Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz poznaj dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
28.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5358

Donna stara się podbudować pewność siebie Eryka. Mężczyzna obawia się, że firma jest w tarapatach. Nick mówi Beth, że chce ją sprawdzić. Ridge wyjawia Thorne'owi i Felicii swoje plany. Eryk oświadcza, że będzie prowadził firmę, dopóki nie zadecyduje, że czas ustąpić. Przyszłość Forrester Creations jest niepewna. Donna zauważa, że mąż nie reaguje; zaczyna się martwić. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2038

Napięcie w domu Bogny narasta, gdy ona upiła się w barze. Tłumaczy się stresem po nieporozumieniach z siostrą, ale Leszek uważa, iż to tylko pretekst. Jacek dowiaduje się od dzieci, że podczas wyjazdu na narty Beata ciągle była zajęta sprawami firmy. Ela i Jurek opowiadają o wyprawie do Indii. Chojnicki jest zachwycony azjatyckim krajem i kobietami. Jacek przychodzi do pracy po raz ostani. Żegna się z sekretarką i kolegami. Gdy Bożenka szykuje się na trening, Rysiek myśli, że wybiera się na randkę. Marcin prawi partnerce komplementy. 

TVP2, 19:00. Licencja na wychowanie, odc. 75

Zbliża się noc sylwestrowa. Zarówno Barańscy, jak i Leszczyńscy mają plany na ten wieczór. Roma i Ryszard po raz pierwszy od wielu lat chcą się wybrać na bal. Na tę okazję Roma kupuje sukienkę, do założenia której musi się odchudzić. W tym celu je tylko marchewkę. Tymczasem kolejni domownicy zaczynają kichać. Wiktoria Leszczyńska idzie z Łukaszem na imprezę w stylu lat 40. Dziewczyna szuka odpowiedniej kreacji. Paweł ma jej w tym pomóc. Po wielu godzinach spędzonych w sklepach Paweł postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 547

Rafał wpada na pomysł, by Iza podjęła pracę w jego przychodni. Uświadamia żonie, że bez doświadczenia nie ma szans na inne zajęcie. Tymczasem Kasia załatwia Gordonowej pracę w kancelarii Ksawerego. Walcząc o posadę burmistrza, Golonko publicznie oczernia Annę i oskarża Marczaka o nepotyzm. Jerzy umawia się z konkurentem na debatę. Wkrótce do Marczaków przychodzi anonim. Nadawca straszy Jerzego ujawnieniem opinii publicznej informacji o nieślubnym dziecku. Weronika dowiaduje się od Romana, że Iwona chce się przenieść na studia do Krakowa. 

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 813

 Dorota otrzymuje pismo z Wydziału Spadków Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Renia wraca z podróży poślubnej. Umawia się z Marią i Dorotą na wspólny wieczór. Grażyna do nich dołącza. Po namowach przyjaciółek Stadnicka spędza z Lewickim noc. Henio wyznaje Budzyńskiemu, że ma problemy finansowe. Umowa, którą podpisał, organizując parking, jest dla niego niekorzystna. Andrzej zgadza się na odłożenie ślubu, lecz decyzję w tej sprawie pozostawia Marcie. Paweł w ponurym nastroju wraca z agencji. Okazuje się, że nie będzie fotografował modelek.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 41

Konstancja podczas rozmowy z Arturem przyznaje, że go oszukiwała. Rozgoryczony mężczyzna zamierza zakończyć ten związek. Konstancja ma pretensje do Rafała. Kuba mówi Basi, że widział, że Gosia i Mariusz się całowali. Chłopak jest załamany i chce zwierzyć się Arturowi. By z nim porozmawiać, idzie do jego firmy. Nie zastaje go, ale spotyka Rafała, który zaprasza go do baru. Następnego dnia pracownica ośrodka adopcyjnego odwiedza Artura.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1403

Sebastian chce spotkać się z Antosią. Adam z Weroniką nie zgadzają się. Antosia jest świadkiem kłótni matki z Petrusem. Żaneta odkrywa, że na koncie biura podróży pojawił się przelew dokonany przez Małeckiego. Ewa dzwoni do Borysa z pytaniem, czy to jego zasługa. Filip przychodzi do mieszkania Hofferów po Ksawerego. Marta wykorzystuje okazję, by omówić z mężem sprawy związane z opieką nad synkiem. Jednak Filip nie jest jeszcze gotowy na taką rozmowę. Zapowiada, że wniesie pozew o rozwód. Marta jest załamana.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1256

Aneta angażuje się w organizację wyjazdu Marysi do Berlina. Załatwia jej nocleg w mieszkaniu znajomych. Na miejscu Majka miałaby zorganizować wystawę w imieniu fundacji w Polskim Instytucie Sztuki, który prowadzi znajomy Anety, Hubert. Paweł nie może zrozumieć zachowania byłej żony i tego, że go ignoruje. Bartek zamierza zorganizować w Wadlewie koncert. Grażyna daje się namówić Błażejowi na zabawę na torze gokartowym. Po powrocie para spędza ze sobą namiętną noc.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowy pomysł PO: Roczny urlop dla wszystkich wyczerpanych zawodowo! Co Wy na to?

W zamian mielibyśmy później przechodzić na emeryturę.

VIDEO: Największy idiota Wielkiej Brytanii?! 27 – letni Deon zrobił sobie tatuaż na twarzy!

Trupia czaszka, którą mężczyzna wytatuował w najbardziej widocznym miejscu ciała, jest jego 37. tatuażem!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 17:48
A se spędzę noc z dwa razy starszą kobietą, a do tego matką mojej byłej xddd Błażej rządzi xdd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 17:09
żałosny jest jest błażej ... ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 13:37
o loooool ten błażej to mega koleś jest xD ahahahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 13:12
ahahaa błażej i grazyna, no nie wierze!!! ahahah ale jazda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 07:32
ten Błażej to niezły trzepak :pp
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo