Dom Spokojnej Starości dla prostytutek - zdjęcia!

W Meksyku powstał dom spokojnej starości dla pań lekkich obyczajów!
Dom Spokojnej Starości dla prostytutek - zdjęcia!
17.12.2010

Domy Spokojnej Starości powstają z myślą o zapewnieniu starszym osobom bezpiecznej przystani po zakończeniu aktywnego życia zawodowego. Ludzie, którzy tam trafiają, mogą liczyć na opiekę lekarzy i pielęgniarek oraz na miłą, rodzinną atmosferę.

prostytutka

Prostytutki, które decydują się na uprawianie swojego zawodu przez większość swojego życia, na starość stają się osobami bardzo samotnymi. Profesja nie pozwalała im bowiem założyć własnej rodziny lub zostały z niej wykluczone. W Meksyku pomyślano o takich właśnie kobietach. Specjalnie z myślą o nich utworzono tam Dom Spokojnej Starości.

dom spokojnej starości

To właśnie tutaj większość z pań spędzi ostatnie dni swojego życia.

prostytucja

Coraz częściej do Domu Starców trafiają osoby, które nie mogą liczyć na pomoc swoich bliskich lub nie posiadają rodzin i dzieci.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2010 00:29
Nie ma popytu nie ma podaży proste!!!!!!! gdyby nie faceci i ich chore potrzeby i chodzenie na boki zawod ten nie mialby prawa bytu ...ale niestety facet to swinia i jedna kobieta mu nie wystracza!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2010 23:00
wolalbym juz zamiatac ulice niz to robic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 16:29
Też są ludzmy kazdy mysli ze jak prostytutka to bez uczuc itp mam przyjaciolkę taką i jest jak każdy tylko prace ma inna. Nie oceniam jej ona wybrała to ok. Muszę to zrozumiec.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 15:33
hahahahahahahahahahahaha doobre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 13:52
Mi jest ich bardzo żal. Naprawdę. Wiem, co muszą przeżywać ... Wg, mam dużo empatii do starszych ludzi,zwłaszcza z przeszłością.. Bardzo smutno się na to patrzy. Sama co prawda nie jestem prostytutką, ale do najświętszych nie należę Nie będę nikogo oceniać i rozliczać, bo od tego jest Bóg. Nie wy. One też są ludźmi i należy im się godna starość. Nie są to jakieś morderczynie czy inni wynaturzeńcy. Więc nie przesadzajcie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie