Mąż do wynajęcia - wsparcie za kilkadziesiąt złotych!

Za pieniądze dostaniesz wszystko – nawet męża! Jakie są reguły gry i na co możesz sobie pozwolić wynajmując męża?
Mąż do wynajęcia -  wsparcie za kilkadziesiąt złotych!
26.09.2010

Jeśli jesteś samotna, brakuje ci męskiej ręki i pomocy w tym, czym z reguły zajmują się mężowie, to znak, że jesteś odpowiednią kandydatką do zamówienia męża na wynajem! Jak to możliwe? Dziś ze wszystkiego można zrobić biznes. Wystarczy mieć pomysł i konsekwentnie dążyć do jego realizacji. Przykładem tego rodzaju przedsiębiorczości jest zarabianie na specyficznym rodzaju samotności…

Seks za pieniądze?

Pomysł na interes polegający na wynajmowaniu męża, tym razem wcale nie pochodzi z USA. Pierwsza firma oferująca podobne usługi powstała w Uralu! Z czego składała się jej oferta? Bynajmniej nie z propozycji, które można by automatycznie kojarzyć z seksem, czułościami czy wiernością… Mąż z katalogu niestety nie pójdzie z nami ani do łóżka, ani na imprezę, czy do lekarza. Pomoże za to we wszelkich pracach domowych - od odkurzania po wkręcanie żarówek!

Co zrobi dla ciebie wynajęty facet?

Chętnie wymieni uszczelkę, umyje okna, wytrzepie dywan, a nawet odprowadzi dziecko do lekarza. Niewielki remont domu, skoszenie trawnika o dużej powierzchni, wniesienie zakupów meblowych, czy też wymiana kontaktów. To większe i bardziej męczące zajęcia, od których ucieka każdy mężczyzna – szczególnie ten, który pomoc obiecuje jedynie po to, by być romantycznym. W przeciwieństwie do czczych obietnic, wynajęty mąż w pracach domowych będzie dawał się wykorzystywać bez końca… Oczywiście za odpowiednią opłatą! Pan „złota rączka” nie zawaha się przed żadnym zadaniem, z którego wykonaniem my same potrafimy zwlekać latami!

zycie

Komu nowy mąż?

Z usług męża do wynajęcia może skorzystać każda kobieta. Pomoc, którą coraz rzadziej uzyskujemy ze strony sąsiadów, znajomych, czy… mężów kosztuje, ale jej uzyskanie jest o wiele łatwiejsze niż ciągłe proszenie i robienie słodkich oczu. Kandydat na „męża” przydatny najczęściej bywa dla singielek, ale nie tylko. Jego wizyta w domu to ponoć świetna mobilizacja dla wybranków ze ślubnego kobierca! Dla innych widok obcego mężczyzny pomagającego żonie to ulga. Współcześni mężczyźni coraz rzadziej majsterkują, naprawiają i sprzątają. Pracują w swoich zawodach, a na dodatkowe czynności nie mają albo czasu, albo chęci

Płaca dla prawdziwego mężczyzny

Chcesz wiedzieć, czy stać cię na wynajętego męża? Niestety nasz nowy „ukochany” od domowych obowiązków nie pracuje za stałą stawkę godzinową. Jego usługi, w zależności od rodzaju i poświęconego czasu mogą kosztować od 15 do ponad 100 zł. Przykładowo, za odwiezienie członka rodziny do lekarza, opłacany mąż policzy sobie aż 80 zł, natomiast odbieranie dziecka ze szkoły będzie nas jednorazowo kosztowało 15 zł. Z kolei za sprzątanie, porządkowanie, mycie, koszenie i naprawianie zapłacimy 55 zł za godzinę. Stawka „za sztukę” w wysokości 100 zł obowiązuje np. w przypadku wymiany umywalki i przepychaniu muszli klozetowej.

Czy wynajmowanie męża jest drogie? To zależy od grubości portfela i kosztów alternatywnych. Jakich? Zrzędzenia, uczucia błagania, znoszenia wiecznego „ale” i „zaraz”, podziękowań oraz odwdzięczania się. Czy rzeczywiście prawdziwy mąż jest lepszy od wynajętego?

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Jakich obowiązków najbardziej nie lubimy

Jak przekonać faceta do ślubu?

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2012 16:56
Zamiast męża polecam znaleźć prawdziwego fachowca na portalu ryder.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 15:14
Bardzo chętnie pomogę rządzę w domu !! A kobieta pije kawkę:) Wszystko mogę :) zawiesić lustro, obraz, karnisz :) Przestawić skręcić meble, pomalować ściany ,naprawić cieknący kran:) I wiele innych czynności na stronie www.serwis-domowy.com Zapraszam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2010 17:50
Super pomysł jak chce się męża zdołować. A co do wykonania to kiepskie i nie ma to znaczenia ile dziennikarz ma na to czasu, liczy się efekt, to świadczy o firmie i o tym jak prosperuje, na papilotku jest pełno tego typu błędów, ale nie ma czego wymagać od internetowego brukowca jakim bez wątpienia jest papilot. Wyprzedzając pretensje chcę powiedzieć, że czytam go rzadko z nudów i zazwyczaj sie śmieje;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 09:24
mąż??? kto to ku*wa wymyślił? jak ktośpotrzebuje majstra, żeby coś naprawił czy zwykłego pracownika to to się już mąż nazywa?! brak słów...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 08:59
wolę spraszać kolegów w takich celach, przynajmniej dodatkowo można miło spędzić czas, do tego bezpłatnie. Przypuszczam tylko, że na Uralu trudno o kolegów w sąsiedztwie..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie