FACEBOOK: To tutaj prostytutki szukają nowych klientów! Bez wychodzenia z domu!

Facebook to nowy sposób na promocję swojego biznesu. Parkingi pod hotelami i dworce odeszły do lamusa.
FACEBOOK: To tutaj prostytutki szukają nowych klientów! Bez wychodzenia z domu!
10.02.2011

Ogłoszenia w prasie, erotyczne ulotki, szukanie klientów na ulicach i dworcach to metody, które coraz rzadziej stosują współczesne prostytutki. Dziewczyny lekkich obyczajów korzystają teraz z zupełnie innych sposobów promocji. W dobie Internetu, najlepszym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie portali społecznościowych.

Według badań przeprowadzonych przez profesora z Uniwersytetu Columbia, 25 procent nowojorskich prostytutek używa swoich profili na Facebooku do zdobywania klientów. Okazuje się, że prostytutki, które mają swój profil na „Fejsie” zauważyły większy ruch w biznesie niż ich pozostałe koleżanki.

Facebook jest więc teraz numerem jeden w procesie rekrutacji klientów. Niektórzy nazywają go nawet dzielnicą czerwonych latarni XXI wieku!

Karina Hefner

Zobacz także: 

Jak się zachowywać, żeby być idealną żoną? Porady z lat 50-tych (z przymrużeniem oka)!

Oto 15 zasad zainspirowanych amerykańskim poradnikiem z 1955 roku: „The Good Wife's Guide”. Przeczytaj zabawne nakazy dla dobrych żon! 

Słodkie pierścionki z miniaturkami jedzenia! FAJNE?

Apetyczna biżuteria dla kulinarnych smakoszek i zapalonych fashionistek!

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 02:23
ZENUJECE!! A OBSLIZGLE STARE DZIADY NIBY SPRAWDZAJA SPRAWY ZWIAZANE Z PRACA (WERSJ DLA GLUPICH I NIE CZUJNYCH ZON I DZIEWCZYN) A TAK NA PRAWDE BUSZUJA W POSZUKIWANIACH PROSTYTUTEK I ROZNYCH PRZEDZIWNYCH FOTEK!! PRZY OKAZJI SLINIAC PODKOSZULEK HAHAH DLATEGO FACEBOOK JUZ DAWNO NIE JEST TYM CZYM MIAL BYC I TO JEST SMUTNE!!! DLATEGO CORAZ RZADZIEJ TAM ZAGLADAM...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo