Co przyniesie nam tegoroczna Burzowa Pełnia Księżyca? Szykuj się na duże zmiany

Zobaczymy mnóstwo spraw w zupełnie nowym świetle.
Co przyniesie nam tegoroczna Burzowa Pełnia Księżyca? Szykuj się na duże zmiany
Fot. Unsplash/iStock
17.06.2024

21 lipca o godzinie 12:15 znów będziemy miały okazję oglądać księżyc w pełnej krasie. Będzie to tak zwana Burzowa Pełnia Księżyca. Określa się ją tym mianem ze względu na bardzo częste wyładowania atmosferyczne, jakie mają miejsce w tym czasie. Jej równie popularną nazwą jest Pełnia Koźlego Księżyca. Czego możemy się po niej spodziewać? 

Zobacz także: Ten znak zodiaku będzie miał bardzo udaną drugą połowę 2024 roku. Co go czeka?

Jaki wpływ będzie miała na nas Burzowa Pełnia Księżyca?

Burzowy Księżyc wpłynie silnie na wszystkich bez wyjątku. Co ciekawe, pełnia zadziała nawet na tych, którzy zazwyczaj nie odczuwają większego wpływu satelity na swoje samopoczucie. Jakie uczucia będą nam wtedy towarzyszyły? Przede wszystkim najdzie nas wielka potrzeba introspekcji. Zatrzymamy się, wyrywając z codziennej gonitwy. Zaczniemy baczniej przyglądać się swoim zachowaniom. Poczujemy potrzebę zrozumienia powodów naszych irytacji, lęków, czy napadów przygnębienia. Co jeszcze?

W czasie Burzowej Pełni Księżyca skupimy się również na naszych związkach, jak i relacjach rodzinnych. Zobaczymy mnóstwo spraw w zupełnie nowym świetle. W związku z tym czekają nas wielkie zmiany. Nareszcie odkryjemy w sobie emocjonalną moc, która pozwoli nam odciąć się od ludzie, którzy mają na nas fatalny wpływ. Przestaniemy ich usprawiedliwiać i się dla nich poświęcać. Raz na zawsze zerwiemy toksyczne relacje. Poczujemy się paniami swojego losu, a nie jak dotychczas marionetkami w czyiś rękach. Czas burzowych przeobrażeń będzie bardzo intensywny i wyczerpujący. Koniecznie dajmy sobie po nim czas na regenerację. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są bardzo uległe. Ciągle zaspokajają potrzeby innych

Polecane wideo

Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać
Influencerka ze Szkocji pokazała swój niesamowity dom. Każdy chciałby tak mieszkać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie