Impreza sylwestrowa w domu

30 Grudnia 2008

Impreza sylwestrowa – tzw. „domówka”, to wspaniała okazja do dobrej zabawy w gronie przyjaciół.

Impreza sylwestrowa w domu

To nie tylko świetna okazja do dobrej zabawy, ale również do pokazania znajomym, jaką jesteś dobrą organizatorką, kucharką oraz dekoratorką wnętrz na imprezkach. W końcu, radzenie sobie z kilkoma rzeczami naraz to domena kobiet.

Aby perfekcyjnie zorganizować przyjęcie, radzimy:

  1. Zastanów się, jaką formę ma mieć przyjęcie. Nie wszyscy muszą przychodzić w dżinsach i T-shircie. Zaproponuj eleganckie ubrania, a może impreza przebierańcowa? Wszystko zależy od kreatywności twoich gości.
  2. Przygotuj zaproszenia, które możesz dostarczyć własnoręcznie albo wysłać mailem. Pamiętaj o warunkach ubioru, godzinie rozpoczęcia imprezy, imieniu i nazwisku, telefonie kontaktowym organizatorki, czyli twoim oraz adresie, pod którym będzie się odbywała impreza.
  3. Wystrój wnętrza wiąże się z przebraniami gości. Jeśli będzie to impreza, załóżmy w stylu retro, pamiętaj o eleganckich elementach wnętrza, np. srebrnych świecach, błyszczących łańcuchach, złotych lub białych balonach. Jeśli planujesz natomiast imprezę w stylu antycznym (Egipt lub Rzym), pamiętaj o szczegółach, które nawiązują do przebierańcowej imprezy. A może dziwki i księża, jak z filmu „Dziennik Briget Jones”? Pomysłów jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od twojej kreatywności.
  4. Wystrój wnętrza na imprezę to również wystrój stołu. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem są proste potrawy, które nie zabiorą ci dużo czasu: kolorowo udekorowane kanapki, koreczki, sałatki warzywne i owocowe, zakąski (takie jak chipsy, ciasteczka i inne). Pamiętaj o ciepłej potrawie. Na imprezę sylwestrową najlepszy jest gar bigosu. To danie, które zawsze uratuje sytuację. Stół w sylwestra powinien być pięknie udekorowany. Nie zapomnij o ciekawych serwetkach, kolorowym obrusie, mnóstwie świec. Na stole możesz porozrzucać konfetti. Ustawiając talerze, rozmieść je tak, aby potrawy podobne do siebie nie stały blisko. Wtedy stworzysz efekt różnorodności dań.
  5. Balony, balony, balony... Balony, konfetti, serpentyny - to podstawowe elementy wnętrza na sylwestra. Możesz użyć ich jak najwięcej, a w szczególności tych pierwszych. Balony nie muszą być przyczepione do żyrandola, mogą także leżeć na półkach (zamiast bibelotów, które i tak na czas imprezy lepiej schować). Możemy również porozrzucać je na podłodze.
  6. Muzyka. To też jeden z głównych czynników wystroju wnętrza. Przy jej doborze musisz pamiętać o gustach twoich gości. Żeby dogodzić wszystkim, należy przygotować przynajmniej po dwie piosenki z każdego stylu plus nowości puszczane ostatnio w radio.

Powodzenie imprezy w największym stopniu zależy jednak od doboru gości. Wystrój jest tylko dodatkiem, który umili wam wspólną zabawę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (56)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-01 02:28:00

ja się bawię w domu przynajmniej mam neta xD :*:*:*:*:*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 17:48:00

ja zostaje w domu, z chipsami i szampanem i colą i fajnymi filmami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 17:29:00

ja robię domówkę bez tych wszystkich dodatków. Ludzie są najważniejsi, a nie balony. Do wszystkich Papilotek; Szczęśliwego nowego roku :)!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 16:50:00

no wlasnie, z tym confetti to przesada :P to nie remiza ze sie miotlą zgarnie, dywan trzyma :|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 15:17:00

e tam nuda, my mamy kofty, cole, szampana i dobre towarzystwo, przynajmniej nie trzeba bedzie sprzatac konfetti

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 12:11:00

Nigdy wcześniej nikt nie widział takich okazji cenowych!! Zniżki na sprzęt rtv, komputery i wiele innych nawet do 75%!! Telefony od 40zł!! Laptopy od 300zł!! Sprawdź to!!! http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=1661

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 11:07:00

Ładne zakończenie xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 10:53:00

[quote="Gosc"]ja mam stary drewniany dom w którym juz nie mieszkamy od 10 lat...tzn jak miałam 7 to się wyprowadziliśmy...i tam właśnie robie impressske:):) już 3 w tym miesiącu... a sprzątać to nawet nie będe musiała tylko śmieci sprzątnąć i git:):):) będzie jazda..:) a ozdobiony też jest ładnie...bo ostatnio kuzyn miał tam 18stke i mi ozdobiła jego mama z moją...:)[/quote] Super no i ...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 02:15:00

Moja domówka jest 3 osobowa ale zabawa i tak lepszA niż w tłumie na składkowej imprze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-31 00:07:00

[quote="Gosc"]a kto o zdrowych zmysłach chciałby przesiedziec sylwester w domu? :/[/quote] Zgłoś do usunięcia

Odpowiedz