Filmowe propozycje weekendowe

15 Maja 2010

Planujesz leniwy weekend? By nie tracić czasu na bezmyślne gapienie się w ekran, wybierz telewizyjną propozycję wartą obejrzenia!

Filmowe propozycje weekendowe

Papilot poleca! Rozpocznij dzień  niezobowiązującą animowaną  bajką, z dużą dawką dobrego humoru!

Sobota, TVP1, 10:10, Nowe szaty króla

Andy, czasy starożytne. Młody i porywczy Kuzco jest indiańskim królem. Zupełnie nie dba on o potrzeby swoich podwładnych, sam zaś jest wciąż spragniony nowych rozrywek i bez skrupułów korzysta z wszelkich uroków życia. Jego nieodpowiedzialny sposób bycia i rządzenia wzbudza gniew starej damy dworu. Bezwzględna i zła Yzma zamierza pozbyć się Kuzco i zasiąść  na tronie. Zleca swemu pomocnikowi otrucie króla. Nieudolny Kronk myli jednak buteleczki z magicznymi miksturami i w rezultacie Kuzco zamienia się w lamę. W tej postaci trafia do domu dobrodusznego wieśniaka, Pachy. Ten decyduje się mu pomóc w odzyskaniu władzy lub przynajmniej ludzkiego wcielenia, a przy okazji chce wpłynąć na zmianę postępowania króla. Kolejna przebojowa animacja wyprodukowana przez studio Walta Disneya. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory Stinga.

W Polskiej wersji językowej, głos króla Kuzco, brawurowo podkłada Maciej Stuhr!

Papilot poleca! Kolejny odcinek apetycznego starcia nowoczesnej kobiety sukcesu z realiami świata polskich restauracji…

Sobota, TVN, 18:00, Kuchenne rewolucje

Uznana autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga bankrutującym właścicielom restauracji w Polsce, którzy nie radzą sobie z kryzysem ekonomicznym. Odwiedza lokale wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Obserwuje i analizuje sytuację oraz wytyka największe błędy. Próbuje potraw, testuje umiejętności kelnerów i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka restauracje i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się  ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie lokali dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler powraca, by sprawdzić, czy jej wskazówki są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej. Program powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares", którego gospodarzem jest Gordon Ramsay.

Inne spojrzenie na miłość do bliskich…

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc. 9

Iza zakochuje się w Adamie. Piotrek zaczyna podejrzewać żonę o romans, ale nie domyśla się, kto może być jej kochankiem. Namawia Dawidzkiego, aby pomógł mu zdemaskować rywala. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Julia postanawia wrócić do Adama. Krzysztof skupia się na opiece nad synem, zaniedbując szukanie nowej pracy. Jego była szefowa Ewa ma dla niego nowe oferty, ale on nie przyjmuje z entuzjazmem jej propozycji.

Komedia romantyczna z Benem Stillerem!

Sobota, TVP 1, 20:20, Nadchodzi Polly

Ruben (Ben Stiller) pracując w firmie ubezpieczeniowej poświęcił całe swoje życie analizowaniu ryzyka. Nie przewidział jednak, że mimo przedsięwzięcia wszelkich możliwych środków gwarantujących błogi, życiowy spokój, pewnego dnia zostanie zdradzony przez nowopoślubioną żonę. Przykre doświadczenia utwierdzają go to tylko w postanowieniu, by każdą decyzję rozważać kilkakrotnie i unikać ryzykownych związków. Wtedy na jego drodze staje koleżanka z dzieciństwa – Polly (Jennifer Aniston), która wywraca jego ustabilizowane życie do góry nogami. 

Polska komedia!

Sobota, TVP 2, 21:20, Kochaj albo rzuć

Kazimierz Pawlak (Wacław Kowalski) i Władysław Kargul (Władysław Hańcza) otrzymują od Johna zaproszenie do złożenia wizyty w Chicago. Wraz z dziadkami jedzie ich wnuczka Ania (Anna Dymna). W Chicago dowiadują się,  że John zmarł i wkrótce odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Pogrążeni w smutku udają się na spotkanie z adwokatem. Okazuje się, że w testamencie John zapisał swój majątek rodzinie w Polsce oraz swojej nieślubnej córce, którą z woli zmarłego polska rodzina ma odszukać. Shirley (Duchyll Martin Smith) zjawia się na pogrzebie ojca, a Kargul i Pawlak nie mogą się pogodzić z faktem, że krewna Kazimierza jest ciemnoskóra. Tylko Ania natychmiast zaprzyjaźnia się z nową ciocią. W czasie uroczystości otwarcia Domu Polonii Kazimierz wygłasza wzruszającą mowę przywołującą pamięć fundatora tej placówki - swojego zmarłego brata Johna. Po załatwieniu wszystkich spraw dziadkowie z Anią wracają do kraju... Film jest ostatnią częścią trylogii opisującej dzieje Kargulów i Pawlaków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 12:03:42

powinno byc jeszcze napisane jaki rodzaj filmu;/;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 13:37:04

a co z dzisiejszym filmem na tvn?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 11:12:30

DOŁADOWANIA ZA OGLĄDANIE REKLAM! Wejdz na strone www.otineo.pl i zarejestruj się (trzeba zadzwonic, jest to polaczenie trwające 5 sekund wiec kosztuje tylko 5 gr, istotne jest żeby dzwonic z tego nr na który założyło się konto!! Aby potwierdzic, prawidłowośc numeru ). Oglądasz krotkie reklamy (nawet ciekawe) i już po około 15 minutach możesz doładować tel za 5zł!!! Za darmo!!! Podczas rejestracji jako nr osoby polecającej podaj: 48 726847938 (warunkiem otrzymywania doladowań jest POPRAWNE wpisanie nr, inaczej nie uzyskamy pelnego dostępu do serwisu) PIENIĄDZE ZBIERA SIĘ LATWO JAK JUZ MOWIŁEM TEN SERWIS DZIAŁA NA 100% SPRAWDZONY! NAJLEPSZY NA ZARABIANIE ZA FREE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 11:03:34

nie ma dzisiaj nowych szat króla Papilocie ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 10:22:23

yyy gdzie wy macie dzisiaj nowe szaty krola w tvp1? :|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 10:21:32

yyy gdzie wy dzisiaj macie w tv nowe szaty krola?;|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 07:09:18

nie wkurza was ta reklama o.b co się włącza przy otwieraniu nowej strony? Wkurza mnie to ciągłe wyłączanie w niej dźwięku :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 00:21:37

joł joł ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1