Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup już po raz dwunasty!

11 Maja 2018

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to najbardziej prestiżowe zawody golfa kobiet w Polsce oraz jedne z najbardziej znaczących w tej części Europy. Sklasyfikowany w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa turniej – odbędzie się po raz dwunasty

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

W dniach 11-12 czerwca uczestniczki rywalizować będą na polu golfowym Mazury Golf & Country Club.
Dr Irena Ladies’ Golf Cup to dwa dni sportowej rywalizacji w międzynarodowym gronie. Turniej, będący jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy, rozegrany zostanie na 36. dołkach, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe. Panie zagrają o wyjątkowe nagrody, wśród których znajdą się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER, Chervo. A to wszystko w szampańskiej atmosferze, w którą zadba nowy partner turnieju – G.H. Mumm Champagne. Po raz pierwszy partnerem tego najbardziej prestiżowego amatorskiego turnieju dla kobiet jest Porsche Centrum Warszawa. Jedną w wyjątkowych tegorocznych nagród będzie również wyjazd na prestiżowy turniej do Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris.

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to nie tylko sportowe emocje i wyjątkowe spotkanie towarzyskie.  To również okazja do relaksu i możliwość skorzystania z oferty pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Turniej z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek nie tylko z Polski, tegoroczne uczestniczki będą reprezentowały m.in. Estonię, Szwecję, USA czy Austrię.

Sekret tego niepowtarzalnego wydarzenia ukryty jest w elegancji dyscypliny jaką jest golf  – pola golfowe całego świata podczas prestiżowych turniejów stają się centrum niezwykłych sportowych i towarzyskich  wydarzeń.

Więcej o turnieju i jego uczestniczkach na: www.DrIrenaErisGolf.com  oraz www.Facebook/LadiesGolf

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz