Świetna wiadomość dla fanów Kevina! Dom z kultowego filmu można teraz kupić

Tanio nie jest...
Świetna wiadomość dla fanów Kevina! Dom z kultowego filmu można teraz kupić
Kadr z filmu "Kevin sam w domu", fot. materiały prasowe
28.05.2024

Wiele filmowych wnętrz nie istnieje naprawdę. Oczywiście nie oznacza to, że aktorzy grają wyłącznie w green roomach, niemniej w wielu przypadkach ich miejscem pracy staje się hala, na której wybudowano całą scenografię. Inaczej było jednak przy produkcji „Kevin sam w domu”. Ten telewizyjny hit z lat 90. powstał w prawdziwej nieruchomości. Posiadłość jest dziś na sprzedaż. Oto szczegóły!

Przeczytaj też: Kolejny polski obiekt trafi na listę UNESCO?

Dom z filmu „Kevin sam w domu” wystawiono na sprzedaż

„Kevin sam w domu” to filmowy przebój z 1990 roku, który opowiada historię chłopca pozostawionego przez nieuwagę bez opieki na czas Bożego Narodzenia. I choć produkcja ta liczy już ponad trzy dekady, każdego roku cieszy się nie malejącą oglądalnością. Nic więc dziwnego, że willa McCallisterów stała się nie lada gratką dla łowców wyjątkowych nieruchomości.

Jak informuje portal Business Insider, dom Kevina jest do kupienia. Willa, która znajduje się na przedmieściach Chicago ma ponad 800 metrów kwadratowych. Obecni właściciele mieszkają w niej od 2012 roku. Nie powinien też nikogo dziwić fakt, że wnętrza posiadłości w niczym już nie przypominają filmowej scenografii. Jak dziś się prezentują? Cóż, tam jest jakby luksusowo.

Luksusowa jest także cena. Ostatni nabywcy nieruchomości chcą sprzedać ją za 5,25 miliona dolarów, czyli ponad 20 milionów złotych. Czy to wygórowana kwota? Nie nam oceniać. W budynku mamy do dyspozycji pięć sypialni i sześć łazienek. Wnętrza urządzono w jasnych barwach i według najnowszych trendów. Nie brakuje tutaj również udogodnień takich jak sportowe boisko czy sala kinowa.

Chciałabyś zostać jego nową właścicielką? My na pewno poprosimy o ten dom złotą rybkę!

Przeczytaj też: Wnętrzarskie inspiracje: pokój dziecka z efektem wow

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 27.05. – 2.06.
Horoskop tygodniowy 27.05. – 2.06. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie