Rewolucyjny bank spermy: Pozwala swoim klientkom na kupno nasienia od sobowtórów gwiazd!

Kolor oczu, włosów, wzrost... Takie cechy można wybrać dla swojego dziecka korzystając z banku nasienia. Dlaczego więc nie upodobnić go do kogoś sławnego?
Rewolucyjny bank spermy: Pozwala swoim klientkom na kupno nasienia od sobowtórów gwiazd!
17.03.2011

Cryobank.com to ostanio najbardziej popularny bank spermy w Stanach Zjednoczonych. Jego innowacją jest to, iż zrzesza najprzystojniejszych mężczyzn, którzy są pogrupowani względem podobieństwa do sław Hollywoodu. Przyszłe mamy mają do wyboru geny podobne do Leonarda DiCaprio czy Ewana McGregora. 1987 panów uważa, że są do nich podobni. Kobiety mogą także wybierać wśród takich gwiazd jak Ashton Kutcher, Tom Criuse, Ben Affleck, Bruce Willis, Collin Farrell, Russell Crowe lub David Beckham.

Cryobank działa na rynku od 1977 roku i jest obecnie jednym z największych banków spermy na świecie. Ponadto bank oferuje także swoje usługi przez intenet. Jak twierdzi współzałożyciel firmy, portal jest niezwykle dyskretny i wygodny dla samonych pań, które szukają odpowiedniego kandydata na ojca swego dziecka. 

Europejskim odpowiednikiem jest portal BeatifulPeople.com. W lecie tego roku serwis dla najpiękniejszych uruchomił także banki nasienia BeatifulBaby.com. Tam ludzie mogą wymienić swoje DNA bez potrzeby łączenia się w pary.  Aby móc zalogować się na stronie należy spełnić przede wszystkim jeden warunek. Należy być osobą o nieprzeciętnej urodzie. Potem jeszcze kilka wewnętrznych selekcji i już można planować dziecko z wybranym przez siebie przystojniakiem.

Dane włascicieli serwisu BeatifulPeople.com szacują, że dzięki nim przyszło na świat około 600 prześlicznych dzieci. Prezes Greg Hodge nie przejmuje się żadną krytyką,  ani zasadami moralnymi. Jego zdaniem  w dzisiejszym świecie to zewnętrzne piękno otwiera drzwi do kariery i szczęścia. A dla dobra dzieci najważniejszym elementem jest właśnie to czy przyszły tatuś jest przystojny i dobrze zbudowany.

Portal działa już od 8 lat. Obecnie zrzesza 600 tysięcy użytkowników ze 190 krajów na całym świecie.

Czy jest tu miejsce na etykę i moralność?

Kinga Walczak

Zobacz także:

 Problemy z zajściem w ciążę? Pokonaj je!

Niepłodność to dla wielu osób wyrok. Jak ją rozpoznać i czy można ją wyleczyć?

Faceci nie będą nam już potrzebni?

Brytyjscy naukowcy stworzyli sztuczną spermę. To prawdziwy przełom w dziedzinie leczenia bezpłodności, ale również… sposób na to, jak samodzielnie zajść w ciążę. Czy kobieta przyszłości nie będzie już potrzebowała mężczyzny?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2011 15:03
O lol ja miałam profil na beautifulpeople.com ale że to jest bank spermy to pierwsze słyszę xDDD Przecież to jest zwykły portal randkowy -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2011 13:10
''w dzisiejszym świecie to zewnętrzne piękno otwiera drzwi do kariery i szczęścia''-dzieki za cios :( ='( to innych juz szczescie i kariera nie czeka?:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2011 11:04
mnie sie podoba ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2011 09:09
oj ale mieć dziecko które ma cechy jakiegoś przystojniaka...ale często tacy to w głowie mało mają;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2011 02:54
BZDURA!!!!!!!! CZESTO DZIEJES IE TAK ZE BRZYDKIM RODZICOM RODZI SIE LADNE DZIECKO A LADNYM NIE ZBYT URODZIWE BO NP WDALO SIE W DZIADKOW LUB INNYCH PRZODKOW...LADNY RODZIC...FACET CZY KOBIETA NIE DAJE GWARANCJI NA LADNEGO POTOMKA!! I CO WTEDY ZWROT PIENIEDZY? JAK MOZNA BYC TAK GLUPIM I SIE NA TO NABIERAC!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo