Co dziś w serialach?

My już znamy dalsze losy serialowych bohaterów! Poznaj i ty!
Co dziś w serialach?
08.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5367

Marcus zauważa, że to trochę dziwne, iż Owen przyszedł nieproszony na przyjęcie Bridget i Nicka. Katie pyta Brooke o stan zdrowia Eryka. Marcus dochodzi do wniosku, że Owen upozorował włamanie do sypialni matki, aby móc przyjść jej na ratunek. Nick i Bridget ofiarują Katie zdjęcie. Donna podejmuje wybór, mówiąc, że lepiej byłoby, gdyby Owen opuścił firmę. Mężczyzna całuje ją po raz kolejny i odchodzi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2044

Grażynka ma pretensje do mecenasa, że ten powstrzymywał Ryśka przed mówieniem prawdy. Ola otrzymuje od Norberta kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Chłopak zaprasza na tradycyjne obchody święta i zabiera ukochaną do baru mlecznego. Kalicki wnioskuje w sądzie o wyłączenie jawności sprawy. Bolek spotyka się z Moniką. Kobieta orientuje się, że kuzyn nie wie jeszcze o fikcyjnej firmie Feliksa. Rysiek wraca z sądu. Sprawa została przełożona ze względu na ważnego świadka. W Rosso zbierają się poszkodowani przez Denisa Burkino.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 80

Babcia i dziadek Leszczyńscy są oburzeni odrzuceniem propozycji, by Paweł i Weronika przeprowadzili się do nich. Babcia Leszczyńska planuje okrutną zemstę. Mateuszek Barański obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji rodzice przygotowują przyjęcie dla dzieci. Ponieważ klaun zamówiony na imprezę łamie nogę, Ryszard musi go zastąpić. Ku przerażeniu Romy, Mateusz dostaje nieprzyzwoitą książkę. Barańska zamierza ustalić tożsamość ofiarodawcy. 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 552

W dzień urodzin Natalia dowiaduje się od rodziców, że Łukasz się wyprowadził, zaniedbuje też pracę w sklepie. Halicki tłumaczy jej, że nocami dorabia u kolegi, a z Bogdanem trudno wytrzymać od czasu wystąpienia Magdy podczas debaty Jerzego. Natalia decyduje się wrócić do Warszawy. Jola planuje kosztowny remont domu. Janek nie wie, jak powiedzieć żonie, że stracił pracę. W końcu kobieta dowiaduje się o tym od rodziców. Jej reakcja zaskakuje Janka. Rafał robi wszystko, by Izę zwolniono z pracy. Łukasz postanawia pojechać za Natalią do Warszawy.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 816

Budzyński otrzymuje w pracy propozycję wyjazdu na kilka miesięcy do Niemiec. Marta przekonuje go, by ją przyjął. Chce, by mężczyzna przemyślał ich związek. Michał decyduje się na rozwód, mimo próśb Grażyny, która pragnie uratować małżeństwo. Po stłuczce na drodze Ewelina poznaje Pawła. Oboje wpadają sobie w oko. Dziewczyna zostaje modelką Zduńskiego. Tymczasem Ola radzi Zawadzkiemu, by powiedział Sylwii o swoich uczuciach. Waha się jednak, czy wyznać Pawłowi miłość.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 47

Artur wraca do zdrowia po wypadku na torze. Monika otacza go opieką. Budzi to zazdrość Konstancji, która jest coraz bardziej zirytowana sytuacją. Cezary próbuje przypomnieć sobie wydarzenia, które miały miejsce podczas minionej nocy, kiedy nadużył alkoholu. Aneta zaczyna podejrzewać, że Rafała i Roberta łączy coś więcej niż wspólne interesy. Znany raper, MC Jagódka, przyjeżdża do kamienicy ze Stanów Zjednoczonych.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1408

W sądzie odbywa się rozprawa Zuzy. Okazuje się, zarówno jej były szef, jak i koledzy z pracy składają fałszywe zeznania. Laura cieszy się kolejnymi sukcesami na giełdzie. Michał próbuje przekonać Izę i Andrzeja, by zgodzili się na inwestowanie pieniędzy firmy. Wspólnicy są jednak nieugięci. Brzozowski, nie chcąc tracić szansy na zyski, postanawia zainwestować prywatne środki. Antosia nadal nie ma ochoty na widzenie się z Sebastianem. Twierdzi, że to przez niego wszyscy się kłócą. Weronika postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1262

Z powodu kłopotów finansowych Berenika postanawia sprzedać swoje mieszkanie. Zbyszek jej pomaga. Stefani dostarcza Berenice materiały z sejfu Wekslera. Niestety, nie ma w nich niczego, co mogłoby pomóc w rozwiązaniu problemów. Wroński ostrzega Berenikę przed zemstą, którą szykuje macocha Artura. Stefani nie zamierza angażować się w kolejny związek, jeśli wpływy gwiazd i układy planet nie będą sprzyjały tej znajomości. Robi więc "Kaśce" test dla par, który ma określić ich dopasowanie.

Polsat, 19;30, Linia życia, odc.2

Igor odzyskuje przytomność po wypadku samochodowym. Zauważa, że Olga mocno krwawi. Ratownicy przewożą Grabowskich do szpitala. Michał operuje Olgę. Ewa zastaje Klarę płaczącą nad zdjęciem, na którym widnieje ona ze starszym mężczyzną. Klara szybko chowa zdjęcie do książki. Ewa jest ciekawa, dlaczego siostra wróciła do Polski. Kamil Nowik odwozi matkę, Sylwię, do pracy. Kobieta mówi mu, że nie daje rady z płaceniem rachunków. Chłopak odpowiada, że ma dość wyciągania matki z kłopotów finansowych.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Oto sposoby, dzięki którym nauka języków obcych stanie się prosta i przyjemna – dla początkujących i zaawansowanych.

7-letni Bogdan Ivkovic z Serbii: Potrafi przyciągać do swojego ciała metalowe przedmioty! VIDEO

W czym tkwi tajemnica tych niezwykłych magnetycznych właściwości?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 18:14
Moda na sukcs rządzi a nie !! ;DD Przemawiają za tym wszystkie babcie !! . xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 16:33
Stefani rzadzi!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 16:02
Boże Stefani i "Kaśka"... Będzie sie działo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 09:13
Linia życia I PIERWSZA MIŁOŚĆ RZĄDZĄ ^^
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo