Co dziś w serialach?

Przed nami dwudniowa przerwa weekendowa. Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
11.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5373

Bridget zauważa, że za każdym razem, gdy rozmowa dotyczy Katie, Nick szybko stara się zmienić temat. Ridge odwiedza ojca w szpitalu. Nagle słyszy jego głos.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2047

Krystyna opowiada mężowi o zainteresowaniu, jakie wzbudził w Bolku pomysł wynajęcia dresiarzy w celu ściągnięcia długu. Beata planuje wyjazd służbowy na Ukrainę pod koniec miesiąca. Chce zabrać ze sobą Agnieszkę. Bogdan informuje Feliksa, czego udało mu się dowiedzieć w sprawie Denisa. Wspólnie jadą do domu oszusta, gdzie zastają tylko jego żonę. Lekarz oznajmia Ryśkowi, że Bożenka musi zrezygnować z uprawiania sportu. Feliks i Bogdan udają się do kasyna, gdzie najprawdopodobniej przebywa Denis.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 435

Tretter zabrania rezydentom przeprowadzania samodzielnych operacji. Młodzi lekarze uważają, że dyrektor podjął decyzję pod wpływem Burskiej. Postanawiają zorganizować strajk włoski. Zajmująca się wróżeniem pacjentka mówi Wiki, że miłość jest blisko niej. Do szpitala trafia znany archeolog. Profesor Soszyński ma przejść trudną operację. Wiki przygotowuje się do zeznań w sprawie próby gwałtu. Wspiera ją Przemek, choć dziewczyna wolałaby, żeby był przy niej Piotr. Aśka i Przemek chcą, by Tretter pozwolił im pracować w prywatnych gabinetach.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 50

Artur ma pretensje do Moniki, że Gośka spotyka się z Kubą. W firmie trwają przygotowania do świąt. Feliks próbuje zbliżyć się do Anety. Wiki ma dla Basi niespodziankę. Organizuje dla niej przyjęcie urodzinowe w klubie z męskim striptizem, na które wstęp mają tylko kobiety. Artur uświadamia sobie, że musi odzyskać Monikę. Postanawia z nią porozmawiać. Jedynym sposobem, by to zrobić, jest udanie się do klubu, w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe Basi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1265

Emilka ma za złe ojcu, że przez niego w domu zjawiła się policja. śmiałek zamierza znaleźć osobę, która go wydała. Trop prowadzi do Malwiny. Błażej przeprasza Sabinę za przykre słowa, które wypowiedział pod jej adresem. Wekslerowa nie zamierza dłużej się na niego gniewać. Tymczasem Grażyna chce poznać nowego chłopaka córki. Zaprasza Aleksa na uroczysty obiad. Kiedy on i Sabina zjawiają się w domu Wekslerów, Stefani chowa się pod stołem. Aleks robi na Grażynie pozytywne wrażenie.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 5

Olga zostaje przewieziona na intensywną terapię. Jej stan jest krytyczny. Chwilę później Michał i Leszek informują rodzinę Grabowskich, że Olga nie żyje. Przyczyną śmierci był podany przez Michała lek, na który kobieta była uczulona. Kamil zwierza się Alicji, że chce podróżować po świecie, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Alicja namawia go na kradzież quada, twierdząc, że należy do jej brata. Podczas śniadania Adam rozmawia z Klarą o jej związku z profesorem Kamińskim. Dziewczyna mówi rodzicom o propozycji pracy, którą dostała ze Szwecji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

POWIĘKSZARKA PIERSI: Z płaskiej deski zrobi Pamelę Anderson! Video z przymrużeniem oka

Wystarczy, że pociągniesz za sznureczek, a twoje piersi urosną o 2 rozmiary! Jak to możliwe?

Wiosenne stylizacje polskich gwiazd: Malinowska, Horosyńska, Steczkowska, Cichopek – która wygląda najlepiej?

Malinowe sukienki, limonkowe buty, kremowe kopertówki, uśmiechy i świetne nastroje! Oto co zaprezentowały gwiazdy na imprezie promującej wiosenną ramówkę Polsat Cafe!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2011 10:53
a czemu nie ma "na wspólnej" ?? : d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 00:29
Biedna Stefani XD hahaha xD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo