Co dziś w serialach?

Jak wypełnić po brzegi dzisiejsze popołudnie i wieczór? Zafunduj sobie sporą dawkę emocjonujących seriali.
Co dziś w serialach?
21.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5383

Baker i Charlie aresztują Owena za usiłowanie zabójstwa. Katie mówi Nickowi, że pacjenci po transplantacji mogą mieć zdrowe dzieci. Stephen odbiera telefon od Donny, która informuje go, że Owen przyznał się do otrucia Eryka. Marcus broni matki przed oskarżeniami Forresterów. Wyznaje Steffy, że Eryk ma bardzo dużą ilość potasu we krwi. Porucznik Baker wypytuje Owena o jego związek z Donną. Kobieta udaje się do więzienia, aby usłyszeć prawdę. Owen mówi jej, że przyznał się do winy, aby ją chronić, ale on nigdy nie zabiłby Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2053

Norbert tłumaczy Oli, dlaczego wcześniej nie powiedział o chorobie matki. Dziewczyna opowiada ojcu o wizycie w domu matki Norberta i odwiezieniu jej do szpitala psychiatrycznego. Beata zaspała do pacy. Stara się szybko pozbierać i połyka jakąś tabletkę. W pracy zasłabła, ale nie chce spotkać się z lekarzem. Ola i Norbert martwią się, kto zajmie się matką chłopaka po jej wyjściu ze szpitala. Beata wraca do domu. Miłą atmosferę przerywa telefon  Beata musi wyjść na spotkanie biznesowe.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 86

Weronika nie chce mieszkać w domu, w którym wybuchł pożar. Uważa, że pech prześladuje to miejsce. Paweł jest innego zdania. Oboje starają się przekonać wszystkich do swoich racji. Ryszard ma dość towarzystwa szefa, który zadomowił się u Barańskich i oczarował resztę domowników. Pojawi się jednak ktoś, kto w nietypowy sposób pomoże zintegrować wrogów.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 559 

Alina jest w złym stanie psychicznym. Kasia robi wszystko, by zająć czymś przyszłą teściową i wyrwać ją z marazmu. Dopiero Bożenie udaje się namówić Rybińską, by wyjechała z nią na wakacje. Danuta znów jest świadkiem kłótni Gordonów. Podejrzewa, że Rafał maltretuje Izę i zastanawia się, co powinna zrobić. Podczas przygotowywania pożegnalnej kolacji Justyna kaleczy się w palec. Konieczna jest wizyta w szpitalu. Kasia spotyka w Zakrzewiu Klaudię. Dziewczyna zwierza się, że kocha Waldemara, ale boli ją krzywda Aliny.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 819

Małgosia pyta Tomka, czy jest zakochany w Agnieszce. On zaprzecza. Później otrzymuje od Olszewskiej SMS z wyznaniem miłości, który Chodakowska odczytuje. Hanka postanawia wybaczyć mężowi zdradę. Marek mówi jej, że badania w Niemczech niczego nie wykazały, jest zdrowy. Ewelina wciąż przetrzymuje Grażynę. Michał, postępując zgodnie ze wskazówkami, zostawia pieniądze w pralni. Odkrywa, że po przesyłkę zgłasza się Paweł Zduński.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 56

Cezary dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś, aby zaimponować Monice. Laura postanawia pomóc Sabrinie, która ma poważne kłopoty. Monika i Artur ją wspierają. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się, że Kuba znowu ma problemy w szkole.

serial

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1415

Marta z Ksawerym wyprowadzają się do Janusza. Kamilowi trudno jest zaakceptować nowego ukochanego siostry. Książka, którą napisał Jerzy we współpracy z Burzyńskim, została wydana. Nosi tytuł"Pucybuci i milionerzy znad Wisły". Pierwsze recenzje są nie najlepsze. Burzyński postanawia temu zaradzić w dość niekonwencjonalny sposób. Marcin, który potrącił Olę rowerem, niespodziewanie ją odwiedza. Dziewczyna jednak nie cieszy się ze spotkania. Przeżywa rozłąkę z Danielem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1271

Artur planuje zemstę na Aleksie. Uważa, że tylko w ten sposób odegra się za spowodowane przez niego problemy finansowe. Śmiałek nie potrafi się pogodzić z faktem, że kobieta nim dyryguje. Dorota ustala strategię firmy, w której on jest dyrektorem kreatywnym, nie pytając go o opinię. Berenika przekazuje Anecie informacje na temat wyburzenia kamienicy w Poznaniu i udziału Wekslera w sprawie. Pałkowska zamierza znaleźć ślady jego przestępczej działalności, by wykorzystać je do rozgrywki między nim a Izabelą.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 11

Igor chce wiedzieć, czy Leszek będzie zeznawać przeciw Michałowi. Pruski odmawia, gdyż nie zamierza pogrążać kolegi z pracy. Monika przypomina Leszkowi o ich rocznicy ślubu. Zdenerwowany Pruski zaprasza żonę na romantyczną kolację. Niestety, tuż przed wyjściem Wiktor prosi go o pomoc podczas operacji. Leszek zgadza się, nie informując o niczym Moniki. Irena próbuje dowiedzieć się, do czego doszło między Alicją i Kamilem. Anna dowiaduje się o ciąży Olgi. Zaczyna mieć wątpliwości co do prawdomówności ukochanego. Michał jest załamany.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Miesiąc, w którym przychodzimy na świat decyduje o długości naszego życia!

Ludzie urodzeni w listopadzie żyją przeciętnie dziewięć miesięcy dłużej niż ci urodzeni w maju!

Cała Polska się starzeje! Łódź i Warszawa to (wbrew pozorom) miasta emerytów!

W Polsce z roku na rok przybywa ludzi w podeszłym wieku. Nasze społeczeństwo się starzeje!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 09:23
Z9uJOh rfdiuxrkmncz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2012 18:01
This piece was a lfieajkect that saved me from drowning.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 18:08
a gdzie są PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW!?!?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 15:49
pierwsza miłość! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 13:08
Pierwsza Miłość :-*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo