Co dziś w serialach?

Który serial najbardziej przypadł Ci do gustu? Już teraz możesz poznać dalsze losy jego bohaterów!
Co dziś w serialach?
16.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5379

Donna mówi Owenowi, że on nie może pamiętać ostatniej piosenki, którą Eryk grał dla niej na pianinie. Taylor wyznaje Rickowi, że nie może uwierzyć, iż Ridge odłączył ojca od respiratora. Owen proponuje przygotowanie kolacji dla Donny. Marcus mówi Brooke, że Owen chce ponownie złapać jego matkę w swoje sidła.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2050

Agnieszka nie może sobie darować, że nie skłamała Mironowi o tym, kto jest ojcem Zosi. Grażynka, widząc ponury nastrój Bożenki, boi się zostawić ją samą, dlatego chce zrobić sobie wolne. Rysiek remontuje pomieszczenia przeznaczone na przedszkole. Czesia proponuje wujkowi, aby wysłał córkę do Brzezin, gdzie trochę odpocznie. Weronika zostaje wezwana do dyrektora szkoły. Domyśla się, że chodzi o sprawę z Rafałem. Vujković odwiedza Krystynę i przeprasza za swoje zachowanie.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 84

Weronika obwinia się o wzniecenie pożaru. Agent ubezpieczeniowy utrzymuje ją w przekonaniu, że jest niepoczytalna. Ubezpieczalnia zwleka z wypłaceniem odszkodowania. Bezrobotny szef Ryszarda, pan Zbyszek, zadomowił się w domu Barańskich. Ryszardowi zaczyna to przeszkadzać. Roma i dzieci są oczarowani miłym i uczynnym lokatorem.

TVP2, 20:10,Barwy szczęścia, odc. 557

Żaneta mieszka u Marczaków. Jerzy obawia się, że będą mieli przez to kłopoty. Dziewczyna dostaje od koleżanki pigułki poronne. Malwina postanawia z nią porozmawiać. Maria i Roman chcą spędzić weekend w Rzymie. Tuż przed ich wyjazdem Hubert prosi rodziców, by usprawiedliwili mu nieobecność w szkole. Zamierza w godzinach lekcyjnych nagrać demo. Pyrkowie nie zgadzają się. Sara mówi, że jest w ciąży. Basia jest w szoku. Rodzice Żanety przychodzą do Marczaków i oznajmiają, że wysyłają córkę do ciotki na Podlasie.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 5

Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Nie chce, by rodzina się o tym dowiedziała, lecz nie udaje mu się utrzymać tego faktu w tajemnicy. Natalia jest bardzo ciekawa, jak przebiega nowa znajomość najstarszego syna. Wypytuje o szczegóły, ale chłopak nie jest skory do opowieści. Ludwikowi, który ma zastrzeżenia do jego sympatii, imponuje zachowanie syna latorośl nie daje się dziewczynie wodzić za nos. Pojawienie się Sylwii w życiu Tomka skłania Kacpra i Kubę do rozmów o dziewczynach i o pocałunkach.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 53

Monika i Artur zostają uwięzieni w windzie. Kiedy niemalże między nimi dochodzi do pocałunku, Feliks otwiera drzwi windy. Cezary po rozmowie z Konstancją żąda od Moniki, by powiedziała mu, co ją łączy z Arturem. Aneta spędza noc z Feliksem. Rozmawiają na temat Wandy  Feliks wyjawia, że Wanda ma problemy psychiczne.

prosto w serce

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1413

Marzena podejmuje decyzję o przewiezieniu Sławka do Niemiec. Między Marzeną i Renatą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Kinga twierdzi, że nie jest zazdrosna o Laurę. Iza z Andrzejem zgadzają się, by Michał i Laura zaczęli grać na giełdzie pieniędzmi Bud-Maksu. Magda pierwszy raz prosi Igora o opiekę nad Julką w ciągu dnia. Dla mężczyzny to duże wyzwanie. Sara nie może doczekać się, kiedy zaczną z Igorem zbierać materiały do artykułu. Bez zgody Nowaka rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1268

Aleks przychodzi do Oli z bukietem kwiatów. Błażej zjawia się w mieszkaniu i błędnie odczytuje sytuację. Jest podejrzliwy w stosunku do siostry. Jedynie Renata staje po jej stronie. Dla niej zachowanie Aleksa jest bardzo jednoznaczne. Wyjazd do Berlina nie służy Marysi. Poza kłopotami w porozumiewaniu się Majka coraz gorzej się czuje. Mimo przeciwności nie zamierza jednak wracać do kraju. Berenika udaje się do Wadlewa, by powiedzieć Arturowi, że wspólnikiem Piotra był Weksler i to on jest odpowiedzialny za śmierć ojca Izabeli.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 8

Anna zwierza się Andrzejowi, że ma dość Igora i jego obsesji. Ojciec prosi ją o pomoc w utrzymaniu jedności rodziny. Teresa pragnie uspokoić Sylwię, zapewniając ją, że Kamil na pewno wrócił do domu. W tym czasie Kamil budzi się w samochodzie i zostaje zaatakowany przez złodzieja. Marek ma uczulenie. Udaje się do szpitala, by poprosić Michała o maść. Zamiast niego spotyka Klarę, która postanawia mu pomóc. Podczas pogrzebu Olgi Igor każe Michałowi opuścić ceremonię.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Slumsy na Filipinach: W takich warunkach  wychowują się tamtejsze dzieci! PORUSZAJĄCE

Nie mają własnych domów, głodują i nie chodzą do szkół – ma Filipinach żyje ponad 1,5 miliona dzieci, które CODZIENNI WALCZĄ O PRZEŻYCIE.

Modowe podsumowanie tygodnia: Pięć najlepiej ubranych polskich gwiazd – oceń!

To nieprawda, że polskie gwiazdy nie potrafią się ubrać! Oto pięć stylizacji celebrytek, z których spokojnie można brać przykład!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 17:33
Ja oglądam PROSTO W SECE :d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 11:59
Ferdynant Kiepski skończy z chlaniem i znajdzie sobie pracę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 11:33
Wkurza mnie majka ze powie pawlowi o ciazy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 11:31
Juz mnie to wkurza ze Majka Nie powie Pawlowi ze jest w ciaży...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 08:46
Marysia nie zamierza jednak wrócić do kraju??? A w zapowiedzi ostatniego odcinka mówiła Anecie, że wraca i to do Pawła, że zasługują na drugą szansę. Coś błędne te info
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo