Co dziś w serialach?

Uwaga na zmiany programowe związane ze sportem na „Jedynce”. Programowa „Dwójka” zaprasza na nowy serial!
Co dziś w serialach?
02.03.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5361

Zatroskany Marcus pyta o samopoczucie matki. Donna wyjawia mu, że on nie wyobraża sobie nawet, jak ona się czuje. Ridge jest zdecydowany przejąć kontrolę nad Forrester Creations. Rick zachęca Eryka do wyzdrowienia. Donna dziękuje mu za to, że jest przy nim. Donna i Owen stają się sojusznikami, kiedy mężczyzna wyznaje, że mógłby pomóc znaleźć dokumenty Eryka, które uniemożliwiłyby przejęcie firmy przez Ridge'a.

TVP1, 16:10, Klan, odc. 2040

Feliks dostaje odznakę od szefa. Monika uważa, że znaczek jeszcze o niczym nie świadczy. Grażyna opowiada Pawłowi o wypadku Bożenki. Okazuje się, że szwagier zna ordynatora szpitala i spróbuje zdobyć więcej informacji. Bożenka jest przygnębiona, boi się, że straci wzrok w jednym oku. Elżbieta stara się podtrzymać na duchu Grażynkę. Jacek nadal szuka pracy. Odwiedza znajomych z branży bankowej, ale nikt nie ma dla niego stanowiska. Donata ponawia propozycję pracy u siebie. Stiepan wyjeżdża bez pożegnania.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 77

Leszczyńscy wchodzą w Nowy Rok z postanowieniami, które wynikły z przegranej gry w karty w sylwestra. Paweł nie może jeść tłustych potraw, a Weronika musi uprawiać jogging. Leszczyński każdego ranka próbuje wyciągnąć ją z łóżka, okazuje się jednak, że Weronika nie jest skłonna do realizowania nowego zadania. Siostra Romy, Julia, mieszka w domu Barańskich. Ponieważ cierpi na lęki nocne, przychodzi do sypialni gospodarzy i kładzie się do ich łóżka. Gdy sytuacja się powtarza, Ryszard wpada w szał. Roma ma pomysł, jak wyleczyć lęki siostry.

TVP2, 21:10, Barwy szczęścia, odc. 549

Po całonocnych poszukiwaniach Jeleniowie znajdują Franka na strychu u Remigiusza. Dorota zapowiada, że nie chce widzieć Kostka w swoim domu. Remigiusz tłumaczy Kostkowi, że powinien być wdzięczny za to, co rodzina dla niego zrobiła. W Zakrzewiu plotkuje się o tym, że Bogdan wychowywał cudze dziecko. Zwoleński ma żal do żony o zatajenie prawdy. Małgorzata ma pretensje do Jerzego, że posługuje się Magdą, by wygrać wybory. Waldemar informuje żonę o złożeniu pozwu rozwodowego. Alina dzwoni do Ksawerego. Rozmawia tak, jakby żegnała się z życiem.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc, 1

Synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas, co jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie opiekował się Tomkiem, Kubą oraz Kacprem. Nie mogą się porozumieć w tej kwestii. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy sąd ustalałby, kto i kiedy zajmuje się dziećmi, a rodzice nie musieliby się sprzeczać. Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 43

Artur i Monika umawiają się na pierwszą randkę. Tymczasem Nina i Czarek robią wszystko, żeby Monika wróciła do Cezarego. Konstancji udaje się zażegnać spór z Wiki. Gośka i Basia pomagają Monice przygotować się do kolacji z Arturem. Zrozpaczona Konstancja chce powstrzymać Artura przed spotkaniem z Moniką. Ten jest jednak zdecydowany.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1405

Emilka jedzie do miasta. Tam przypadkiem spotyka Dawida. Podczas spotkania zarządu Bud-Maksu Michał prezentuje zyski z inwestycji na giełdzie, które są zasługą Laury. Głosami Izy i Michała Laura zostaje doradcą finansowym firmy. Andrzej niepokoi się, że Michał stracił głowę dla Laury. Igor kryje Magdę przed jej rodzicami i zaprzecza, że poprzedniego wieczoru była ona pod wpływem alkoholu. Podczas spaceru z dziewczyną uświadamia jej, że taka sytuacja nie może się powtórzyć.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1258

Anna ma za złe Kindze, że ukrywała przed nią informacje na temat tego, że Paweł i Marysia spędzili ze sobą noc. Błażej jest załamany postawą Grażyny. Zjawia się z niezapowiedzianą wizytą w domu Wekslerów. Usiłuje wtargnąć na teren posesji, jednak ochroniarz go powstrzymuje. Grażyna wyjaśnia mu, że nie zamierza z nim być, ponieważ go na nią nie stać. Berenika zostawia Artura w Wadlewie i wraca do Wrocławia. Śmiałek zamierza zrobić z Kulczyckiego dobrego rolnika. Grzegorz odbiera telefon z wiadomością ze szpitala, dotyczącą Błażeja.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak rozpoznać prawdzią miłość? PORADNIK DLA ZAUROCZONYCH

Czy można bezbłędnie odróżnić ją od przelotnego zauroczenia? Weź sobie do serca kilka naszych wskazówek, a w mig rozpoznasz prawdziwe uczucie.

REPORTAŻ: Moja najgorsza randka

Nie każda randka przebiega zgodnie z planem. Czasem okazuje się opłakana w skutkach...

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 14:44
A ze Stefani to też cizia rasowa!!!Nieźle Wekslerową wkopała;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 14:41
Ej, ale czy wiek jest najważniejszy? On jest młody, hormony i w ogóle. Czy on nie ma prawa zakochać się kimś tylko dlatego, że tej ktoś jest starszy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 14:19
taaa Błażej i taaa stara prosze was -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 14:13
Błażej jest psychiczny to jest najgłupszy i najgorszy wątek całego serialu !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 10:58
Ten Błażej to już naprawdę przesadza!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo