Warszawianki to najseksowniejsze kobiety na świecie!

Dlaczego to właśnie mieszkanki stolicy są takie seksowne? Ich urok docenił australijski dziennik, tworząc swój wyjątkowy ranking!
Warszawianki to najseksowniejsze kobiety na świecie!
24.10.2010

„The Sydney Morning Herald” przeprowadził ranking na najseksowniejsze miasto. Obok np. Paryża i Barcelony znalazło się miejsce także dla Warszawy.

Jak wylicza gazeta – W czołówce, obok polskiej stolicy, znalazło się także miejsce dla Sulu, Caracas, San Francisco, Buenos Aires, Tel Avivu, i Sao Paulo.

Poszczególne miasta zajmowały kolejne miejsca w rankingu na podstawie różnych specyficznych cech wyróżniających je na tle innych. I tak na przykład Barcelona jest najbardziej sexy pod względem urokliwych, nocnych zabaw w knajpkach. W San Francisco natomiast można spotkać najseksowniejsze studentki.

Nasza stolica łączy w sobie podobno najlepsze cechy obu wyżej wymieninych miast - posiada bowiem zarówno ciekawe miejsca, jak i piękne kobiety.

Polska stolica nie jest miejscem romantycznym i mieszka tam nieproporcjonalnie dużo urodziwym ludzi. Dziwnym zrządzeniem losu w genowej ruletce mocno się obłowili. Jedno wyjście do klubu wystarczy, by ubiegać się o kartę stałego pobytu – ocenia dziennikarz działu „Podróże”.

Jesteście dumne z takiego wyróżnienia? Zgadzacie się z opinią dziennika?

Kinga Walczak

Zobacz także:

Magia zaklęta w imieniu

Jak zaplanować sobie tydzień?

 

Polecane wideo

Komentarze (157)
Ocena: 5 / 5
Klara (Ocena: 5) 20.10.2020 22:32
To z now sie zima zbliza musze sie z burakami wyrobic .
odpowiedz
Klara (Ocena: 5) 20.10.2020 22:31
Ja mam tez inne sprawy na glowie jutro placki musze robic
odpowiedz
Klara (Ocena: 5) 20.10.2020 22:30
Nic innego nie wymysle jesli nie beda mieli sil to nie zdolam ich postwic na nogi
odpowiedz
Klara (Ocena: 5) 20.10.2020 22:29
Oni tez maja swoje lata niech robia jak uwazaja ja sie nie wtracam sprubuje jakos zeby postwic ich na nogi jesli sie nie uda to juz nie moj problem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 12:59
Mówcie co chcecie ale kielczanki to dopiero sztuki. Chociaż w każdym mieście znajdzie się jakaś urocza dziewczyna ale kielczanki i tak są górą !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie