Co dziś w serialach?

Zdrada, namiętność, intryga... Już teraz dowiedz się jakie sekrety odsłonią kolejne odcinki Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
14.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5375

Donna nie chce podpisać zgody na odłączenie Eryka od respiratora i daje mężowi jeszcze trochę czasu na dojście do zdrowia. Ridge szuka pocieszenia u Brooke. Jest wdzięczny Donnie, że zmieniła jego zdanie. Owen wyznaje Donnie, że wrócił do Los Angeles, aby ją wspierać. Ktoś mówi Marcusowi, że Knight powrócił, sądząc, że to go może zainteresować. Owen po raz kolejny próbuje pocałować Donnę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2048

Feliks czyta w "Brukowej" o swoim udziale w złapaniu Denisa. Zwołuje do restauracji Moniki wszystkich pokrzywdzonych i oddaje im pieniądze. Rysiek wybiera się do sądu. Jeśli tylko stawi się ważny świadek, będzie to ostatnia rozprawa. Marta, nauczycielka tańca w klubie Bożenki, odwiedza podopieczną. Zapewnia, że po rekonwalescencji szybko wróci ona na parkiet. Grażynka prosi Martę, aby nie robiła nadziei córce. Krystyna przygląda się pracom studentów, którzy tłumaczyli powieść Vujkovicia. Rysiek zostaje uniewinniony.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 82

Bartek chce uczestniczyć w kolędzie. Kiedy widzi grupę ministrantów, przyłącza się do nich i chodzi z nimi po dzielnicy. Jednak okoliczności nie sprzyjają przedsięwzięciu, a na Bartka czyha poważne niebezpieczeństwo. ChŁopiec ledwo ujdzie z życiem. Barańscy oczekują księdza. Prezes Barańskiego traci stanowisko. Po powrocie z pracy Ryszard zastaje w domu szefa zamiast duszpasterza.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 555

Władek rozpieszcza Kajtka prezentami, co nie podoba się Maćkowi. Cieślak nie widzi problemu. Tymczasem Kajtek wdaje się w bójkę w szkole. Sabina ma coraz więcej problemów wychowawczych z synem. W domu Marczaków zjawia się zapłakana Żaneta, uczennica ze szkoły Anny. Okazuje się, że jest w ciąży, a rodzice wyrzucili ją z domu. Anna postanawia przygarnąć dziewczynę pod swój dach. Rafał jest wściekły, że Iza spędza soboty w pracy. Urządza żonie awanturę, w trakcie której zarzuca jej romans. Danuta i Klara to słyszą.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 817

Paweł nawiązuje romans z Eweliną. Ola jest załamana. Ewelina spotyka się z mężczyzną, który jej grozi. Później odwiedza Grażynę i wrzuca jej tabletkę do drinka. Lucjan znów przegrywa z Budzyńskim w karty. Wraca do domu bez czapki i kapelusza. Marek przyjeżdża z Niemiec. Wyznaje żonie, że ma kłopoty i obiecuje, że wkrótce wszystko wyjaśni. Hanka mówi Joli, że wzięła dodatkową pracę. Wciąż unika rozmowy z Anną. Nie wie, że Gruszyńska ma klucze do jej mieszkania i, gdy Hanki nie ma w domu, swobodnie przegląda jej rzeczy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 51

Monika nie przyjmuje przeprosin Artura, mimo iż jego występ zrobił na niej wrażenie. Rozbawiona Aneta całuje Feliksa. Artur zabiera dzieci na świąteczne zakupy. Laura spotyka Sabrinę, dawną koleżankę z domu dziecka. Kobieta jest w potrzebie, prosi Laurę o pomoc. Monika i Nina szykują świąteczne potrawy. Monika wspomina ostatnie święta w domu dziecka.

m jak miłość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1411

 Sławek jest nadal nieprzytomny. Z Niemiec przyjeżdża Marzena z Darią. Najnowsza książka Jerzego, napisana na podstawie życia Mieczysława Burzyńskiego, jest ukończona. Pozostało tylko nadanie jej tytułu. Burzyński odwiedza Dudka i zasypuje go pomysłami. Marta jest oburzona zachowaniem Filipa. Kamil jest bardziej obiektywny i stara się zrozumieć mężczyznę. Ma pretensje do siostry, że przyprowadziła Janusza na Wspólną. Filip dzwoni do Marty i oznajmia jej, że wyrzuca z mieszkania resztę jej rzeczy. 

Polsat 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1266

Aleks zaczyna napastować Olę. Dziewczynie udaje się wyprosić go z mieszkania. Aleks postanawia uprzedzić Olę i pierwszy opowiada Sabinie wersję wydarzeń, według której Ola próbowała go uwieść. Sabina nie może uwierzyć, że jej przyjaciółka mogła coś takiego zrobić. Mikser staje po stronie Sabiny. Opinia psychologa z poradni małżeńskiej na temat związku Stefani i "Kaśki" niewiele różni się od wyniku zamieszczonego w kolorowym czasopiśmie testu, który oboje zrobili. 

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 6

Andrzej zwalnia Kamila z pracy. Anna nie chce uwierzyć w słowa Igora o Michale i Oldze. Irena trzyma stronę syna. Anna żąda od Michała, by powiedział jej prawdę. Ten zaprzecza, jakoby miał romans z Olgą. Leszka irytuje postawa Klary, która każdemu pacjentowi poświęca wyjątkowo dużo czasu. Sylwia i Kamil ponownie się kłócą. Chłopak ma żal do matki, że zadzwoniła do Andrzeja Grabowskiego. Jest pewien, że gdyby nie wtrącała się w jego sprawy, wciąż miałby pracę. W nerwach Sylwia porównuje Kamila do jego ojca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Powiernicy kobiecych tajemnic: KOMU WARTO ZAUFAĆ?

Przyjaciółka, chłopak, a może kosmetyczka lub taksówkarz? Sprawdź, komu kobiety najczęściej powierzają swoje tajemnice i sekrety.

Dziś premiera DVD z filmem „Amerykanin” – boski George Clooney w akcji!

George jest jak wino – im starszy, tym mocniej działa na kobiece

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 15:37
Lucjan znów przegrywa z Budzyńskim w karty. Wraca do domu bez czapki i kapelusza - fascynujące i jakże trzymające w napięciu ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 12:00
hahah pusta jak bęben Totolotka przed zwolnieniem blokady STEFANI i Kaska pasują do siebie idealniee !! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo