Oryginalna metoda na dobry sen. Tiktokerka twierdzi, że nigdy wcześniej się tak nie wysypiała

„Przysięgam, to działa”.
Oryginalna metoda na dobry sen. Tiktokerka twierdzi, że nigdy wcześniej się tak nie wysypiała
fot. Pexels/ Ketut Subiyanto
07.07.2024

Sen jest w naszym życiu bardzo ważną czynnością. W jego czasie nie tylko regenerujemy siły i zbieramy energię na nowy dzień, lecz także poprawiamy zdolności motoryczne czy koncentrację. Odpowiedni nocny relaks wspiera też pracę naszych narządów, w tym w szczególności serca i mózgu. Co jednak zrobić, gdy ma się problemy z zasypianiem lub gdy często się wybudza? Pewna TikTokerka dzieli się w Sieci swoim patentem.

Przeczytaj też: Stewardessa zdradza, czego sama nie spożywa w samolocie. Na długiej liście znajduje się m.in. kawa i herbata

Sposób na dobry sen? Oto oryginalny sposób TikTokerki

Callie Galey, bo to o niej mowa, podzieliła się z użytkownikami TikToka oryginalną metodą, która ma wpływać na jakościowy sen. I choć nie ma żadnych badań, które by ją potwierdzały, kobieta twierdzi, że nigdy wcześniej się tak nie wysypiała.

Przysięgam, to działa. Wszystko, czego potrzebujecie, to bluza. Oto co lubię robić: weźcie bluzę, złóżcie ją na pół, ze zwisającymi rękawami. Bluza na górną część twarzy; nos i usta zostawcie na wierzchu – wyjaśniła na nagraniu.

Galey radzi również, by zasypiać na brzuchu. Zapewnia, że zasłonięcie oczu bluzą i odpowiednia pozycja potrafią zdziałać cuda.

A co na to internauci? Cóż, opinie są różne. Choć większość uznaje tę praktykę za bardzo oryginalną, nie wszyscy chcą wypróbować ją na własnej skórze. Czy ty również należysz do tego grona? Weź pod uwagę, że podobny efekt może przynieść także skorzystanie z klasycznej maski na oczy. W końcu eksperci twierdzą, że w absolutnej ciemności po prostu śpi się nam lepiej.

Przeczytaj też: Wnętrza w stylu zen: najpiękniejsze mieszkania w Sztokholmie

Polecane wideo

Wnętrza w stylu zen: najpiękniejsze mieszkania w Sztokholmie
Wnętrza w stylu zen: najpiękniejsze mieszkania w Sztokholmie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 07.07.2024 07:08
To jakaś pigmentododatnia osoba.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie