Top 3 prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Poznaj najlepsze propozycje!
Top 3 prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela
Fot. Materiał Partnera
21.05.2024

Spośród wszystkich wydarzeń szkolnych zakończenie roku jest tym, które wzbudza najwięcej emocji. Radość na myśl o wielotygodniowym wypoczynku miesza się ze wzruszeniem, które będzie towarzyszyć w momencie pożegnań z wychowawcą i rówieśnikami. Na tę okazję warto przygotować wyjątkowy prezent. Poznaj najlepsze propozycje na zakończenie roku dla nauczyciela.

Wspomnienia ze szkolnej ławki w fotoksiążce

Klasowe życie jest przepełnione wspólnymi chwilami. W roku szkolnym jest mnóstwo wydarzeń, które wymagają połączenia sił. Przedstawienia, apele, konkursy czy wycieczki – to wszystko jednoczy rówieśników i generuje świetne wspomnienia. Zamiast tradycyjnej kroniki lepiej sprawdzi się fotoksiążka własnego projektu. To jeden z najczęściej wybieranych prezentów na zakończenie roku dla wychowawcy, który służy jako wyjątkowa pamiątka.

Teraz możesz zaprojektować szkolne wspomnienia w atrakcyjnej cenie. Na stronie Colorland, a także w aplikacji ColorlandGO znajdziesz niecodzienną ofertę – z kodem rabatowym SCHOCLD35 uzyskasz aż 35% zniżki na fotoksiążkę. Kod nie dotyczy fotoksiążek w wersji złoconej i lakierowanej. Promocja trwa do 30.06.2024 r. – nie przegap takiej okazji i podaruj wychowawcy wzruszającą pamiątkę.

Prezent ze zdjęciem? Fotopamiątka!

Wśród propozycji na piękne upominki dla wychowawcy w ścisłej czołówce znalazła się także fotopamiątka. To nowoczesna wersja tradycyjnej kartki okolicznościowej – w twardej oprawie, z możliwością zamieszczenia własnego zdjęcia oraz życzeń. Fotopamiątka to efektowny upominek, który można potraktować jako dodatek do głównego prezentu.

Szablon ze szkolnym motywem, klasowa fotka oraz życzenia dopasowane do nauczycielskiej osobowości – to idealny sposób, by podziękować wychowawcy za całoroczne trudy i wiedzę, którą z pasją wpaja swoim podopiecznym.

Fotokubek – praktycznie i z pomysłem

Nauczyciel pijący pospiesznie kawę w pokoju nauczycielskim to znany widok. Nawet takie chwile można umilić swojemu wychowawcy. Zaprojektuj fotokubek z klasowym zdjęciem i intrygującym tekstem. Wybierz szablon, a następnie wzbogać go o cytat, fragment wiersza lub ulubione powiedzonko wychowawcy. Z takim kubkiem czas z pewnością na chwilę zwolni, wywołując przy tym świetne wspomnienia.

Zawód nauczyciela wymaga kreatywności. Upominkowy fotokubek doskonale wpisze się w szkolną codzienność – może służyć nie tylko jako naczynie na ulubiony napój, ale i pojemnik na kredki czy lizaki za dobre sprawowanie.

Fotoprezenty, które wywołują uśmiech

Wspomnienia ze szkolnych lat należą do jednych z najprzyjemniejszych. Kto nie lubi do nich wracać! Nauczyciele szczególnie często wspominają nie tylko ulubionych uczniów, ale i całe klasy. Jeśli i Twoi rówieśnicy tworzą zgraną paczkę, postaraj się utrwalić ten obraz w wyjątkowy sposób. Prezenty na koniec roku szkolnego z Colorland idealnie spełnią się w tej roli. Poznaj propozycje marki i wybierz podarunek, który nie tylko rozczuli, ale i wywoła salwy śmiechu. Upominek z personalizacją na koniec roku? Wykaż się kreatywnością i postaw na wyjątkowy fotoprodukt.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie