Co dziś w serialach?

Uwaga, na „Dwójce” kolejny, nowy, warty obejrzenia serial!
Co dziś w serialach?
03.03.2011

TVP1, 16:00, Klan, odc, 2041

Krystyna odbiera telefon z wydawnictwa z prośbą o spotkanie w sprawie książki Vujkovicia. Pułkownik bezskutecznie próbuje dodzwonić się centrali firmy turystycznej Feliksa. Wydawnictwo, mając prawo wyboru tłumacza, proponuje Krystynie przekład powieści. Lubiczowa ma wątpliwości _ nie chce popsuć relacji z profesorem. Grażynka, Rysiek, Kasia i Maciek uczestniczą we mszy w intencji udanej operacji oka Bożenki. Wybucha afera w związku z firmą Feliksa. Okazuje się, że nie istnieje, a jej przedstawiciel, Denis Burkino, zniknął.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 78

Na portalu społecznościowym ktoś umieścił informację, że Wiktoria ma grube kostki. Zaniepokojona dziewczyna żali się matce. Weronika obmyśla zemstę. Tworzy fałszywy profil i wymierza karę złośliwej koleżance córki. Wieczorem wybucha pożar. Marysia ma kłopot z napisaniem opowiadania. Mama przychodzi jej z pomocą. Roma zaopatruje się w poradnik o sztuce pisania i z wypiekami na twarzy pisze tekst, który Marysia i jej koleżanki przyjmują z entuzjazmem.

TVP2, 21:10, Barwy szczęścia, odc. 550

Kasia opiekuje się Aliną, która próbowała popełnić samobójstwo. Ksawery jedzie do ojca i Klaudii. Oznajmia im, do czego doprowadził romans. Rafał straszy Izę, że nie poradzi sobie z obowiązkami w kancelarii. W pracy Iza poznaje surową i wymagającą szefową _ Kingę, której nie podoba się, że nowa sekretarka słabo radzi sobie z obsługą komputera. Grześ oświadcza się Ludmile, lecz ona odrzuca oświadczyny. Urażony mężczyzna publicznie upokarza dziewczynę. Rafał poznaje Danutę i Klarę. Śliwińska jest zaskoczona widokiem niepełnosprawnego sąsiada.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 113

Po powrocie do Princeton Plainsboro House oznajmia, że dokona zmian w swoim życiu i nie będzie pracował w szpitalu. Tymczasem jego zespół bada twórcę gier komputerowych, który kwestionuje kolejne orzeczenia lekarzy, by w końcu urządzić internetowe forum dyskusyjne na temat tego, co mu dolega. Foreman domaga się od Cuddy nominacji na szefa zespołu. Te starania skutkują kryzysem w związku z Trzynastką.

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 1

Do stołecznej komendy trafia nowa policjantka, Anna Oster. Kobieta zostaje partnerką Krzysztofa Tarkowskiego _ gwiazdy wydziału dochodzeniowo-śledczego. Podkomisarz nie jest tym zachwycony, ponieważ zostaje rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką _ Olą Lewicką. Między Oster a Tarkowskim wybucha konflikt na tle kompetencyjnym, podsycany kontrowersyjnymi metodami prowadzenia śledztwa przez Annę. Komendant Rogoż, szef wydziału, wspiera panią komisarz. Tymczasem nowi partnerzy prowadzą sprawę samobójstwa profesora.

seriale

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 8

Z powodu cięć budżetowych na oddziale brakuje czterech pielęgniarek. Pani Akalitis przysyła do pomocy pielęgniarza z innego szpitala. Zoey odkrywa, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. Jackie i Coop zajmują się starszą panią _ ofiarą wypadku drogowego. W szpitalu pojawiają się dwie córki pacjentki. W nowej szkole Grace ma napad paniki. Zdenerwowana Jackie zdradza się przed Coopem, że ma dziecko. Akalitis opiekuje się porzuconym niemowlęciem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 44

Artur wyznaje Monice, że zamierza wrócić na tor wyścigowy i w najbliższym czasie weźmie udział w teście nowego samochodu. Monika daje mu na szczęście łańcuszek, który dostała od mamy i zaprasza na kolejny wieczór. Powrót Artura na tor spotyka się z aprobatą współpracowników. Okazuje się, że jedna ze stacji telewizyjnych będzie transmitować wydarzenie. Monika martwi się o Artura. Nie chce oglądać transmisji. Podczas wyścigu Artur ulega wypadkowi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1406

Hoffer jest przekonany, że to Filip zdradził żonę. Daniel zostaje przyjęty na informatykę. Zapisuje się też na obóz integracyjny. Ola ma dla niego niespodziankę. Proponuje wspólny wyjazd nad morze. Brzozowski mówi jej, że początek wakacji spędzą osobno. Iza dowiaduje się, że przez Laurę Burzyński stracił znaczną sumę pieniędzy. Chce powstrzymać Michała przed dalszym inwestowaniem Bud-Maksu na giełdzie. Namawia do tego Andrzeja. Jednak Michała trudno przekonać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1259

Grzegorz i Renata czekają na decyzję lekarza w sprawie operacji Błażeja. Jego stan jest stabilny, ale pacjent wymaga interwencji chirurgicznej. Ola przeżywa wypadek brata. Obawia się, że mogła to być próba samobójcza. Grażyna dowiaduje się od Sabiny o wypadku Błażeja. Udaje się do szpitala, gdzie spotyka Grzegorza. Ojciec Błażeja obarcza ją winą za zaistniałą sytuację. Jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że to ona była ostatnią osobą, z którą syn rozmawiał przed wypadkiem. Tymczasem w Wadlewie Emilia Śmiałek zostaje nowym sołtysem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Impreza Polsatu: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Kto zaliczył wpadkę? OCEŃ!

Obejrzyj zdjęcia gwiazd i sama oceń, która wypadła najlepiej, a która najgorzej Gwarantujemy spore emocje!

Jak rozpoznać prawdziwą miłość? PORADNIK DLA ZAUROCZONYCH

Czy można bezbłędnie odróżnić ją od przelotnego zauroczenia? Weź sobie do serca kilka naszych wskazówek, a w mig rozpoznasz prawdziwe uczucie.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2011 23:24
JAk ja kocham Hotel 52:)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2011 18:26
o House po 20.. Ogladaliscie wczoraj ten nowy serial Rodzinka fajny nawet :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2011 14:31
Niby czego gratulacje..? żal...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2011 13:48
hotel 52? haha weźcie się ogarnijcie takie brednie, moda na sukces wymiata ;),
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2011 13:20
Wiedziałam że wmilka zostanie sołtysem Wadlewa ....... !! GRATULACJIE !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo