Jak zmienia się kobieca sylwetka? (Prognozy na przyszłość)

Specjaliści od ewolucjonizmu są zgodni. Kobiety za kilkaset lat będą w znacznym stopniu różnić się od nas samych. Jakie będziemy? Bynajmniej nie wysokie i wiotkie!
Jak zmienia się kobieca sylwetka? (Prognozy na przyszłość)
16.10.2010

Ludzkość od lat zastanawia się nad przyszłością świata i rasy ludzkiej. Czy człowiek nadal ewoluuje i czy to możliwe, że w przyszłości ludzie wszystkich nacji i ras zmienią się w ten sam sposób? Już jakiś czas temu, naukowcy na całym świecie doszli do wniosków, że takiej ewentualności nie można wykluczyć. Człowiek cały czas zmienia się tak, by jak najlepiej radzić sobie z otaczającym go środowiskiem. Ta zależność dotyczy przede wszystkim pań. Niestety to nie nowa technologia, robotyzacja i poprawy standardów życia dyktują drogę ludzkiej ewolucji. Mimo wielu nadziei, nie staniemy się ani wyższe, ani szczuplejsze, ani mniej kobiece…

Dokąd zmierza ewolucja?

O kierunku w jakim zmierza powolny proces rozwoju wyglądu i budowy kobiet nadal nic się nie zmienia. Liczy się przede wszystkim przedłużanie gatunku i przekazywanie swoich genów kolejnym pokoleniom. Rodzenie dzieci jest więc jedynym wyznacznikiem, warunkującym ewolucję wyglądu kobiet na całym świecie. Swoje piętno mogą nieznacznie odcisnąć również aspekty kulturalne, a w tym religijne. Na podstawie badań, naukowcy doszli do wniosku, że liczba rodzonych przez kobiety dzieci, zależna jest od wyznania danej pary rodziców oraz od ich światopoglądowych przekonań. Okazało się, że w dziedzinie bycia mamą, niekwestionowanymi liderkami są katoliczki. Na tej podstawie nie należy jednak twierdzić, że właśnie ze względu na tę zależność przetrwają jedynie chrześcijanie. O wiele ważniejsze są cechy fizyczne!

W odróżnieniu od cech kulturowych, własności budowy ludzkiego ciała to trendy, które nie podlegają tak szybkim zmianom, jak chociażby przekonania religijne. Ich biologiczne uwarunkowanie to swoista gwarancja na to, by dana tendencja mogła nie tylko przetrwać, ale nawet narastać! Właśnie w ten sposób w przyszłości kobiety staną się niższe, grubsze i bardziej humorzaste. Na szczęście nie ma się, czego obawiać, zapowiadana zmiana ma nastąpić za 400 lat. By tak się stało, rządzący prawami natury trend musi utrzymać się przez 10 kolejnych pokoleń. Wszystko za sprawą prawa eliminacji jednostek słabszych, a tymi okazują się być ideały współczesnych kanonów mody. 

Nowe kanony piękna

Według badaczy zmiany wzorców piękna są nieuniknione. Ponoć to integralna część ewolucjonizmu, którego nie da się uniknąć. Kolejnym pokoleniom będą przekazywane jedynie te geny, których matki, będą miały najwięcej dzieci. Jakie to kobiety? Przede wszystkim niższe i grubsze. Okazuje się, że zasada wybierania przez mężczyzn partnerek niższych od siebie (różnica musi wynosić ok. 15 cm) ma swoje ewolucyjne wyjaśnienie. Jeszcze sto lat temu średnia długość życia kobiet była o wiele krótsza niż dziś. Możliwość posiadania szybciej dojrzewającej kobiety była więc o wiele bardziej opłacalna. To właśnie niższe panie rozwijają się szybciej, dlatego wcześniej mogą stawać się matkami. Właśnie, dlatego mężczyźni żenili się z dziewczynkami w wieku 15-16 lat tak, by móc jak najszybciej przekazać swoje geny potomnym.

jakie kobiety podobają się mężczyznom

Gruba i rozhisteryzowana kobieta przyszłości

O wiele bardziej niż wzrost w cenie będzie tłuszcz! Im więcej tym lepiej. By móc miesiączkować, przechodzić owulację i w konsekwencji zachodzić w ciążę, udział tkanki tłuszczowej w całkowitej masie ciała kobiety nie może być mniejszy niż 20%. Mimo to „pod lupę” będą brane przede wszystkim biodra! Dlaczego? Okazuje się, że im więcej tłuszczu w biodrach kobiety, tym wyższe będzie IQ jej dziecka! Mózg płodu rozwija się prawidłowo tylko wtedy, gdy organizm matki dostarczy mu nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, w ciele kobiet gromadzonym przede wszystkim w biodrach i udach. Panie z sylwetką inną niż typ „gruszki” mogą więc zacząć się martwić, ponieważ inne rodzaje postury zagrożone są wyginięciem!

Ostatnim elementem idealnej kobiety przyszłości wyselekcjonowanej drogą ewolucji jest odpowiedni charakter. Jednak wśród naszych prawnuczek rodzących dzieci, na próżno będzie można szukać spokojnych, ciepłych mam o zrównoważonym stanie ducha. Według prognoz większość kobiet stanie się neurotyczkami! To właśnie one już teraz rodzą największą ilość dzieci, które swoje odziedziczone cechy charakteru przekazują dalej. Czy w tej kwestii liczy się humorzasta atrakcyjność pań, wabiących potencjalnych ojców? Naukowcy nie są jeszcze zgodni co do tego, jakie cechy zmiennej, burzliwej natury kobiet wabią mężczyzn. Być może chodzi o przewidywalne przywiązanie rozhisteryzowanych pań?

Prawdopodobnie na wieść o grubych niskich i do tego humorzastych modelkach, dyktatorom mody aż skóra cierpnie. Tym bardziej, że walka z ewolucją jest z góry przegrana…

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Czy powiedzieć o zdradzie?

Nowa dziewczyna eks - faceta - co o niej myślisz?

Komentarze (82)

Ocena: 4.95 / 5
bumbum (Ocena: 1) 03.05.2014 21:46
ło boziu! jakie pierdoły ;_;
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 23:10
jak dla mnie to nieudowodnione bzdury, żaden naukowiec nie wie jak będzie wyglądać świat za 400 lat jeśli bedzie., proste.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 19:56
Idealna kobieta to taka która ma 170 cm zwrostu, przy tym wazy ok 50 kg, i ma wymiary 90/60/90
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 16:13
MAM 178 cm i 54kg to dużo
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 21:42
klepsydra cechuje się nie tyle dużym biustem co podobną szerokością ramion i bioder :) ja mam figurę klepsydry i rozmiar miseczki C tak, że to zalezy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo