negocjacji. Informuje ją o decyzji dotyczącej nowej linii produkcyjnej. Chciałby, żeby została kierownikiem działu sprzedaży. Ewa jest zachwycona awansem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Studia wbrew rodzicom: Jak dopiąć swego i spełnić marzenia?

Jak przekonać rodziców do swojej decyzji, jeśli masz w planach inne studia niż oni by sobie tego życzyli?

Poradnik Flirciary: Dokąd pójść na pierwszą randkę?

Nie macie pomysłu na pierwszą randkę? Wybierz miejsce i rodzaj spotkania, który spełni twoje oczekiwania.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 20:52
fajnie było buzi buzi: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 15:50
fajnie że hańka i marek się pogodzili
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo