Najmniej lubiana cyfra numerologiczna. Uważa się ją za bardzo samolubną

Niestety nie można zawsze na nią liczyć.
Najmniej lubiana cyfra numerologiczna. Uważa się ją za bardzo samolubną
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
18.06.2024

Mnóstwo osób szaleje na punkcie kilku cyfr numerologicznych. Do grona najbardziej lubianych zalicza się przede wszystkim dwójki oraz szóstki. Roztaczają wokół siebie pełną ciepła, szalenie pozytywną aurę. Mają ujmujące poczucie humoru i pogodne, empatyczne charaktery. Nigdy nie zostawiają ludzi w potrzebie. To wspaniali oddani przyjaciele i świetni słuchacze. Nie wszyscy jednak zachowują się podobnie. Jedna z cyfr zazwyczaj myśli wyłącznie o sobie. Niestety nie można zawsze na nią liczyć. O kim mowa?    

Zobacz także: Znak zodiaku, który ma wielu adoratorów. Czym intryguje?

Ósemka: zmysłowa, ambitna, pewna siebie, egoistyczna

Numerologiczne ósemki zaskakują witalnością i siłą psychiczną. To kreatywni i nieprzeciętnie pewni siebie ludzie, którzy są też obdarzeni nie lada błyskotliwością. Najbardziej cenią sobie niezależność. Są wolnymi duchami, które zawsze chodzą swoimi drogami. Nie podążają za tłumem. Lubią się wyróżniać, a ponadto sprawdzać wszystko na swojej skórze. Są szalenie pracowici i ambitni. Dla ósemek nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzą w siebie, jak i w to, że zostały stworzone do wielkich rzeczy. Zazwyczaj płyną więc pod prąd i nie przejmują się słowami krytyki.

Trzeba dodać, że uparte ósemki do wszystkiego chcą dojść same. Nie przyjmują pomocnych dłoni. Do niespodziewanej życzliwości podchodzą bardzo podejrzliwie. Mają wrażenie, że ktoś przymila się do nich, aby coś dla siebie ugrać. Są bardzo podejrzliwe. Ponadto nie zamierzają być czyimiś dłużnikami. Chcą po prostu, aby dojście na szczyt było wyłącznie ich zasługą.

Dzięki swojej niezrównanej determinacji ósemki zawsze osiągają to, czego zapragną. Nie widzą większego sensu w dzieleniu się wieloma rzeczami z innymi ludźmi. Wychodzą z założenia, że jeśli czegoś komuś brakuje, to wyłącznie jego wina. Najwyraźniej nie starał się zanadto, aby zadbać o swój los. Myślą wyłącznie o sobie. Nie wierzą raczej w to, że karma wraca. Nie można zatem uznać ich za szlachetnych pełnych empatii altruistów. Nic dziwnego, że nie trafiły do grona najbardziej lubianych cyfr numerologicznych. Wiele osób je poważa i docenia ich profesjonalizm. Jednocześnie są uważane za bardzo samolubne i zimne, więc unika się ich towarzystwa.  

Zobacz także: Dwa znaki zodiaku, które są najbardziej pracowite. Zatruwa je niezdrowy perfekcjonizm

Polecane wideo

Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać
Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie