Uwaga, coraz trudniej znaleźć partnera! Na jednego faceta przypada aż 10 kobiet!

Rodzi się coraz więcej dziewczynek niż chłopców! Grozi nam scenariusz rodem z "Seksmisji"?
Uwaga, coraz trudniej znaleźć partnera! Na jednego faceta przypada aż 10 kobiet!
05.02.2011

Jak donoszą najnowsze statystyki, na świecie rodzi się więcej dziewczynek niż chłopców! Narastająca dysproporcja pomiędzy płciami sprawia, że kobiety muszą wkładać dużo wysiłku w znalezienie partnera. Nie jest to jeszcze scenariusz rodem z "Seksmisji", jednak są miejsca w Polsce, gdzie na jednego pana przypada aż dziesięć pań!

Według badań GUS, najwyższy stopień feminizacji znajduje się w województwach: śląskim, łódzkim i mazowieckim. Wbrew powszechnej opinii szanse na poderwanie faceta w dużym mieście również są bardzo słabe. Tutaj to mężczyźni mają w czym wybierać. Często spotykają się z trzema, czterema dziewczynami, zanim wybiorą sobie towarzyszkę życia. Mają taki przywilej, ponieważ jest ich mniej, tym samym "rozchodzą się jak świeże bułeczki"!

Przyczyny przewagi pań nad mężczyznami nie da się do końca wyjaśnić. Wpływ na taką sytuację mają być może uwarunkowania genetyczne. Nie zmienia to jednak faktu, że my kobiety musimy coraz częściej walczyć o swojego faceta.

Na szczęście, istnieją jeszcze miejsca w Polsce, gdzie proporcje pomiędzy płciami są dla nas jak najbardziej korzystne. Warto poszukać w mniejszych miejscowościach takich, jak Pelplin, Rajgród, Polanów czy Wąsosz, zwłaszcza że, jak dowiedli naukowcy, faceci chętniej żenią się tam, gdzie dziewczyny są rzadkością!

Karina Hefner

Zobacz także:

Polacy to RASIŚCI? Nie lubimy Romów, Wietnamczyków i Arabów!

Nie tolerujemy zazwyczaj tego, czego się boimy, czego nie znamy, tego, co wydaje nam się obce.

Kościół poddaje się modzie? Organizuje msze święte dla singli!

Osoby, które nie mają partnerów, najpierw idą na nabożeństwo, a potem na wspólny poczęstunek, podczas którego dobierają się w pary.

Polecane wideo

Komentarze (60)
Ocena: 4.98 / 5
Anonim (Ocena: 4) 04.02.2016 11:46
Witam, Drogie Panie.... To nie jest średniowiecze żebyście się uważały za jakieś księżniczki....pozatym w średniowieczu było ich tylko kilka, a tu sie okazuje że w Polsce są wyłącznie księżniczki..... I nie czekajcie na księcia z bajki...ich już dawno nie ma. Same do tego doprowadziłyście..... Tak więc jeśli masz już jakiegoś faceta to przede wszystkim wierność i zaufanie, bo jak facet to naprawde od Ciebie poczuje że mu ufasz i nie oszukujmy sie łóżko też jest bardzo ważne, jeżeli dajesz rade w łóżku..... To facet Cię nie zostawi, nawet nie pomyśli o innej a tym samym zacznie Cię traktować jak " księżniczkę", ale na to trzeba trochę czasu i starań z waszej strony, drogie panie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 18:43
Przez to wszystko ( dziurawce) cieżko o wszystko o faceta, prace o wszystko.Wygrywa tylko cwaniastwo i kur...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 18:41
za dużo dziurawców jest na tym świecie szczególnie w wieku od 15 do 30. Co sie stało z tymi facetami!!. Ci co zostali to tylko siano w gaciach-jajach mają że same dziurawce robią
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2012 11:51
jestem samcem szukam kobiet na sex bez zobowiązań tel.797551837 dzwoniąc podaj hasło ; misiek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 13:07
Bzdury statystycznie rodzi sie duzo wiecej chlopcow smiertelnosc po 40 mezczyzn jest duzo wyzsza nizkobiet i stad mamy te 115 kobiet na 100 m (z czego spora cześć jest w wieku naszych babć) wiec stwierdzenia durnych bab ze jest wiecej kobiet i faceci moga w czym wybierac jest kosmicznie durne niczym zalozenie ze czlowiek ma 2 nogi pies 4 wiec srednio maja po 3 nogi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie