Prezenty świąteczne: Jak zasugerować ukochanemu, co chciałabyś dostać?

Każda kobieta ma swoje metody na otrzymanie wymarzonego upominku od ukochanego. Kłopot w tym, że jest tylko jedna skuteczna droga do osiągnięcia celu.
Prezenty świąteczne: Jak zasugerować ukochanemu, co chciałabyś dostać?
19.11.2010

Kobiety wiedzą jak manipulować męskimi sercami i zmysłami, aby zdobyć to czego najbardziej pragną. Swoich sztuczek używają szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą gwiazdkowe prezenty.

Jak donosi "The Daily Mail", ekspert od mowy ciała - prof. Geof Beattie - przebadał ponad tysiąc kobiet i doszedł do wniosku, że  panie najczęściej próbują wymusić prezenty typowymi metodami, na przykład niby przypadkiem rozrzucając po domu notatki przypominające listy do św. Mikołaja. Jednak to na nic, ponieważ mężczyzna i tak nie zauważy naszych wysiłków, a w najlepszym wypadku uzna zostawione na stole kartki za listę spożywczych zakupów.

Kolejnym kobiecym trikiem jest głoszenie "luźnych uwag" podczas wspólnego chodzenia po sklepach. Niestety, faceci są głusi na takie gadanie, ponieważ podczas wizyty w centrum handlowym myślą tylko o tym, kiedy wrócą w końcu do domu... 

Innym sposobem na podejście mężczyzny są rzucane niby mimochodem komentarze na temat stroju mijanej na ulicy kobiety. Jednak i tym razem mamy złą wiadomość - każdy samiec odbiera tego rodzaju uwagi jako zwykłą babską paplaninę i wyłącza się już po pierwszej sylabie.

Co jest naprawdę skuteczne? Tzw. technika ukrytych podpowiedzi, która działa w 65 proc. przypadków! - Kobieta powinna być po prostu cierpliwa i stale - w grudniu, mimochodem wtrącać w rozmowie z mężem czy parterem zdanie związane z pożądanym prezentem. Nawet najmniej domyślny facet w końcu to zrozumie. - przekonuje prof. Geoff Beattie.

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Świąteczne prezenty. Sprawdź co znajdzie się pod Twoją choinką!

Co mężczyźni sądzą o kobietach wiecznie na diecie?

Polecane wideo

Komentarze (33)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 22:05
jestem facetem i mam do powiedzenia dwa slowa: skonczcie kwilic!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 16:41
ja tam napisałam 'list do mikołaja' i wysłałam mailem do mojego mężczyzny ;) i zadziałało :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 20:58
"głupie generalizowanie na temat `typowych samców`. może redakcja papilota spotyka się z osobnikami, których ewolucja nie zaszczyciła swą dobrocią, ale czas przyjąć do wiadomości, że są na świecie normalni faceci, którzy potrafią myśleć i słuchają swoich kobiet, bo zwyczajnie interesuje ich co mówimy, o czym myślimy i marzymy." Otóż to! Dla nich istnieje tylko jeden stereotyp faceta. Mój np zawsze mnie uważnie słucha i uwielbia ze mną chodzić po sklepach
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 16:48
a ja zawsze pierwsza pytam go co on chce, i zazwyczaj po odpowiedzi pyta 'a co ty byś chciała ?' najłatwiejsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 16:17
mój wujek kiedyś kupił swojej żonie w prezencie opony
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie