Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych bohaterów. Ogrom emocji gwarantowany!
Co dziś w serialach?
10.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5371

 W trakcie spotkania z Taylor Beth dowiaduje się więcej o swoim stanie zdrowia. W śnie Storm namawia Katie, aby wskoczyła za nim do wody. Wizja Katie kończy się. Kobieta wyjawia Nickowi, że dziecko jest cudem i że ona będzie je kochać tak jak życie. Bridget mówi mężowi, że chce być matką chrzestną Jacka. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2046

 Feliks odgraża się Monice, że znajdzie Denisa. Po pomoc udaje się do agencji detektywistycznej Bogdana. Weronika zaczepia Rafała na szkolnym korytarzu i proponuje wyjście do kina. Zakochana w chłopaku Iza obserwuje sytuację. Bolek żali się Pawłowi i Krystynie, że dał się oszukać Feliksowi i Denisowi _ Heniutka zaprosiła już gości do apartamentu. Paweł w żartach proponuje wynajęcie gangu dresiarzy. Po randce Rafał odprowadza Weronikę. Przed wejściem do bloku czeka Iza. Grozi, że jeśli nauczycielka nie zostawi Rafała, to ona ją zniszczy.

TVP1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 58

Sandomierz walczy ze skutkami powodzi, a w akcję zaangażowana jest również plebania. Natalia wydaje dary przekazane przez Caritas. Pluskwa także włącza się w pomoc powodzianom. Mateusz stara się pomóc Małgorzacie, która szczególnie ucierpiała w czasie powodzi. Policjanci znajdują wyrzucone przez rzekę ciało kobiety. Rozpoczyna się śledztwo. 

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 82

Paweł myślami wraca do młodości. Chce zabrać Weronikę na koncert i wypić wino przy blasku księżyca. Kupuje kurtkę ramoneskę i glany. Weronika jest sceptycznie nastawiona do pomysłów Pawła, jednak zgadza się. Powoduje to nieprzewidziane kłopoty. Ryszard Barański, widząc lekkomyślność swoich dzieci, postanawia dać im lekcję szacunku do pieniędzy. Każe zorganizować wyprzedaż rzeczy używanych.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 554

Natalia i jej kolega ze studiów, Irek, odkrywają, że Magda nie pracuje jako sekretarka, lecz jako sprzątaczka. Będąc pod wpływem alkoholu, Kostek urządza Edycie awanturę. Wanda jest świadkiem kłótni. Jeleniowa martwi się o syna, który po wyjściu z aresztu nie potrafi ułożyć sobie życia. Remigiusz postanawia z nim porozmawiać. Janek nie może znaleźć pracy. Jola prosi Zenka, by zatrudnił męża w Biba Taxi.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 114

  Do Princeton Plainsboro trafia afrykański dyktator, który zasłabł w samochodzie. Lekarze zastanawiają się, czy powinni pomóc człowiekowi winnemu śmierci wielu osób, szykującemu się do kolejnej rozprawy z opozycją. Wilson stara się pogodzić z męczącym sąsiadem. Do sprawy wtrąca się House, radykalnie zaostrzając konflikt.

 

program telewizyjny

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1264

Berenika odkrywa, że ojca Artura nie było w kraju, kiedy zlecono zamordowanie ojca Izabeli. Terczyński pomaga jej znaleźć kancelarię prawną, która w tamtym okresie reprezentowała Kulczyckiego. Błażej i Mikser mają kaca. Ola zarzuca Mikołajowi, że jest nieodpowiedzialny. Błażej obawia się czekającej go rozmowy z ojcem. Ku jego zaskoczeniu Grzegorz jest wyrozumiały. Popołudniowe degustacje nalewek Śmiałka stają się powoli tradycją i codziennym rytuałem Bartka, Patryka i Artura.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 4

Anna i Alicja odwiedzają brata w szpitalu. Igor mówi Annie, że Michał i Olga mogli mieć romans. Kamil ma dość wysłuchiwania pretensji matki. Sylwia idzie do biura Andrzeja Grabowskiego. Opowiada mu o zaistniałej sytuacji. Zdenerwowany Grabowski prosi do gabinetu kierownika, z którym Kamil się pobił. Mężczyzna potwierdza opowieść Sylwii. Po obiedzie do Klary podchodzi ojciec z bukietem róż. Okazuje się, że przysłał je tajemniczy wielbiciel. Teresa pyta Klarę, co łączyło ją z profesorem Kamińskim.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Oto sposoby, dzięki którym nauka języków obcych stanie się prosta i przyjemna – dla początkujących i zaawansowanych.

Polskie gwiazdy na rozdaniu Orłów 2011! Czy trzymają światowy poziom?

Oceniamy galowe stylizacje polskich gwiazd i gwiazdeczek. Wybierz najlepszą!

seriale

TVP2, 21:40, Instynkt, odc. 2

Policjanci przyjmują zgłoszenie o zaginięciu Kamila Małeckiego, współwłaściciela agencji reklamowej. Jego matka złożyła zawiadomienie, bo on nie wrócił na noc do domu, czego nigdy wcześniej nie robił bez uprzedzenia. W trakcie śledztwa nadzorowanego przez komisarz Oster wychodzą na jaw dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się w dniu zaginięcia Kamila. Narasta konflikt Tarkowskiego z Oster, osiągając kulminacyjny moment podczas rozmowy z Rogożem. Tarkowski i Ola zbliżają się do siebie.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 9

Bezdomny pan Everett traci przytomność przed szpitalem. Okazuje się, że wpadł w śpiączkę cukrzycową. Stopa mężczyzny musi zostać amputowana. Jackie dowiaduje się, że O'Hara wyjawiła jej sekrety siostrze. Lekarze chcą pobrać narządy od ofiary wypadku. Jednak Coop, który powinien stwierdzić zgon, zniknął. Akalitis zaczyna myśleć o adoptowaniu porzuconego dziecka.  

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 49

Monika dowiaduje się, że Czarek i Jagódka założyli się, kto zdobędzie jej względy. Raper ustępuje Cezaremu, wierząc, że ten kocha Monikę. Artur jest pełen obaw. Nie chciałby, żeby Monika przyjęła propozycję Jagódki i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Niezawodna Konstancja "przyjacielsko" podtrzymuje go na duchu i pod tym pretekstem zostaje na noc. Kuba znowu wagaruje. Tym razem idzie z Gośką na casting. Ich namiętny pocałunek podoba się reżyserowi.  

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1410

Trwa operacja Sławka. Renata czeka w szpitalu na jej wynik. Daniel żegna się z Olą przed wyjazdem na obóz. Okazuje się, że jedną z uczestniczek obozu jest Dorota, którą Daniel poznał na uczelni. W drodze do domu Ola zostaje potrącona przez rowerzystę. Dolniak dopinguje Filipa, by wziął się w garść i walczył o Martę. Mężczyzna decyduje się pojechać na Wspólną, by porozmawiać z żoną. Tymczasem Janusz kolejny raz proponuje Konarskiej, by u niego zamieszkała.  

 

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 13:36
dlaczego moj komentarz został usunięty? nie byl obrazliwy, nie bylo w nim przeklenstw itp., po prostu napisalam z jestescie beznadzijni, bo piszecie wczorajszy skrot serialu: licencja na wychowanie, a nie aktualny!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 21:25
1 milosc super serial!!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 20:44
licencji dzis byl jakis stary odcinek..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 14:02
To w licencji było wczoraj,a dziś będzie pewnie to co wczoraj tu pisali...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 13:11
potrącona przez rowerzyste haha :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo