Brudna tajemnica Brytyjczyków: Jak często sprzątają toalety?

Statystyki są bezlitosne - łazienki w brytyjskich domach są tak brudne jak miejskie szalety!
Brudna tajemnica Brytyjczyków: Jak często sprzątają toalety?
21.11.2010

Magazyn "Sunday Express" przeprowadził wśród swoich czytelników ankietę dotyczącą utrzymywania czystości w domu. Wnioski są porażające, ponieważ okazuje się, że Anglicy są strasznymi brudasami!

- Domowe toalety u Brytyjczyków są równie brudne jak te w miejskich szaletach. Dlaczego? Bo ich nie w ogóle nie myją! - informuje express.co.uk Raport ujawnia, że podczas ewentualnego sprzątania Brytyjczycy przecierają szmatką jedynie najbardziej widoczny brud, znajdujący się na desce sedesowej. Natomiast pozostałe obszary łazienki pozostają nietknięte, i to przez lata!

Badanie przeprowadzono z okazji Europejskiego Dnia Toalety, organizowanego przez stowarzyszenie „Toilet Twinning” , które działa na rzecz zapobiegania chorobom spowodowanym brakiem higieny w najbiedniejszych regionach świata. Wielka Brytania do nich nie należy, a jednak wyniki ankiety wcale nie odstają od tych z najuboższych krajów.

Wygląda na to, że winą za taką sytuację można obarczać współczesne gadżety. Otóż jeden na czterech respondentów zadeklarował, że do toalety zabiera ze sobą telefon, aby czatować, pisać maile lub sprawdzać Facebooka!  W takiej sytuacji rzeczywiście ciężko zauważyć piętrzący się wokoło brud...

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Połowa warszawiaków regularnie pali marihuanę

Zasada 6U – pozwala schudnąć szybko i przyjemnie!

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2010 22:05
Innych zdjec nie mieliscie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2010 23:30
czemu ona siedzi na opuszczonej desce klozetowej ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2010 10:21
to sie nazywa stereotyp. mieszkam w anglii i bylam w wielu domach brytyjczykow a ich toalety sa tak czyste jak i w polsce. Co wyscie sie tak na nich uwzieli ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2010 08:36
straszne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2010 22:10
Ahh, Ci co mieszkaja w Anglii to chyba powinni pomyslec o preprowadzce jak sie im tak nie podoba. Polowa anglikow jest brudasami, a w Polsce moze nie ma zadnych, tak? No jasne. Mieszkam w Angli 3 lata, mam wielu znajomych ktorzy sa anglikami, i nie zdarzylam sie jeszcze z Typowym mega brudasem. A co do toalet, to chyba na jakims zadupiu totalnym musicie mieszkac, Ja mieszkam w malym miasteczku i sa ta publiczne toalety, ktorych nawet nie mozna porownac do tych WC przeszonych ktore w polsce sa:L.!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie