Polscy politycy: Z którymi nasze rodaczki najchętniej poszłyby do łóżka?

Czy rzeczywiście mamy dość polityków? Badania dowodzą, że ponad 50% Polek miałoby ochotę na noc z jednym z nich!
Polscy politycy: Z którymi nasze rodaczki najchętniej poszłyby do łóżka?
Paweł Poncyliusz
15.01.2011

Jacy mężczyźni rozpalają zmysły Polek? Okazuje się, że marzymy nie tylko o przystojnych aktorach czy seksownych lekarzach z ulubionych seriali… Instytut Homo Homini na zlecenie Super Expressu pod lupę wziął zupełnie inną grupę mężczyzn. To prawdziwi faceci: dzierżący władzę, dbający o własny wizerunek – zadbani i dobrze ubrani manipulanci. Czy obok kogoś takiego można przejść obojętnie? Na pewno nie! O kogo chodzi? Mowa o polskich politykach! Którzy z nich są najprzystojniejsi? Czy najbardziej atrakcyjni są ci, którzy obecnie mają największą władzę? 

Ankieta obnażająca prawdę o Polkach

 Z przeprowadzonej wśród pań ankiety jednoznacznie wynika, że Polki najchętniej spędziłyby noc z Pawłem Poncyliuszem, a idealnym kandydatem na randkę byłby Grzegorz Napieralski. Obok tych dwóch politycznych „ciach”, miano najbardziej atrakcyjnych uzyskali stali liderzy, którzy na scenie nie tylko politycznej są obecni już od lat. Tuż za podium nie zabrakło również tych, których obecność w rankingu najatrakcyjniejszych mężów stanu jest nieodgadnioną niespodzianką! 

Co podoba nam się w posłach?

Celem badania było sprawdzenie, który polityk jest niekwestionowanym bożyszczem serc wyborczyń. Zadaniem respondowanych było udzielenie odpowiedzi na dwa pytania: Z którym posłem chciałaby Pani umówić się na randkę? i Z którym politykiem chciałaby Pani spędzić noc?. Czy rzeczywiście władza idzie w parze z seksapilem?

 

Grzegorz Napieralski

Grzegorz Napieralski

Z kim na randkę, z kim do łóżka…

Najatrakcyjniejszym partnerem na romantyczny wieczór (jak już wcześniej wspomniano) okazał się być szef SLD – Grzegorz Napieralski. Zaraz za nim uplasował się Paweł Poncyliusz, wyprzedzając kolejno: Wojciecha Olejniczaka, Grzegorza Schetynę, Jarosława Gowina, Waldemara Pawlaka i Antoniego Macierewicza. Kto według ankietowanych byłby najlepszym kochankiem? Niekwestionowaną pozycję lidera w tym aspekcie zajął Paweł Poncyliusz. Drugą lokatę zajął prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, a ostatnie miejsce na podium przypadło Waldemarowi Pawlakowi…

Dla zaskoczonych wynikami lub tych z nas, które nie zgadzają się z podobną klasyfikacją, mamy pocieszenie. Niemal połowa badanych Polek przyznała, że wspólna noc z jednym z polityków w żaden sposób nie stanowi realizacji ich marzeń. Nic dziwnego – z jednej strony, przystojny polityk, to na polskiej scenie politycznej prawdziwy rarytas, z drugiej, czy można zakochać się w kimś, kto pochodzi z innej, a nawet wrogiej partii politycznej, której szczerze nienawidzimy? 

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

RANKING: Który serialowy lekarz jest najseksowniejszy?

Kobiety, którym uda się oprzeć ich wdziękom można policzyć na palcach jednej ręki! Serialowi lekarze... inteligentni, poważani, wrażliwi na ludzkie cierpienie i zabójczo przystojni!

Brzydcy mężczyźni są bardziej płodni!

Chcesz szybko zajść w ciążę? Poszukaj brzydkiego faceta!

Komentarze (79)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 16:09
Z Olejniczakiem, Poncyliuszem, Ziobro też mi się bardzo podoba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 00:26
jóóóózio oleksy !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 15:18
poncyliusz i moze tusk, kiedys mi sie nie podobal, ale ostatnio jakos zmienilam do niego stosunek i uwazam ze ma to cos w sobie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 11:57
A ja bym umówiuła się na randkę z Komorowskim lub Kaliszem, bo ich opowieści można słuchać bez końca...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 13:23
Poncyliusz- jak najbardziej ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo