Co dziś w serialach?

Kto z kim i dlaczego?! Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz przejrzyj nasz serialowy przewodnik, aby być zawsze na bieżąco!
Co dziś w serialach?
07.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5356

Donna ostrzega Owena, że ich pocałunek nie powinien się nigdy powtórzyć. Brooke pomaga Ridge'owi pogodzić się z aktualną sytuacją. Donna opowiada synowi o planach Felicii kobieta zatrudniła Owena, aby ją uwiódł i doprowadził do rozpadu małżeństwa z Erykiem. Okazuje się, że ktoś włamał się do sypialni Donny. Owen proponuje kobiecie, aby zatrzymała się w domku dla gości. Steffy jest oszołomiona, kiedy dowiaduje się o ostatnich wyczynach cioci Felicii.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2043 

Rozpoczyna się proces Ryśka. Na sali pojawia się spora grupa dziennikarzy. Zyta pokazuje rodzicom gazetę, w której opisana została firma Happy Family Holiday. Pułkownik jest wstrząśnięty informacją, że wpłacił ratę za fikcyjny apartament. Ola i Norbert opiekują się Maćkiem. W trójkę idą na kręgielnię, gdzie Maciek zostaje zaczepiony przez kilku wyrostków. Norbert staje w obronie chłopaka. Na sali sądowej zeznaje prostytutka z agencji towarzyskiej, w której przetrzymywano Ninę. Rysiek zarzuca jej mówienie nieprawdy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 79

Leszczyńscy szukają przyczyny pożaru. Dochodzą do wniosku, że wszystkiemu są winne ich złe uczynki. Tymczasem rodzina zamieszkuje w domu niani, pani Czesi, i zaczyna czynić dobro na ulicach miasta Paweł przeprowadza starsze panie przez ulicę. Roma ma problem z siostrą, która chce rzucić czar na niewiernego męża. Julia potrzebuje do tego magicznej laleczki i ziół. Roma daje się wciągnąć w jej sprawki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 551

Grześ zwalnia Ludmiłę z warzywniaka. Kobieta żali się Oksanie. Mówi, że ma zamiar wracać na Ukrainę. Stefan słyszy ich rozmowę. Idzie porozmawiać z Grzesiem. Górka radzi się Ksawerego, jak wymówić Migule dzierżawę sklepu. Sabina nie chce, by Władek został oficjalnie uznany za ojca Kajtka. ChŁopiec jednak próbuje przekonać mamę, żeby się na to zgodziła. Adam dzwoni do Basi. Informuje, że wkrótce do Polski przyjedzie jego znajoma. Basia jest przekonana, że to dziewczyna syna. W znakomitym humorze zabiera się za przygotowanie powitania gościa.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 815

Lucyna mówi Grażynie, że chciałaby wrócić do pracy. Raczyńska informuje Ewelinę, że będzie musiała odejść. Dziewczyna dzwoni do kogoś z informacją, że trzeba załatwić pewną sprawę. Tego samego dnia kupuje bilet lotniczy do Anglii. Dorota odkrywa, że spadek z zagranicy, który pozostawił jej Reinhard, jest bezwartościowy. Dziewczyna przekonuje Lewickiego, by jej nie opuszczał. Dzięki pracy dla znanego domu mody Sandra czuje, że jej talent został doceniony. Tomek i Małgosia odwiedzają Grabinę. Zjawia się tu także Maria.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 46

Dziewczyny zabierają Czarka z łóżka Moniki i na wózku wywożą go do sali prób. Konstancja wraz z policjantami szukają kamienicy, w której mieszka Monika. Artur budzi się w nocy w pokoju Moniki. Nie pamięta, jakim sposobem się tu znalazł. Dziewczyny opowiadają mu o tym, co się wydarzyło. Artur jest zaskoczony i nie może uwierzyć w to, że Rafał mógłby chcieć go zabić.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1407

Marta umawia się z Filipem, by zabrać z mieszkania resztę rzeczy Ksawerego. Kamil pyta siostrę, czy jest pewna tego, co robi. Roman dowiedział się, że jego córka ma romans. Magda wyjaśnia Igorowi, że chce wraz z Julką wyprowadzić się od rodziców. Oczekuje, że zamieszka on z nimi. Sebastian spotyka się z Antosią. Reakcja dziewczynki jest zaskakująca. Antosia nie chce się z nim przywitać. Mówi, że go nie lubi. Petrus jest przekonany, że to sprawka Roztockich.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1261

Grażyna jest zaskoczona odwiedzinami Błażeja. Chłopak znajduje odwagę, by powiedzieć jej, że jest znudzoną panią po czterdziestce, która się nim zabawiła. Ponieważ Arturowi przestało zależeć na odzyskaniu firmy ojca i rozwiązaniu problemów z Wekslerem i Izabelą, Berenika postanawia jeszcze przez jakiś czas zostawić go pod opieką Śmiałków. Zamierza zakończyć rozpoczęte sprawy. Stefani ma jej w tym pomóc. Emilka nie radzi sobie z obowiązkami sołtysa. Ojciec ratuje ją z opresji. Karol pierwszy raz stawia się Izabeli.

Polsat, 19:30. Linia życia, odc. 1

Stojąc u progu kariery, Klara Kessler postanawia wrócić do Polski po zrobieniu specjalizacji w Szwecji. Jej siostra Ewa, czarna owca w rodzinie, wdaje się w romans z Igorem Grabowskim. Głową rodziny Grabowskich jest biznesmen Andrzej. Jego żona zawsze staje po stronie Igora, niszcząc przy tym związek córki, Anny, i Michała Ostrowskiego. Ojciec Michała, Wiktor, jest ordynatorem w jednym z gdyńskich szpitali. Jego oczkiem w głowie jest zięć, Leszek Pruski. Jego żona, Monika, prowadzi salon piękności, w którym pracuje Sylwia Nowik.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI: On i jego eks

Co jest normalne w układzie twojego partnera i jego byłej dziewczyny, a co nie jest, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę, a czym nie powinnaś sobie zaprzątać głowy.

MAGIA  MIŁOSNYCH SZPETÓW

Okazji do wyrażania słowami miłości jest bardzo wiele: od porannych wyznań, przez miłosne dialogi podczas wspólnych posiłków, aż do słownych igraszek na dobranoc.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 14:16
zUHsKb rxotqgqonosc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 15:59
JlLJSL xgzznphuimbs
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 04:48
This is way better than a brick & mortar etsablishment.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 17:20
byłam z ciacem na zakupach:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 17:08
nie wiem czemu ale wydaje mi się że "Linia życia " będzie kijowa ^^
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo