Zgadnij, która z nich jest najstarsza!

Gwarantujemy, że nie zgadniesz! Czasami wystarczy rozwód, aby na twojej twarzy pojawiła się siateczka zmarszczek, które zlikwiduje tylko skalpel…
Zgadnij, która z nich jest najstarsza!
27.08.2010

Musimy Cię zaskoczyć – kobiety ze zdjęcia powyżej są w tym samym wieku. Panie liczą 45 wiosen, choć niektórym z nich dałabyś 32 lata, a innym… 52. Dlaczego więc tak bardzo się różnią? Sekret tkwi w odpowiedniej diecie i młodszym mężczyźnie! 

Eksperyment przeprowadziło „The Daily Mail”. Fotografie zostały ułożone nieprzypadkowo, bo na podstawie opinii respondentów - w kolejności od najmłodziej  do najstarzej wyglądającej. Faworytką rankingu była Elizabeth Young, samotna pisarka z Zachodniego Londynu. Jak deklaruje kobieta, wspaniały wygląd zawdzięcza przede wszystkim zdrowej, warzywno-owocowej diecie oraz własnoręcznie przygotowywanym kosmetykom. Recepta na jej ulubioną maseczkę jest prosta: Dokładnie wymieszaj ogórek, węglan sodu, sok z cytryny, miód i siarczan magnezu, i nałóż gotową mieszankę na twarz. A wieczorem wybierz się do klubu i bez obaw podrywaj 20-latków. Elizabeth zawsze umawia się z młodszymi facetami i nieprędko zamierza zrezygnować z tego przywileju!

Kolejne miejsce na liście zajmuje Amanda Lan, sprzedawca samochodów z Southampton. Dzisiaj 45-latka mieszka ze swoim o 10-lat młodszym chłopakiem, ale gdy przekroczyła 40. wpadła w prawdziwą panikę. – Zawsze lubiłam się opalać i rzadko nosiłam okulary przecisłowneczne. W pewnym momencie zauważyłam, że moja twarz jest zniszczona i pomarszczona – opowiada. Dlaczego nie ma ani śladu po kompleksach Amandy? Brytyjka wydała już 10 tysięcy funtów w gabinetach chirurgów plastycznych. Dzięki temu odzyskała pewność siebie, znalazła miłość i znów poczuła się młodziej!

Na trzeciej pozycji uplasowała się Debbie Pugh, która wraz z mężem prowadzi dużą firmę, a po godzinach zajmuje się wychowaniem kilkuletnich pociech. Kobieta uważa, że największy wpływ na jej wygląd miały papierosy i ciągłe próby odchudzania, dlatego kilka lat temu zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej, który zredukował zmarszczki na jej twarzy. Dzisiaj Debbie czuje się piękniej i młodziej niż jeszcze 10 lat temu i uważa, że zmianę tę zawdzięcza porzuceniu nikotynowego nałogu. 

Kolejne panie przyznały, że największym zagrożeniem dla młodego wyglądu może być rozwód (kilkadziesiąt zmarszczek więcej!) i codzienna bieganina uniemożliwiając systematyczną pielęgnację skóry. Jednak większość z nich zgodnie stwierdziło, że najważniejsze jest pozytywne nastawienie, a w chwilach załamania wystarczy wskoczyć w ulubione dżinsy. Albo odwiedzić chirurga plastycznego. 

Natasza Lasky

Zobacz także: 

Czy Polki czuję się piękne?

Każda z nas inaczej postrzega piękno. Dla jednych są to bujne blond włosy i wydatne usta, a dla innych charyzma i inteligencja… 

Co trzeci dorosły śpi z misiem!

Pamiętacie Jasia Fasolę i jego ukochanego, brązowego misia? Takie rzeczy zdarzają się nie tylko w filmach… 

 

Polecane wideo

Komentarze (78)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 12:33
tniijmy się!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2010 11:08
kwestia młodszego faceta jest taka że częściej na niego patrzymy i dzięki temu myślimy że wyglądamy młodziej Pozytywne nastawienie i tyle Mówisz że wyglądasz 10 lat młodziej i sobie to wmawiasz i tak się stanie ( chyba że wyglądasz jak suszona śliwka no to wtedy tylko operacja plastyczna ) Pozdro xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2010 22:06
a ja nie wierzę ani w Boga ani w duchy i jestem niesamowicie szczęśliwa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2010 21:41
jesteś chora jak wierzysz w takie rzeczy, ja wierzę tylko w Boga i Jego opatrzność a nie jakieś duchy !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2010 16:07
tylko pierwsza wygląda młodziej, reszta - żadne zaskoczenie, że mają 45 lat.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie