Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora! Już teraz zapoznaj się z naszym serialowym przewodnikiem, aby być zawsze na bieżąco!
Co dziś w serialach?
09.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5369

Donna dowiaduje się, że Eryk został podpięty do respiratora. Bridget jest zaniepokojona zmianą zachowania ciotki. Jackie po raz kolejny pyta Nicka o jego uczucia do Katie. Bridget mówi Donnie, rokowania co do stanu Eryka są niepomyślne. Doktor Caspary informuje Katie, że wyniki laboratoryjne nie były błędne i że rzeczywiście jest w ciąży. Kobieta mdleje. Bridget jest przeciwna przeniesieniu Eryka do domu. Katie dzwoni do Nicka i prosi o spotkanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2045

Feliks wpada na pomysł założenia komitetu pokrzywdzonych przez firmę Happy Family Holiday. Według Elżbiety to dobry pomysł, ale Jerzy jest nastawiony sceptycznie. Odgraża się, że sam znajdzie oszusta. Rysiek odwiedza Bożenkę w szpitalu. Córka pyta o przebieg procesu, ma nadzieję, że ojciec zostanie uniewinniony. Podczas wizyty na Sadybie pułkownik oświadcza, iż chętnie obejmie stanowisko prezesa społecznego komitetu poszkodowanych. Ola informuje rodziców, że musi powiedzieć im coś ważnego. Paweł i Krystyna podejrzewają, że chodzi o ciążę.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 81

Marysia wybiera się na bal karnawałowy. Barańscy są w gronie rodziców, którzy mają pomóc w organizacji imprezy. Okazuje się, że również muszą się przebrać. Paweł i Bartek świetnie dogadują się z panem Jankiem. Razem oglądają stary serial telewizyjny. Weronika jest zaskoczona tą sytuacją. Dochodzi do tego, że panowie wyłączają się z życia domowego. Na dodatek zwracają uwagę na miejscowe koty.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 553

Celina wykorzystuje córkę, by odzyskać zainteresowanie Łukasza. Halicki przeczuwa intrygę, urządza żonie awanturę. Kłótnia przeradza się we wspomnienia o dawnych czasach. Celina proponuje Łukaszowi, by został u niej na noc. Stefan wypowiada Grzesiowi dzierżawę warzywniaka, którego nową właścicielką zostaje Ludmiła. Kostek zagląda do sklepu. Mężczyzna wzbudza zainteresowanie Ludmiły. Justyna wyjeżdża na przesłuchanie do Filharmonii Berlińskiej. Janek wraca z kolejnej nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 3

Chłopcy są pod wrażeniem, dowiedziawszy się, że rodzice mieli kiedyś mercedesa cabrio. Boscy próbują nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Okazuje się, że największe wydatki są związane z utrzymaniem rodziny. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i chce ustalić stawki za dobre wyniki w nauce. Wypłacając kieszonkowe, Ludwik musi negocjować. Chłopcy uznają prawdziwość powiedzenia: "bez pracy nie ma kołaczy", ale każdy próbuje interpretować je po swojemu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 48

Cezary przegrywa pojedynek z raperem we free style'u na który nalegał. W tej sytuacji mężczyzna obawia się, że Jagódka wyjawi Monice, w jaki sposób Cezary kiedyś o nią zabiegał. Monika jest skłócona z Arturem. Artur robi wszystko, by jak najdłużej zatrzymać ją w firmie. Konstancja, korzystając z sytuacji, próbuje go pocieszyć. Rafał namawia ją do tego. Jagódka proponuje Monice wyjazd do Los Angeles.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1409

Renata i Sławek wybierają się na urodziny Mani. Podczas kupowania prezentu Dziedzic widzi chuliganów zaczepiających przypadkowych przechodniów. Postanawia interweniować. Magda prosi Igora o pożyczkę, by zapłacić kaucję za mieszkanie. W redakcji Nowaka pojawia się stażystka, Sara. Kamil przystępuje do ostatniego egzaminu na studiach medycznych. Zuza idzie do dawnej pracy. Tam otwarcie pyta byłych współpracowników, dlaczego w sądzie składali fałszywe, obciążające ją zeznania. Były szef Zuzy wykorzystuje sytuację i zgłasza policji jej najście.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1263

Błażej kolejny raz namawia Miksera na wieczorne szaleństwo. Nocną eskapadę kończą pijani w domu Błażeja. Tym razem Grzegorz z wielką wyrozumiałością podchodzi do wybryku chłopaków. Ola zamartwiała się o Mikołaja, który nie poinformował jej, że nie wróci do domu. Berenika nie zaprzestaje poszukiwań. W końcu udaje jej się dotrzeć do pewnych informacji dotyczących wyburzenia kamienicy w Poznaniu.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 3

Irena i Andrzej rozmawiają z Wiktorem o stanie Olgi. Irena ma wątpliwości, czy Michał dopełnił wszystkich obowiązków jako lekarz. Wiktor zapewnia ją, że jego syn dołożył wszelkich starań, aby uratować Olgę. Igor chce wiedzieć, dlaczego jego żonie podano sterydy, na które jest uczulona. Kamil zamierza kupić stary samochód. Sylwia dopytuje się, skąd syn ma na to pieniądze. Chłopak przyznaje, że zwolnił się z pracy i dostał odprawę. Kobieta zwierza się Teresie i Adamowi z problemów z Kamilem. Mężczyzna obiecuje jej pomóc.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

X FACTOR: Genialny Michal szpak i „Dziwny jest ten świat”! Zrobił to lepiej niż Niemen?

Wczoraj ruszyło nowe show TVN-u. Jego największą gwiazdą był Michał Szpak z Jasła. Swoim występem rzucił nas na kolana – brawa!

PSYCHOTEST: Sprawdź czy jesteś gotowa na dziecko!

Dowiesz się, czy jesteś już gotowa na macierzyństwo, czy też może powinnaś lepiej przygotować się do nowej roli mamy.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2011 18:45
co jest na podłodze w kuchni w tym serialu?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 00:04
rodzinka.pl swietne, a ten maly slodki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2011 17:41
Ratujcie Szymona!!! wpisz na You Tube "poparzenie mlekiem, 14 minut bicia i krzykow" i posłuchaj!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2011 15:08
spoko film rodzinka.pl ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2011 13:26
KAROLAK TO JE.ANY PASIBRZUCH
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo