Co dziś w serialach?

Chcesz poznać losy serialowych bohaterów? Już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
04.03.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5363

Rozpoczyna się posiedzenie zarządu. Beth zauważa, iż Nick czuje się jak u siebie w domu. Katie wyznaje, że mieszkał tu krótki czas, a ona czuła coś do niego. Felicia chce wyrzucić Owena z pracy, ale nie ma do tego uprawnień. Nick widzi Bridget rozmawiającą przy łóżku Eryka. Donna ogłasza wszystkim, że Felicia zapłaciła Owenowi za rozbicie jej małżeństwa. W Forrester Creations dochodzi do nieoczekiwanej zmiany władzy _ Donna ogłasza, że przejmie kontrolę nad firmą, a Ridge, Thorne i Felicia muszą ją opuścić.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2042

Feliks bez skutku próbuje dodzwonić się do Denisa Burkino. Monika znajduje w gazecie artykuł o oszustach. Jerzy nie może uwierzyć, że Feliks go wykorzystał. Bożenka czeka na operację. Ordynator dodaje jej otuchy. Sandra przychodzi do gabinetu Krystyny i robi awanturę o tłumaczenie książki. Grozi, że ujawni rzekomy układ z wydawcą. Po opuszczeniu gabinetu młoda tłumaczka proponuje studentom przekład książki 500 zł za rozdział. Podczas operacji oka ordynator dostaje zawału.

TVP2, 20:05, Na dobre I na złe, odc. 434

Po wspólnie spędzonej nocy Piotr odnosi się do Wiki z dystansem. Badania wykazują u profesora dwa kolejne nowotwory. Wiki i Przemek wycinają wyrostek pacjentowi, którego narzeczona oskarża o symulowanie bólu brzucha. Po operacji stan mężczyzny pogarsza się. Nina pomaga Samborowi szyć kostium dla Krzysia na bal przebierańców. Myśli, że dzięki przysłudze zyska szansę na asystę. Tretter pyta Zosię, kiedy wraca Kuba. Van Graafowie postanawiają wyswatać Sambora. Zapraszają Michała i Orlicką na kolację.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 45

Monika jedzie do szpitala, w którym przebywa Artur. Feliks informuje pracowników firmy o wypadku szefa. Basia przypadkiem słyszy rozmowę Rafała i Roberta. Z pojedynczych zdań wnioskuje, że Rafał i Robert planują zniszczyć firmę Artura i wyrządzić mu jakąś krzywdę. Dzieli się tą informacją z dziewczynami. Wspólnie zabierają Artura ze szpitala. Konstancja, która przychodzi odwiedzić Artura, widząc, że sala jest pusta, wzywa policję.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1260

Po dwumiesięcznym pobycie w szpitalu Błażej powoli wraca do zdrowia. Chłopak nie może zapomnieć o Grażynie. Postanawia złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Berenika przyjeżdża w odwiedziny do Wadlewa. Okazuje się, że Artur znalazł na wsi więcej spokoju i wewnętrznej równowagi, niż mogła się spodziewać. śmiałek został jego najlepszym kolegą. Wiele czasu spędzają razem w klubie. Artur namawia Berenikę, by przeprowadzili się na wieś. Kinga słyszy rozmowę Eli i Łukasza na jej temat.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Przyjaciółka „bluszcz”: Jak utemperować tokstyczną przyjaźń?

Są przyjaciółki jak bluszcz – nie wyobrażają sobie dnia spędzonego osobno i nie mogą się pogodzić, gdy ich dotąd najlepsza koleżanka zaczyna mieć własne życie.

Magia miłosnych szpetów

Okazji do wyrażania słowami miłości jest bardzo wiele: od porannych wyznań, przez miłosne dialogi podczas wspólnych posiłków, aż do słownych igraszek na dobranoc.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 13:49
a maryśka z PM wyjechała do Berlina żeby mogła wrócić z brzuchem niby po 1 nocy z Pawełkiem - bo przeciez w ciazy jest to musieli cos wymyśleć. już widać było prosto przed jej wyjazdem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 13:16
ta miłość Błażeja do matki Sabiny to fatalny pomysł moim zdaniem, beznadziejny wątek :p a co z Teresą? bo nie oglądałam tych odcinków jak wyjechała ;) została tam? ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 12:44
pierwsza miosc *-*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 10:19
Na Błażeju się goi jak na psie!!!!haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 10:12
epoka lodowcowa leci !! oglądajcie mówie wam a nie jakieś bzdety ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo