Golf w wydaniu tylko dla Pań

Turniej odbędzie się w połowie czerwca pod Olsztynem, a imprezie będzie towarzyszyć wiele atrakcji dla kobiet.
Golf w wydaniu tylko dla Pań
02.06.2008

Golf nie jest sportem zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety z powodzeniem wbijają piłeczki do dołków. Firma kosmetyczna Dr Irena Eris zorganizowała Ladies Golf Cup. Impreza odbędzie się 14 czerwca na 18-dołkowym polu Mazury Golf & Country Club w Naterkach koło Olsztyna .

Do zawodów zakwalifikowanych będzie 100 najwyżej sklasyfikowanych handicapu, a wśród zaproszonych są zawodniczki z całego świata. Nagrody przewidziano dla zdobywczyń 3. pierwszych miejsc.

Dla zawodniczek początkujących lub chcących rozpocząć zabawę z golfem zorganizowano specjalną akademię, podczas której będą zdradzane tajniki i techniki gry.

Na koniec zawodów przewidziano część piknikową, połączoną z degustacją koniaku, którą ma poprowadzić sam Maurice Richard Hennessy.

Zawody są idealną propozycją na spędzenie czerwcowego weekendu na Mazurach. To wszystko połączone z dobrą zabawą i nauką golfa. Przy okazji można skorzystać z pobliskiego SPA.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 12:25
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2008 17:46
dobry pomysł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2008 16:16
jak już się zacznie grać, to jest naprawdę emocjonująco :) - mnie zaraził mój chłopak, a jego nasz sąsiad 'golfista z powołania", najpierw panowie znikali na polu na dwie//trzy godzinki, a jak raz pojechałam sprawdzić, czy żyją 9nie wrócili po 6 godzinach !!), to byłam w szoku - stali przy jakimś dołku 2 godzinę i zastanawiali sie jak sobie z nim poradzić ;p, w końcu i ja zaczęłam grać, żeby nie było, że jestem ignorantka .... na zachętę dostałam komplet profesjonalnych kijów i 'ubiór" a pola .... dla początkujących ... fajne jest pole we Wrocławiu i Poznaniu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2008 14:29
zawsze chciałam pograc w golfa, niestety nie miałam nigdy okazji, ponieważ w w mojej okolicy nie ma żadnego pola golfowego :/ a bardzo podoba mi sie ten sport :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2008 17:56
Golf jest chyba najnudniejszym sportem. Raczej nie wybrałabym sie na taką impreze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie